Lista startowa

Zimowy Forest Run 2018

Mosina 03.02.2018
Dystans: 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 459

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 459


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Pauszek-Substyk Lucyna 1977 Wągrowiec tak
2. Dolata Wojciech 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy tak
3. Cimoszko Katarzyna 1980 #zawszewpałę tak
4. Gorwa Sławomir 1973 / tak
5. Błażków Stanisław 1971 1971 tak
6. Baryza Robert 1972 1972 tak
7. Hoffmann Grzegorz 1977 1977 tak
8. Woźniak Łukasz 1980 1980 tak
9. Mantyk Katarzyna 1982 1982 tak
10. Gozdur Michał 1982 1982 tak
11. Paluta Jakub 1984 1984 tak
12. Wyka Angelika 1986 1986 tak
13. Wartecka Małgorzata 1975 2 tak
14. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA tak
15. Kazimierczak Adam 1984 AC Sparta Nienawiszcz tak
16. Raszewski Grzegorz 1966 AdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) tak
17. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Adrenalina Fitness Team tak
18. Braun Tomasz 1975 Adrenalina Fitness Team tak
19. Fiksa Katarzyna 1979 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
20. Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
21. Niżewski Paweł 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
22. Krakowiak Rafał 1989 AdrenalinaFitnessTeam/KrakowiakTeam tak
23. Wujek Marcin 1976 Akant-reh tak
24. Kucharska Anna 1982 Akcja motywacja tak
25. Andrzejczak Ela 1967 Akcja Motywacja Debno tak
26. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
27. Pietrzak Tomasz 1989 Arka Leśna tak
28. Koch Przemek 1986 ARKOCH tak
29. Kubiak Dawid 1982 ASICS POLSKA tak
30. Kalmus Grażyna 1961 BBL Toruń tak
31. Duź Aleksandra 1985 Berlin tak
32. Szkudło Oskar 1977 Bez Balastu tak
33. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny tak
34. Błaszak "robin" Robert 1973 BEZ SPINY tak
35. Lirsz Justyna 1976 Biedrusko tak
36. Misiun Joanna 1987 biegaj.my tak
37. Lewandowski Rafał 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
38. Lewandowska Maria 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
39. Kłosowski Krzysztof 1981 Biegam Bo Nie Lubie tak
40. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
41. Batóg Iwona 1981 Biegowe Świry tak
42. Kaczmarek Aleksandra 1987 BODYWORK tak
43. Konieczny Andrzej 1970 brak tak
44. Panek Krzysztof 2000 BROWAR FORTUNA tak
45. Chmielewski Aleksander 2000 BROWAR FORTUNA tak
46. Dysarz Jan 2000 BROWAR FORTUNA tak
47. Małecki Marek 2000 BROWAR FORTUNA tak
48. Hancyk Łukasz 2000 BROWAR FORTUNA tak
49. Hancyk Szymon 2000 BROWAR FORTUNA tak
50. Jakubowski Tomasz 2000 BROWAR FORTUNA tak
51. Koczorowski Mieczysław 2000 BROWAR FORTUNA tak
52. Kozielewski Marek 2000 BROWAR FORTUNA tak
53. Kordus Grzegorz 1989 Brzezie tak
54. Meliński Mateusz 1973 BTL Group tak
55. Lewandowski Łukasz 1975 Budchem tak
56. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL-POZNAŃ tak
57. Nowak Łukasz 1983 Bydgoszcz tak
58. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ tak
59. Sarron Jeremie 1981 Bydgoszcz tak
60. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners tak
61. Surmacz Rafał 1976 CardioRunners tak
62. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team tak
63. Smoliński Jakub 1988 Chyże Dziadki tak
64. Centkowska Ewelina 1979 Ciechocinek tak
65. Bartkowiak Michal 1987 City trail team tak
66. Raczkiewicz Jarosław 1971 CityZen Poznań tak
67. Ohla Krzysztof 1976 CITYZEN_ tak
68. Przybylski Marcin 1975 Czapury tak
69. Grygiel Przemysław 1984 Czarna Horda tak
70. Antoniuk Rafał 1977 Czarna Horda tak
71. Chmielewski Mariusz 1978 Czarna Horda tak
72. Lewczuk Jan 1974 Czarna Horda tak
73. Libelt Mariusz 1973 Czarna Horda tak
74. Masłowski Artur 1974 Czarna Horda tak
75. Ostrówka Jarosław 1987 Czarna Horda tak
76. Rogasch Łukasz 1988 Czarna Horda tak
77. Wygnański Igor 1987 Czarna Horda tak
78. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
79. Rogowski Rafał 1976 Daszewice tak
80. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
81. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
82. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
83. Stanisławska Agnieszka 1985 Dookolaswiata.co tak
84. Stanislawski Jacek 1985 Dookolaswiata.co tak
85. Poturalska Magda 1986 Dopiewiec tak
86. Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna tak
87. Palczarski Marcin 1998 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
88. Czarnecka Kamila 1983 endoholics tak
89. Frąckowiak Jacek 1984 endoholics tak
90. Bocheński Maciej 1980 endoholics tak
91. Wujda Mirosław 1975 Erni Rulez tak
92. Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners tak
93. Eitner Tomek 1977 Fakro Team tak
94. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
95. Stróżniak Mikołaj 1986 For Run Team tak
96. Mikołajczak Damian 1991 Gądki tak
97. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze tak
98. Jachimowicz Bartosz 1984 Gdańsk tak
99. Skotnicki Dariusz 1970 Golęczewo tak
100. Suszczewski Marcin 1996 Gorzów Wlkp. tak
101. Biernacka Edyta 1979 Gostyń tak
102. Jeż Jolanta 1975 Gostyń tak
103. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń tak
104. Niedziela Krzysztof 1977 GOSTYŃ tak
105. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
106. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza tak
107. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
108. Ryniewicz Bartłomiej 1988 Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze tak
109. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
110. Proskórnicki Jarosław 1977 Hicron Hardcore Team tak
111. Batura Adrian 1990 Hicron Hardcore Team tak
112. Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners tak
113. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stingers Runners tak
114. Szparagowski Bartosz 1987 Husaria Race Team tak
115. Śliwkiewicz Bartłomiej 1995 Husaria Race Team tak
116. Książek Szymon 1986 Inowrocław tak
117. Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL tak
118. Kuzera Przemysław 1978 Jankowo tak
119. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Gora tak
120. Drewniak Mariusz 1978 Jelenia Góra tak
121. Hnatyszyn Mateusz 1984 Jeppesen tak
122. Szczepański Piotr 1969 Jeszcze W Zielone Gramy tak
123. Szukalski Bartłomiej 1991 K.B. Szerszeń Oleśnica tak
124. Kempa Piotr 1974 Kalisz tak
125. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
126. Górski Bartosz 1989 Kalisz tak
127. Kiedrowski Bartosz 1987 Kamil Leśniak fanpage tak
128. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki tak
129. Rutkowski Tomasz 1977 KAMITRANS tak
130. Tracz Jacek 1976 Karłowice tak
131. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
132. Pawelec Mariusz 1972 KB Forrest Gump tak
133. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
134. Filipiak Damian 1992 KB Maratończyk Jarocin tak
135. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
136. Wojtkowiak Patryk 1998 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
137. Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners tak
138. Stec Arkadiusz 1975 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
139. Błajet Michał 1980 KIBOLSKI KS tak
140. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska tak
141. Moliński Wojciech 1968 Klub biegacza KP tak
142. Tomkowiak Ola 1975 Klub Ślimaka Torpedy tak
143. Bąkowska Anna 1980 Klub Ślimaka Torpedy tak
144. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegaja tak
145. Wawrzyniak Zofia 1986 Kobiety biegają tak
146. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają tak
147. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl tak
148. Nowosielska Marta 1984 kobietybiegaja.pl tak
149. Hulewicz Agnieszka 1985 kobietybiegaja.pl tak
150. Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega tak
151. Kowalski Tomasz 1988 Komorniki tak
152. Hanczewski Jan 1985 Komorniki tak
153. Michalak Tomasz 1978 Komorniki tak
154. Michalak Izabela 1979 Komorniki tak
155. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
156. Kopras Dominik 1981 KOPER TEAM tak
157. Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn tak
158. Rosolski Dawid 1987 Kościan tak
159. Betlej Marcin 1971 Kościan tak
160. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
161. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
162. Moltzan-Małkowska Magdalena 1975 Krok za Grosz tak
163. Moltzan Zbigniew 1976 Krok za Grosz tak
164. Sokólski Michał 1974 Krosinko tak
165. Socha Marcin 1978 Krosno tak
166. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
167. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina tak
168. Przywarty Marek 1964 krotoszyn tak
169. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 KS Aktywni Węgrów tak
170. Pietruczanis Paweł 1976 KS Aktywni Węgrów tak
171. Bartkowiak Bartosz 1975 KS HADES tak
172. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar tak
173. Grzęda Krzysztof 1966 KS Pegaz tak
174. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
175. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT/Spuchlaki Team tak
176. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega tak
177. Rudzik Rafał 1973 Latający Krokodyl tak
178. Piwanski Piotr 1958 Leczyca tak
179. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
180. Buk Sławomir 1981 Lesz No Limits Runners tak
181. Senftleben Mirosława 1990 Leszno tak
182. Szymyślik Jacek 1977 Leszno tak
183. Para Przemyslaw 1980 LeszNo limits runners tak
184. Czecholiński Piotr 1968 Leszno limits runners tak
185. Kurkiewicz-Para Katarzyna 1980 Leszno NO Limits Runners tak
186. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
187. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
188. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
189. Anioła Jakub 1977 Luboń tak
190. Ptak Jarosław 1973 Luboń tak
191. Roszyk Kamil 1997 Luboń tak
192. Jędruszczak Marcin 1977 Luboń tak
193. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza tak
194. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers tak
195. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
196. Bigus Piotr 1989 ŁAP FORMĘ tak
197. Talarczyk Mikołaj 1978 Łopuchowo tak
198. Radoła Błażej 1982 Machtronic tak
199. Nowak Maciej 1992 MaĆko tak
200. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam tak
201. Jankowiak Krzysztof 1978 Marco tak
202. Woś Paweł 1969 Marka Formy Piotr i Paweł tak
203. Tobis Marek 1961 Markowe Bieganie tak
204. Sznajder Marcin 1983 Mesondżi lajf stajl tak
205. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi lajf stajl tak
206. Pociejewski Wojciech 1986 Middleton, Manchester tak
207. Przybylski Wojciech 1997 Miłosław tak
208. Przybylski Bartłomiej 1977 MISTA tak
209. Poterski Mateusz 1978 MJP Drukarnia tak
210. Poterski Jakub 1980 MJP Drukarnia tak
211. Boguś Tomasz 1977 Morski Zwierzak tak
212. Nowacki Michał 1979 MORSY POZNAŃ tak
213. Piasecka Karolina 1982 Mosina tak
214. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
215. Granops Maciej 1981 Mosina tak
216. Stube Tomasz 1972 Mosina tak
217. Bartoszewicz Przemysław 1967 Mosina tak
218. Grzesik Łukasz 1981 Mosina tak
219. Czeska Karolina 1990 Mosina biega tak
220. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega tak
221. Hojan Łukasz 1985 Motiv Home tak
222. Marek Mateusz 1985 Mr tak
223. Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNIG TEAM tak
224. Szalska Elżbieta 1987 Muchy na Zębach tak
225. Wojtaszek Marcin 1982 Muchy na Zębach tak
226. Malak Damian 1991 Myszki Miki :) tak
227. Montalva Enrique 1974 MyTeam tak
228. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią tak
229. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają tak
230. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają tak
231. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners tak
232. Kaysiewicz Maciej 1971 Natural Born Runners Team tak
233. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM tak
234. Tomczak Mariusz 1972 Neopunkt Mosina tak
235. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team tak
236. Kańduła Grzegorz 1981 nest.poznan.pl tak
237. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
238. Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA tak
239. Pytel Mateusz 1987 NETBOX Biega tak
240. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail tak
241. Gerowski Maciej 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail / Lesz No Limits Runners tak
242. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners tak
243. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega/Lesz No Limits Runners tak
244. Błażków Anna 1978 netto grupa biegowa 42,195 dębno tak
245. Hetka Magdalena 1991 Niagara Fitness Klub tak
246. Donaj Adam 1974 niezrzeszony tak
247. Tatarynowicz Marian 1948 NIEZRZESZONY tak
248. Romanowicz Karolina 1989 Night Runner / Pilnujemy tyłów tak
249. Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 Night Runners tak
250. Waligórski Maciek 1974 night runners tak
251. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners tak
252. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
253. Kotecki Paweł 1992 Night Runners tak
254. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
255. Śmigielska Agnieszka 1981 night runners tak
256. Hrab Wojciech 1982 Night Runners tak
257. Putowski Maciej 1988 Night Runners tak
258. Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners tak
259. Jarczyński Piotr 1989 Night Runners tak
260. Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners tak
261. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners tak
262. Binek Katarzyna 1989 Night Runners tak
263. Dudziak Grzegorz 1987 Night Runners tak
264. Robakowska Joanna 1983 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
265. Krawczyk Anna 1980 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
266. Szyszka Agnieszka 1975 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WLKP tak
267. Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań tak
268. Putowska Beata 1986 Night Runners/ kobiety biegają tak
269. Facer Jonathan 1966 Oborniki tak
270. Aid Patryk 1991 OBOZYGÓRSKIE.PL tak
271. Duda Marcin 1980 Ofix.pl Team tak
272. Wacko Marcin 1985 OLX GROUP TEAM tak
273. Płóciennik Renata 1963 Ostrów Wielkopolski tak
274. Wesołek Piotr 1968 pakość tak
275. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki tak
276. Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM tak
277. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
278. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
279. Krupa Piotr 1973 PCH_RUN tak
280. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc tak
281. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
282. Majchrzak Bartosz 1985 PKO Bank Polski tak
283. Juśkiewicz Mikołaj 1988 Pleszew tak
284. Błaszyk Mateusz 1987 PocoLoco AT tak
285. Nowak Bartosz 1983 Pomioty Szatana tak
286. Nowicki Andrzej 1991 Pomioty Szatana tak
287. Jędzierowska Katarzyna 1983 Posnania tak
288. Silska Sylwia 1972 Potasze tak
289. Wojciechowska Svetlana 1990 Poznan tak
290. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
291. Skorupiński Kamil 1984 Poznań tak
292. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
293. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
294. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
295. Gołąb Mateusz 1986 Poznań tak
296. Wróblewska Joanna 1985 Poznań tak
297. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
298. Wolny Robert 1979 Poznań tak
299. Grzelka Małgorzata 1988 Poznań tak
300. Kubica Anna 1983 Poznań tak
301. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
302. Węgrzynowski Mikołaj 1983 Poznań tak
303. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
304. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak
305. Goguł Joanna 1979 Poznań tak
306. Borowczyk Alicja 1984 Poznań tak
307. Maćkowiak Wojtek 1980 Poznań tak
308. Michalewska Katarzyna 1981 Poznań tak
309. Plackowski Mikołaj 1979 Poznań tak
310. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
311. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
312. Ceranek Piotr 1994 Poznań tak
313. Dąbrowski Rafał 1984 Poznań tak
314. Brychcy Piotr 1986 Poznań tak
315. Burda Maciej 1976 Poznań tak
316. Belter Matylda 1988 Poznań tak
317. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
318. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań tak
319. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
320. Dębska Klaudyna 1986 Poznań tak
321. Stasiewicz Pawel 1968 Poznań tak
322. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań tak
323. Koszarek Maciej 1967 Poznań tak
324. Mroczkowski Piotr 1990 Poznań tak
325. Bryła Anna 1988 Poznań tak
326. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
327. Czerski Krzysztof 1981 Poznań tak
328. Poprawski Paweł 1984 Poznań tak
329. Bugajewski Maciej 1967 Poznań tak
330. Olszyna Jakub 1993 Poznań tak
331. Głowacki Paweł 1966 Poznań tak
332. Tokarczuk Tomasz 1986 Poznań tak
333. Mazur Marek 1979 Poznań tak
334. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team tak
335. Rutkiewicz Piotr 1977 Poznań Race Team tak
336. Wróbel Łukasz 1978 Pozytywnie Zakręceni/ Maraton Leszno tak
337. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel tak
338. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel tak
339. Kokociński Jan 1960 Presto Travel tak
340. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel tak
341. Labus Tomasz 1989 Presto Travel tak
342. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
343. Turek Paulina 1987 ProRunning Promotion tak
344. Waleński Maciej 1984 PROTON tak
345. Piotrowski Paweł 1975 PROTON tak
346. Smorawinski Adam 1984 Przebiegli tak
347. Pohl Tomasz 1990 Przemęt tak
348. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
349. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo tak
350. Karczewski Tomasz 1977 Puszczykowo tak
351. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
352. Sitko Marta 1983 Pyzdrzanie w biegu tak
353. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
354. Piechota Bartek 1993 Rakonieeice tak
355. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of free runners tak
356. Holak Jakub 1987 Rehabalance Team tak
357. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
358. Nowicki Damian 1976 Rokietnica Biega tak
359. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
360. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka tak
361. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka tak
362. Ziółkowska-Strzelczyk Monika 1976 RS Architektura tak
363. Kózka Przemysław 1973 RS Architektura Team tak
364. Szymańska-Obidzińska Renata 1976 RS Architektura Team tak
365. Strzelczyk Piotr 1976 RTCK WIKTOR ARROW tak
366. Madej Andrzej 1975 RUN for FUN tak
367. Szpryngiel Izabela 1969 RUN FOR FUN tak
368. Moskwa Magdalena 1980 RUN FOR FUN tak
369. Mossakowski Rafał 1993 Runguru tak
370. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
371. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
372. Trzcińska Marta 1974 Runners Power tak
373. Kapusta Tomasz 1980 Runner\'s Power tak
374. Grzelka Tomasz 1978 Runner\'s Power tak
375. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team tak
376. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team tak
377. Kucharska Agata 1984 Siedlce tak
378. Piwowarczyk Dariusz 1981 Siedlce tak
379. Anioła Piotr 1973 Siili tak
380. Dembski Paweł 1982 Sklepbiegaczapl tak
381. Wrzesiński Grzegorz 1971 Skoki tak
382. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins tak
383. Monczyński Bartłomiej 1979 Smashing Pąpkins / #OwocBiega tak
384. Gauden Piotr 1973 SPC tak
385. Radzińska-Kamyszek Ewa 1964 SPC tak
386. Błasińska Żaneta 1972 SPC tak
387. Moczadło Maria 1973 SPC tak
388. Jaworski Bartłomiej 1992 SPC tak
389. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
390. Palicki Krzysztof 1975 Stęszew tak
391. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice tak
392. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
393. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio tak
394. Turkowiak Łukasz 1983 Studio FUEGO tak
395. Bujny Jędrzej 1975 Suchy Las tak
396. Kieliszewska-Bujna Maria 1978 Suchy Las tak
397. Swat Sylwester 1993 SWAT Team tak
398. Witkowska Paulina 1987 Szamotuły tak
399. Duks Jacek 1969 Szamotuły tak
400. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
401. Koch Antoni 1961 Śrem tak
402. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp. tak
403. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp. tak
404. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
405. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa tak
406. Czerwiński Łukasz 1981 Tarnowo Podgórne tak
407. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś tak
408. Biernacki Witold 1977 TKKF Tęcza tak
409. Pietrzak Piotr 1978 Trenejro tak
410. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
411. Białkowski Albert 1969 TRIpower tak
412. Gostomski Michał 1982 unknown tak
413. Jakub Styperek 1982 Vege Runners tak
414. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
415. Sokołowska Adriana 1987 Vege Runners tak
416. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
417. Rybak Paweł 1981 Velocity tak
418. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu tak
419. Pokrywiecki Łukasz 1988 Vest-Fiber Dębno tak
420. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn tak
421. Dąbrowski Bartosz 1982 Wałcz tak
422. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
423. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz tak
424. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz tak
425. Borzystowski Patryk 1984 WIDZIALNI.PL tak
426. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
427. Chmielewski Stanisław 1974 Wiry tak
428. Chmielewska Marta 1976 Wiry tak
429. Olejnik Tomasz 1975 Wiry tak
430. Odija Leszek 1977 Wiry tak
431. Haremza Joanna 1982 WKTJ tak
432. Lipko Anna 1982 WKTJ tak
433. Macioszek Natalia 1984 wkurw team tak
434. Grelak Adam 1983 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA tak
435. Piesik Jarosław 1964 Wolsztyński Klub Biegowy tak
436. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy tak
437. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy tak
438. Łopata Witold 1978 Wolsztyński Klub Biegowy tak
439. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy tak
440. Fudali Bartosz 1987 WRD KMP Poznań tak
441. Graniczny Krzysztof 1980 WRD KMP Poznań tak
442. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław tak
443. Wiecek Agnieszka 1980 Wrzesnia tak
444. Żebrowska Kasia 1985 Września tak
445. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów tak
446. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 WUEF CLUB TARNOWO PODGÓRNE tak
447. Żukiewicz Maciej 1991 X-Bionic Obozy Górskie tak
448. Niwińska Aleksandra 1986 X-Bionic Obozy Górskie tak
449. Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
450. Michalska Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
451. Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
452. Dolata Michał 1984 Zalasewo tak
453. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl tak
454. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów tak
455. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki tak
456. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 Zwyciężyć znaczy przeżyć tak
457. Gołąb Michał 1969 żeglarz morski tak
458. Wawreczko Agnieszka 1994 Żory tak
459. Sołtys Michał 1992 żory tak