Lista startowa

Zimowy Forest Run 2018

Mosina 03.02.2018
Dystans: 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 450

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 436


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Dolata Wojciech 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy tak
2. Cimoszko Katarzyna 1980 #zawszewpałę tak
3. Gorwa Sławomir 1973 / tak
4. Błażków Stanisław 1971 1971 tak
5. Baryza Robert 1972 1972 tak
6. Hoffmann Grzegorz 1977 1977 tak
7. Woźniak Łukasz 1980 1980 tak
8. Mantyk Katarzyna 1982 1982 tak
9. Gozdur Michał 1982 1982 tak
10. Paluta Jakub 1984 1984 tak
11. Wyka Angelika 1986 1986 tak
12. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA tak
13. Kazimierczak Adam 1984 AC Sparta Nienawiszcz tak
14. Raszewski Grzegorz 1966 AdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) tak
15. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Adrenalina Fitness Team tak
16. Braun Tomasz 1975 Adrenalina Fitness Team tak
17. Fiksa Katarzyna 1979 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
18. Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
19. Niżewski Paweł 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
20. Krakowiak Rafał 1989 AdrenalinaFitnessTeam/KrakowiakTeam tak
21. Wujek Marcin 1976 Akant-reh tak
22. Kucharska Anna 1982 Akcja motywacja tak
23. Andrzejczak Ela 1967 Akcja Motywacja Debno tak
24. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
25. Pietrzak Tomasz 1989 Arka Leśna tak
26. Kubiak Dawid 1982 ASICS POLSKA tak
27. Kalmus Grażyna 1961 BBL Toruń tak
28. Duź Aleksandra 1985 Berlin tak
29. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny tak
30. Lirsz Justyna 1976 Biedrusko tak
31. Misiun Joanna 1987 biegaj.my tak
32. Lewandowski Rafał 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
33. Lewandowska Maria 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
34. Kłosowski Krzysztof 1981 Biegam Bo Nie Lubie tak
35. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
36. Batóg Iwona 1981 Biegowe Świry tak
37. Kaczmarek Aleksandra 1987 BODYWORK tak
38. Konieczny Andrzej 1970 brak tak
39. Kordus Grzegorz 1989 Brzezie tak
40. Meliński Mateusz 1973 BTL Group tak
41. Lewandowski Łukasz 1975 Budchem tak
42. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL-POZNAŃ tak
43. Nowak Łukasz 1983 Bydgoszcz tak
44. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ tak
45. Sarron Jeremie 1981 Bydgoszcz tak
46. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners tak
47. Surmacz Rafał 1976 CardioRunners tak
48. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team tak
49. Smoliński Jakub 1988 Chyże Dziadki tak
50. Centkowska Ewelina 1979 Ciechocinek tak
51. Bartkowiak Michal 1987 City trail team tak
52. Raczkiewicz Jarosław 1971 CityZen Poznań tak
53. Ohla Krzysztof 1976 CITYZEN_ tak
54. Przybył Slawomir 1976 Crazy dragons tak
55. Przybylski Marcin 1975 Czapury tak
56. Grygiel Przemysław 1984 Czarna Horda tak
57. Antoniuk Rafał 1977 Czarna Horda tak
58. Chmielewski Mariusz 1978 Czarna Horda tak
59. Lewczuk Jan 1974 Czarna Horda tak
60. Libelt Mariusz 1973 Czarna Horda tak
61. Masłowski Artur 1974 Czarna Horda tak
62. Ostrówka Jarosław 1987 Czarna Horda tak
63. Rogasch Łukasz 1988 Czarna Horda tak
64. Wygnański Igor 1987 Czarna Horda tak
65. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
66. Rogowski Rafał 1976 Daszewice tak
67. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
68. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
69. Stanisławska Agnieszka 1985 Dookolaswiata.co tak
70. Stanislawski Jacek 1985 Dookolaswiata.co tak
71. Poturalska Magda 1986 Dopiewiec tak
72. Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna tak
73. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
74. Palczarski Marcin 1998 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
75. Czarnecka Kamila 1983 endoholics tak
76. Frąckowiak Jacek 1984 endoholics tak
77. Bocheński Maciej 1980 endoholics tak
78. Wujda Mirosław 1975 Erni Rulez tak
79. Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners tak
80. Eitner Tomek 1977 Fakro Team tak
81. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
82. Stróżniak Mikołaj 1986 For Run Team tak
83. Mikołajczak Damian 1991 Gądki tak
84. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze tak
85. Skotnicki Dariusz 1970 Golęczewo tak
86. Biernacka Edyta 1979 Gostyń tak
87. Jeż Jolanta 1975 Gostyń tak
88. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń tak
89. Niedziela Krzysztof 1977 GOSTYŃ tak
90. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
91. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza tak
92. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
93. Ryniewicz Bartłomiej 1988 Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze tak
94. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
95. Proskórnicki Jarosław 1977 Hicron Hardcore Team tak
96. Batura Adrian 1990 Hicron Hardcore Team tak
97. Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners tak
98. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stingers Runners tak
99. Szparagowski Bartosz 1987 Husaria Race Team tak
100. Śliwkiewicz Bartłomiej 1995 Husaria Race Team tak
101. Książek Szymon 1986 Inowrocław tak
102. Kuzera Przemysław 1978 Jankowo tak
103. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Gora tak
104. Drewniak Mariusz 1978 Jelenia Góra tak
105. Hnatyszyn Mateusz 1984 Jeppesen tak
106. Szczepański Piotr 1969 Jeszcze W Zielone Gramy tak
107. Kempa Piotr 1974 Kalisz tak
108. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
109. Kiedrowski Bartosz 1987 Kamil Leśniak fanpage tak
110. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki tak
111. Rutkowski Tomasz 1977 KAMITRANS tak
112. Tracz Jacek 1976 Karłowice tak
113. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
114. Pawelec Mariusz 1972 KB Forrest Gump tak
115. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
116. Filipiak Damian 1992 KB Maratończyk Jarocin tak
117. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
118. Wojtkowiak Patryk 1998 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
119. Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners tak
120. Stec Arkadiusz 1975 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
121. Błajet Michał 1980 KIBOLSKI KS tak
122. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska tak
123. Moliński Wojciech 1968 Klub biegacza KP tak
124. Tomkowiak Ola 1975 Klub Ślimaka Torpedy tak
125. Bąkowska Anna 1980 Klub Ślimaka Torpedy tak
126. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegaja tak
127. Wawrzyniak Zofia 1986 Kobiety biegają tak
128. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają tak
129. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl tak
130. Nowosielska Marta 1984 kobietybiegaja.pl tak
131. Hulewicz Agnieszka 1985 kobietybiegaja.pl tak
132. Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega tak
133. Kowalski Tomasz 1988 Komorniki tak
134. Hanczewski Jan 1985 Komorniki tak
135. Michalak Tomasz 1978 Komorniki tak
136. Michalak Izabela 1979 Komorniki tak
137. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
138. Kopras Dominik 1981 KOPER TEAM tak
139. Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn tak
140. Rosolski Dawid 1987 Kościan tak
141. Betlej Marcin 1971 Kościan tak
142. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
143. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
144. Szturemska-Przybyl Agata 1975 Krakow tak
145. Moltzan-Małkowska Magdalena 1975 Krok za Grosz tak
146. Moltzan Zbigniew 1976 Krok za Grosz tak
147. Socha Marcin 1978 Krosno tak
148. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
149. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina tak
150. Przywarty Marek 1964 krotoszyn tak
151. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 KS Aktywni Węgrów tak
152. Pietruczanis Paweł 1976 KS Aktywni Węgrów tak
153. Bartkowiak Bartosz 1975 KS HADES tak
154. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar tak
155. Grzęda Krzysztof 1966 KS Pegaz tak
156. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
157. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT/Spuchlaki Team tak
158. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega tak
159. Rudzik Rafał 1973 Latający Krokodyl tak
160. Piwanski Piotr 1958 Leczyca tak
161. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
162. Buk Sławomir 1981 Lesz No Limits Runners tak
163. Senftleben Mirosława 1990 Leszno tak
164. Szymyślik Jacek 1977 Leszno tak
165. Para Przemyslaw 1980 LeszNo limits runners tak
166. Czecholiński Piotr 1968 Leszno limits runners tak
167. Kurkiewicz-Para Katarzyna 1980 Leszno NO Limits Runners tak
168. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
169. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
170. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
171. Anioła Jakub 1977 Luboń tak
172. Ptak Jarosław 1973 Luboń tak
173. Roszyk Kamil 1997 Luboń tak
174. Jędruszczak Marcin 1977 Luboń tak
175. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza tak
176. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers tak
177. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
178. Bigus Piotr 1989 ŁAP FORMĘ tak
179. Talarczyk Mikołaj 1978 Łopuchowo tak
180. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam tak
181. Jankowiak Krzysztof 1978 Marco tak
182. Woś Paweł 1969 Marka Formy Piotr i Paweł tak
183. Tobis Marek 1961 Markowe Bieganie tak
184. Sznajder Marcin 1983 Mesondżi lajf stajl tak
185. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi lajf stajl tak
186. Pociejewski Wojciech 1986 Middleton, Manchester tak
187. Przybylski Wojciech 1997 Miłosław tak
188. Przybylski Bartłomiej 1977 MISTA tak
189. Boguś Tomasz 1977 Morski Zwierzak tak
190. Nowacki Michał 1979 MORSY POZNAŃ tak
191. Piasecka Karolina 1982 Mosina tak
192. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
193. Granops Maciej 1981 Mosina tak
194. Stube Tomasz 1972 Mosina tak
195. Bartoszewicz Przemysław 1967 Mosina tak
196. Grzesik Łukasz 1981 Mosina tak
197. Czeska Karolina 1990 Mosina biega tak
198. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega tak
199. Hojan Łukasz 1985 Motiv Home tak
200. Marek Mateusz 1985 Mr tak
201. Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNIG TEAM tak
202. Szalska Elżbieta 1987 Muchy na Zębach tak
203. Wojtaszek Marcin 1982 Muchy na Zębach tak
204. Malak Damian 1991 Myszki Miki :) tak
205. Montalva Enrique 1974 MyTeam tak
206. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią tak
207. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają tak
208. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają tak
209. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners tak
210. Kaysiewicz Maciej 1971 Natural Born Runners Team tak
211. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM tak
212. Tomczak Mariusz 1972 Neopunkt Mosina tak
213. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team tak
214. Kańduła Grzegorz 1981 nest.poznan.pl tak
215. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
216. Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA tak
217. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail tak
218. Gerowski Maciej 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail / Lesz No Limits Runners tak
219. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners tak
220. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega/Lesz No Limits Runners tak
221. Błażków Anna 1978 netto grupa biegowa 42,195 dębno tak
222. Hetka Magdalena 1991 Niagara Fitness Klub tak
223. Donaj Adam 1974 niezrzeszony tak
224. Tatarynowicz Marian 1948 NIEZRZESZONY tak
225. Romanowicz Karolina 1989 Night Runner / Pilnujemy tyłów tak
226. Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 Night Runners tak
227. Waligórski Maciek 1974 night runners tak
228. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners tak
229. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
230. Kotecki Paweł 1992 Night Runners tak
231. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
232. Śmigielska Agnieszka 1981 night runners tak
233. Hrab Wojciech 1982 Night Runners tak
234. Putowski Maciej 1988 Night Runners tak
235. Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners tak
236. Jarczyński Piotr 1989 Night Runners tak
237. Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners tak
238. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners tak
239. Binek Katarzyna 1989 Night Runners tak
240. Robakowska Joanna 1983 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
241. Krawczyk Anna 1980 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
242. Szyszka Agnieszka 1975 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WLKP tak
243. Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań tak
244. Putowska Beata 1986 Night Runners/ kobiety biegają tak
245. Facer Jonathan 1966 Oborniki tak
246. Aid Patryk 1991 OBOZYGÓRSKIE.PL tak
247. Duda Marcin 1980 Ofix.pl Team tak
248. Wacko Marcin 1985 OLX GROUP TEAM tak
249. Płóciennik Renata 1963 Ostrów Wielkopolski tak
250. Wesołek Piotr 1968 pakość tak
251. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki tak
252. Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM tak
253. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
254. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
255. Krupa Piotr 1973 PCH_RUN tak
256. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc tak
257. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
258. Majchrzak Bartosz 1985 PKO Bank Polski tak
259. Juśkiewicz Mikołaj 1988 Pleszew tak
260. Błaszyk Mateusz 1987 PocoLoco AT tak
261. Nowak Bartosz 1983 Pomioty Szatana tak
262. Nowicki Andrzej 1991 Pomioty Szatana tak
263. Jędzierowska Katarzyna 1983 Posnania tak
264. Silska Sylwia 1972 Potasze tak
265. Wojciechowska Svetlana 1990 Poznan tak
266. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
267. Skorupiński Kamil 1984 Poznań tak
268. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
269. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
270. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
271. Gołąb Mateusz 1986 Poznań tak
272. Wróblewska Joanna 1985 Poznań tak
273. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
274. Wolny Robert 1979 Poznań tak
275. Grzelka Małgorzata 1988 Poznań tak
276. Kubica Anna 1983 Poznań tak
277. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
278. Węgrzynowski Mikołaj 1983 Poznań tak
279. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
280. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak
281. Goguł Joanna 1979 Poznań tak
282. Borowczyk Alicja 1984 Poznań tak
283. Maćkowiak Wojtek 1980 Poznań tak
284. Michalewska Katarzyna 1981 Poznań tak
285. Plackowski Mikołaj 1979 Poznań tak
286. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
287. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
288. Ceranek Piotr 1994 Poznań tak
289. Dąbrowski Rafał 1984 Poznań tak
290. Brychcy Piotr 1986 Poznań tak
291. Burda Maciej 1976 Poznań tak
292. Belter Matylda 1988 Poznań tak
293. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
294. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań tak
295. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
296. Dębska Klaudyna 1986 Poznań tak
297. Stasiewicz Pawel 1968 Poznań tak
298. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań tak
299. Koszarek Maciej 1967 Poznań tak
300. Mroczkowski Piotr 1990 Poznań tak
301. Bryła Anna 1988 Poznań tak
302. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
303. Czerski Krzysztof 1981 Poznań tak
304. Poprawski Paweł 1984 Poznań tak
305. Bugajewski Maciej 1967 Poznań tak
306. Olszyna Jakub 1993 Poznań tak
307. Głowacki Paweł 1966 Poznań tak
308. Tokarczuk Tomasz 1986 Poznań tak
309. Mazur Marek 1979 Poznań tak
310. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team tak
311. Rutkiewicz Piotr 1977 Poznań Race Team tak
312. Wróbel Łukasz 1978 Pozytywnie Zakręceni/ Maraton Leszno tak
313. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel tak
314. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel tak
315. Kokociński Jan 1960 Presto Travel tak
316. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel tak
317. Labus Tomasz 1989 Presto Travel tak
318. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
319. Turek Paulina 1987 ProRunning Promotion tak
320. Waleński Maciej 1984 PROTON tak
321. Piotrowski Paweł 1975 PROTON tak
322. Smorawinski Adam 1984 Przebiegli tak
323. Pohl Tomasz 1990 Przemęt tak
324. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
325. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo tak
326. Karczewski Tomasz 1977 Puszczykowo tak
327. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
328. Sitko Marta 1983 Pyzdrzanie w biegu tak
329. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
330. Piechota Bartek 1993 Rakonieeice tak
331. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of free runners tak
332. Holak Jakub 1987 Rehabalance Team tak
333. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
334. Nowicki Damian 1976 Rokietnica Biega tak
335. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
336. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka tak
337. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka tak
338. Ziółkowska-Strzelczyk Monika 1976 RS Architektura tak
339. Kózka Przemysław 1973 RS Architektura Team tak
340. Szymańska-Obidzińska Renata 1976 RS Architektura Team tak
341. Strzelczyk Piotr 1976 RTCK WIKTOR ARROW tak
342. Madej Andrzej 1975 RUN for FUN tak
343. Szpryngiel Izabela 1969 RUN FOR FUN tak
344. Moskwa Magdalena 1980 RUN FOR FUN tak
345. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM tak
346. Mossakowski Rafał 1993 Runguru tak
347. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
348. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
349. Trzcińska Marta 1974 Runners Power tak
350. Kapusta Tomasz 1980 Runner\'s Power tak
351. Grzelka Tomasz 1978 Runner\'s Power tak
352. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team tak
353. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team tak
354. Kucharska Agata 1984 Siedlce tak
355. Piwowarczyk Dariusz 1981 Siedlce tak
356. Anioła Piotr 1973 Siili tak
357. Dembski Paweł 1982 Sklepbiegaczapl tak
358. Wrzesiński Grzegorz 1971 Skoki tak
359. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins tak
360. Monczyński Bartłomiej 1979 Smashing Pąpkins / #OwocBiega tak
361. Gauden Piotr 1973 SPC tak
362. Radzińska-Kamyszek Ewa 1964 SPC tak
363. Błasińska Żaneta 1972 SPC tak
364. Moczadło Maria 1973 SPC tak
365. Jaworski Bartłomiej 1992 SPC tak
366. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
367. Palicki Krzysztof 1975 Stęszew tak
368. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice tak
369. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
370. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio tak
371. Turkowiak Łukasz 1983 Studio FUEGO tak
372. Bujny Jędrzej 1975 Suchy Las tak
373. Kieliszewska-Bujna Maria 1978 Suchy Las tak
374. Swat Sylwester 1993 SWAT Team tak
375. Witkowska Paulina 1987 Szamotuły tak
376. Duks Jacek 1969 Szamotuły tak
377. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
378. Koch Antoni 1961 Śrem tak
379. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp. tak
380. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp. tak
381. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
382. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa tak
383. Czerwiński Łukasz 1981 Tarnowo Podgórne tak
384. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś tak
385. Biernacki Witold 1977 TKKF Tęcza tak
386. Pietrzak Piotr 1978 Trenejro tak
387. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
388. Białkowski Albert 1969 TRIpower tak
389. Gostomski Michał 1982 unknown tak
390. Jakub Styperek 1982 Vege Runners tak
391. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
392. Sokołowska Adriana 1987 Vege Runners tak
393. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
394. Rybak Paweł 1981 Velocity tak
395. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu tak
396. Pokrywiecki Łukasz 1988 Vest-Fiber Dębno tak
397. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn tak
398. Dąbrowski Bartosz 1982 Wałcz tak
399. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
400. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz tak
401. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz tak
402. Borzystowski Patryk 1984 WIDZIALNI.PL tak
403. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
404. Chmielewski Stanisław 1974 Wiry tak
405. Chmielewska Marta 1976 Wiry tak
406. Olejnik Tomasz 1975 Wiry tak
407. Odija Leszek 1977 Wiry tak
408. Haremza Joanna 1982 WKTJ tak
409. Lipko Anna 1982 WKTJ tak
410. Macioszek Natalia 1984 wkurw team tak
411. Grelak Adam 1983 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA tak
412. Piesik Jarosław 1964 Wolsztyński Klub Biegowy tak
413. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy tak
414. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy tak
415. Łopata Witold 1978 Wolsztyński Klub Biegowy tak
416. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy tak
417. Fudali Bartosz 1987 WRD KMP Poznań tak
418. Graniczny Krzysztof 1980 WRD KMP Poznań tak
419. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław tak
420. Wiecek Agnieszka 1980 Wrzesnia tak
421. Żebrowska Kasia 1985 Września tak
422. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów tak
423. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 WUEF CLUB TARNOWO PODGÓRNE tak
424. Żukiewicz Maciej 1991 X-Bionic Obozy Górskie tak
425. Niwińska Aleksandra 1986 X-Bionic Obozy Górskie tak
426. Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
427. Michalska Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
428. Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
429. Dolata Michał 1984 Zalasewo tak
430. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl tak
431. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów tak
432. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki tak
433. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 Zwyciężyć znaczy przeżyć tak
434. Gołąb Michał 1969 żeglarz morski tak
435. Wawreczko Agnieszka 1994 Żory tak
436. Sołtys Michał 1992 żory tak