Lista startowa

Zimowy Forest Run 2018

Mosina 03.02.2018
Dystans: 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 450

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 436


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Aid Patryk 1991 OBOZYGÓRSKIE.PL tak
2. Andrzejczak Ela 1967 Akcja Motywacja Debno tak
3. Anioła Jakub 1977 Luboń tak
4. Anioła Piotr 1973 Siili tak
5. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
6. Antoniuk Rafał 1977 Czarna Horda tak
7. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają tak
8. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn tak
9. Bartkowiak Bartosz 1975 KS HADES tak
10. Bartkowiak Michal 1987 City trail team tak
11. Bartoszewicz Przemysław 1967 Mosina tak
12. Baryza Robert 1972 1972 tak
13. Batóg Iwona 1981 Biegowe Świry tak
14. Batura Adrian 1990 Hicron Hardcore Team tak
15. Bąkowska Anna 1980 Klub Ślimaka Torpedy tak
16. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team tak
17. Belter Matylda 1988 Poznań tak
18. Betlej Marcin 1971 Kościan tak
19. Białkowski Albert 1969 TRIpower tak
20. Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNIG TEAM tak
21. Biernacka Edyta 1979 Gostyń tak
22. Biernacki Witold 1977 TKKF Tęcza tak
23. Bigus Piotr 1989 ŁAP FORMĘ tak
24. Binek Katarzyna 1989 Night Runners tak
25. Błajet Michał 1980 KIBOLSKI KS tak
26. Błasińska Żaneta 1972 SPC tak
27. Błaszyk Mateusz 1987 PocoLoco AT tak
28. Błażków Anna 1978 netto grupa biegowa 42,195 dębno tak
29. Błażków Stanisław 1971 1971 tak
30. Bocheński Maciej 1980 endoholics tak
31. Boguś Tomasz 1977 Morski Zwierzak tak
32. Borowczyk Alicja 1984 Poznań tak
33. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
34. Borzystowski Patryk 1984 WIDZIALNI.PL tak
35. Braun Tomasz 1975 Adrenalina Fitness Team tak
36. Brychcy Piotr 1986 Poznań tak
37. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
38. Bryła Anna 1988 Poznań tak
39. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers tak
40. Bugajewski Maciej 1967 Poznań tak
41. Bujny Jędrzej 1975 Suchy Las tak
42. Buk Sławomir 1981 Lesz No Limits Runners tak
43. Burda Maciej 1976 Poznań tak
44. Centkowska Ewelina 1979 Ciechocinek tak
45. Ceranek Piotr 1994 Poznań tak
46. Chmielewska Marta 1976 Wiry tak
47. Chmielewski Mariusz 1978 Czarna Horda tak
48. Chmielewski Stanisław 1974 Wiry tak
49. Cimoszko Katarzyna 1980 #zawszewpałę tak
50. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze tak
51. Czarnecka Kamila 1983 endoholics tak
52. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegaja tak
53. Czecholiński Piotr 1968 Leszno limits runners tak
54. Czerski Krzysztof 1981 Poznań tak
55. Czerwiński Łukasz 1981 Tarnowo Podgórne tak
56. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl tak
57. Czeska Karolina 1990 Mosina biega tak
58. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega tak
59. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 WUEF CLUB TARNOWO PODGÓRNE tak
60. Dąbrowski Bartosz 1982 Wałcz tak
61. Dąbrowski Rafał 1984 Poznań tak
62. Dembski Paweł 1982 Sklepbiegaczapl tak
63. Dębska Klaudyna 1986 Poznań tak
64. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka tak
65. Dolata Michał 1984 Zalasewo tak
66. Dolata Wojciech 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy tak
67. Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 Night Runners tak
68. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
69. Donaj Adam 1974 niezrzeszony tak
70. Drewniak Mariusz 1978 Jelenia Góra tak
71. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
72. Duda Marcin 1980 Ofix.pl Team tak
73. Duks Jacek 1969 Szamotuły tak
74. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
75. Duź Aleksandra 1985 Berlin tak
76. Eitner Tomek 1977 Fakro Team tak
77. Facer Jonathan 1966 Oborniki tak
78. Fiksa Katarzyna 1979 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
79. Filipiak Damian 1992 KB Maratończyk Jarocin tak
80. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
81. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice tak
82. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team tak
83. Frąckowiak Jacek 1984 endoholics tak
84. Fudali Bartosz 1987 WRD KMP Poznań tak
85. Gauden Piotr 1973 SPC tak
86. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
87. Gerowski Maciej 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail / Lesz No Limits Runners tak
88. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają tak
89. Głowacki Paweł 1966 Poznań tak
90. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
91. Goguł Joanna 1979 Poznań tak
92. Gołąb Mateusz 1986 Poznań tak
93. Gołąb Michał 1969 żeglarz morski tak
94. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl tak
95. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc tak
96. Gorwa Sławomir 1973 / tak
97. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of free runners tak
98. Gostomski Michał 1982 unknown tak
99. Gozdur Michał 1982 1982 tak
100. Graniczny Krzysztof 1980 WRD KMP Poznań tak
101. Granops Maciej 1981 Mosina tak
102. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
103. Grelak Adam 1983 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA tak
104. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM tak
105. Grygiel Przemysław 1984 Czarna Horda tak
106. Grzelka Małgorzata 1988 Poznań tak
107. Grzelka Tomasz 1978 Runner\'s Power tak
108. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
109. Grzesik Łukasz 1981 Mosina tak
110. Grzęda Krzysztof 1966 KS Pegaz tak
111. Hanczewski Jan 1985 Komorniki tak
112. Haremza Joanna 1982 WKTJ tak
113. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią tak
114. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki tak
115. Hetka Magdalena 1991 Niagara Fitness Klub tak
116. Hnatyszyn Mateusz 1984 Jeppesen tak
117. Hoffmann Grzegorz 1977 1977 tak
118. Hojan Łukasz 1985 Motiv Home tak
119. Holak Jakub 1987 Rehabalance Team tak
120. Hrab Wojciech 1982 Night Runners tak
121. Hulewicz Agnieszka 1985 kobietybiegaja.pl tak
122. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo tak
123. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
124. Jakub Styperek 1982 Vege Runners tak
125. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
126. Jankowiak Krzysztof 1978 Marco tak
127. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
128. Jarczyński Piotr 1989 Night Runners tak
129. Jaworski Bartłomiej 1992 SPC tak
130. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
131. Jeż Jolanta 1975 Gostyń tak
132. Jędruszczak Marcin 1977 Luboń tak
133. Jędzierowska Katarzyna 1983 Posnania tak
134. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
135. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
136. Juśkiewicz Mikołaj 1988 Pleszew tak
137. Kaczmarek Aleksandra 1987 BODYWORK tak
138. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
139. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś tak
140. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa tak
141. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
142. Kalmus Grażyna 1961 BBL Toruń tak
143. Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega tak
144. Kańduła Grzegorz 1981 nest.poznan.pl tak
145. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team tak
146. Kapusta Tomasz 1980 Runner\'s Power tak
147. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
148. Karczewski Tomasz 1977 Puszczykowo tak
149. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
150. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi lajf stajl tak
151. Kaysiewicz Maciej 1971 Natural Born Runners Team tak
152. Kazimierczak Adam 1984 AC Sparta Nienawiszcz tak
153. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań tak
154. Kempa Piotr 1974 Kalisz tak
155. Kiedrowski Bartosz 1987 Kamil Leśniak fanpage tak
156. Kieliszewska-Bujna Maria 1978 Suchy Las tak
157. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM tak
158. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
159. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stingers Runners tak
160. Kłosowski Krzysztof 1981 Biegam Bo Nie Lubie tak
161. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail tak
162. Koch Antoni 1961 Śrem tak
163. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel tak
164. Kokociński Jan 1960 Presto Travel tak
165. Konieczny Andrzej 1970 brak tak
166. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 Zwyciężyć znaczy przeżyć tak
167. Kopras Dominik 1981 KOPER TEAM tak
168. Kordus Grzegorz 1989 Brzezie tak
169. Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM tak
170. Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
171. Koszarek Maciej 1967 Poznań tak
172. Kotecki Paweł 1992 Night Runners tak
173. Kowalski Tomasz 1988 Komorniki tak
174. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
175. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
176. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team tak
177. Kózka Przemysław 1973 RS Architektura Team tak
178. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Adrenalina Fitness Team tak
179. Krakowiak Rafał 1989 AdrenalinaFitnessTeam/KrakowiakTeam tak
180. Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
181. Krawczyk Anna 1980 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
182. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina tak
183. Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners tak
184. Krupa Piotr 1973 PCH_RUN tak
185. Książek Szymon 1986 Inowrocław tak
186. Kubiak Dawid 1982 ASICS POLSKA tak
187. Kubica Anna 1983 Poznań tak
188. Kucharska Agata 1984 Siedlce tak
189. Kucharska Anna 1982 Akcja motywacja tak
190. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
191. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
192. Kurkiewicz-Para Katarzyna 1980 Leszno NO Limits Runners tak
193. Kuzera Przemysław 1978 Jankowo tak
194. Labus Tomasz 1989 Presto Travel tak
195. Lewandowska Maria 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
196. Lewandowski Łukasz 1975 Budchem tak
197. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Gora tak
198. Lewandowski Rafał 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
199. Lewczuk Jan 1974 Czarna Horda tak
200. Libelt Mariusz 1973 Czarna Horda tak
201. Lipko Anna 1982 WKTJ tak
202. Lirsz Justyna 1976 Biedrusko tak
203. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT/Spuchlaki Team tak
204. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu tak
205. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners tak
206. Łopata Witold 1978 Wolsztyński Klub Biegowy tak
207. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA tak
208. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio tak
209. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
210. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
211. Macioszek Natalia 1984 wkurw team tak
212. Maćkowiak Wojtek 1980 Poznań tak
213. Madej Andrzej 1975 RUN for FUN tak
214. Majchrzak Bartosz 1985 PKO Bank Polski tak
215. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
216. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
217. Malak Damian 1991 Myszki Miki :) tak
218. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
219. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega/Lesz No Limits Runners tak
220. Mantyk Katarzyna 1982 1982 tak
221. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
222. Marek Mateusz 1985 Mr tak
223. Masłowski Artur 1974 Czarna Horda tak
224. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki tak
225. Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna tak
226. Mazur Marek 1979 Poznań tak
227. Meliński Mateusz 1973 BTL Group tak
228. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń tak
229. Michalak Izabela 1979 Komorniki tak
230. Michalak Tomasz 1978 Komorniki tak
231. Michalewska Katarzyna 1981 Poznań tak
232. Michalska Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
233. Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań tak
234. Mikołajczak Damian 1991 Gądki tak
235. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
236. Misiun Joanna 1987 biegaj.my tak
237. Moczadło Maria 1973 SPC tak
238. Moliński Wojciech 1968 Klub biegacza KP tak
239. Moltzan Zbigniew 1976 Krok za Grosz tak
240. Moltzan-Małkowska Magdalena 1975 Krok za Grosz tak
241. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
242. Monczyński Bartłomiej 1979 Smashing Pąpkins / #OwocBiega tak
243. Montalva Enrique 1974 MyTeam tak
244. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam tak
245. Moskwa Magdalena 1980 RUN FOR FUN tak
246. Mossakowski Rafał 1993 Runguru tak
247. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
248. Mroczkowski Piotr 1990 Poznań tak
249. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners tak
250. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 KS Aktywni Węgrów tak
251. Niedziela Krzysztof 1977 GOSTYŃ tak
252. Niwińska Aleksandra 1986 X-Bionic Obozy Górskie tak
253. Niżewski Paweł 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
254. Nowacki Michał 1979 MORSY POZNAŃ tak
255. Nowak Bartosz 1983 Pomioty Szatana tak
256. Nowak Łukasz 1983 Bydgoszcz tak
257. Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
258. Nowicki Andrzej 1991 Pomioty Szatana tak
259. Nowicki Damian 1976 Rokietnica Biega tak
260. Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn tak
261. Nowosielska Marta 1984 kobietybiegaja.pl tak
262. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają tak
263. Odija Leszek 1977 Wiry tak
264. Ohla Krzysztof 1976 CITYZEN_ tak
265. Olejnik Tomasz 1975 Wiry tak
266. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp. tak
267. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
268. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners tak
269. Olszyna Jakub 1993 Poznań tak
270. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel tak
271. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel tak
272. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team tak
273. Ostrówka Jarosław 1987 Czarna Horda tak
274. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega tak
275. Palczarski Marcin 1998 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
276. Palicki Krzysztof 1975 Stęszew tak
277. Paluta Jakub 1984 1984 tak
278. Para Przemyslaw 1980 LeszNo limits runners tak
279. Pawelec Mariusz 1972 KB Forrest Gump tak
280. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
281. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
282. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
283. Piasecka Karolina 1982 Mosina tak
284. Piechota Bartek 1993 Rakonieeice tak
285. Piesik Jarosław 1964 Wolsztyński Klub Biegowy tak
286. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
287. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners tak
288. Pietruczanis Paweł 1976 KS Aktywni Węgrów tak
289. Pietrzak Piotr 1978 Trenejro tak
290. Pietrzak Tomasz 1989 Arka Leśna tak
291. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
292. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza tak
293. Piotrowski Paweł 1975 PROTON tak
294. Piwanski Piotr 1958 Leczyca tak
295. Piwowarczyk Dariusz 1981 Siedlce tak
296. Plackowski Mikołaj 1979 Poznań tak
297. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza tak
298. Płóciennik Renata 1963 Ostrów Wielkopolski tak
299. Pociejewski Wojciech 1986 Middleton, Manchester tak
300. Pohl Tomasz 1990 Przemęt tak
301. Pokrywiecki Łukasz 1988 Vest-Fiber Dębno tak
302. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
303. Poprawski Paweł 1984 Poznań tak
304. Poturalska Magda 1986 Dopiewiec tak
305. Proskórnicki Jarosław 1977 Hicron Hardcore Team tak
306. Przybylski Bartłomiej 1977 MISTA tak
307. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar tak
308. Przybylski Marcin 1975 Czapury tak
309. Przybylski Wojciech 1997 Miłosław tak
310. Przybył Slawomir 1976 Crazy dragons tak
311. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław tak
312. Przywarty Marek 1964 krotoszyn tak
313. Ptak Jarosław 1973 Luboń tak
314. Putowska Beata 1986 Night Runners/ kobiety biegają tak
315. Putowski Maciej 1988 Night Runners tak
316. Raczkiewicz Jarosław 1971 CityZen Poznań tak
317. Radzińska-Kamyszek Ewa 1964 SPC tak
318. Raszewski Grzegorz 1966 AdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) tak
319. Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners tak
320. Robakowska Joanna 1983 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
321. Rogasch Łukasz 1988 Czarna Horda tak
322. Rogowski Rafał 1976 Daszewice tak
323. Romanowicz Karolina 1989 Night Runner / Pilnujemy tyłów tak
324. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins tak
325. Rosolski Dawid 1987 Kościan tak
326. Roszyk Kamil 1997 Luboń tak
327. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów tak
328. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
329. Rudzik Rafał 1973 Latający Krokodyl tak
330. Rutkiewicz Piotr 1977 Poznań Race Team tak
331. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz tak
332. Rutkowski Tomasz 1977 KAMITRANS tak
333. Rybak Paweł 1981 Velocity tak
334. Ryniewicz Bartłomiej 1988 Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze tak
335. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
336. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ tak
337. Sarron Jeremie 1981 Bydgoszcz tak
338. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
339. Senftleben Mirosława 1990 Leszno tak
340. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners tak
341. Silska Sylwia 1972 Potasze tak
342. Sitko Marta 1983 Pyzdrzanie w biegu tak
343. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów tak
344. Skorupiński Kamil 1984 Poznań tak
345. Skotnicki Dariusz 1970 Golęczewo tak
346. Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners tak
347. Smoliński Jakub 1988 Chyże Dziadki tak
348. Smorawinski Adam 1984 Przebiegli tak
349. Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners tak
350. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
351. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny tak
352. Socha Marcin 1978 Krosno tak
353. Sokołowska Adriana 1987 Vege Runners tak
354. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
355. Sołtys Michał 1992 żory tak
356. Stanislawski Jacek 1985 Dookolaswiata.co tak
357. Stanisławska Agnieszka 1985 Dookolaswiata.co tak
358. Stasiewicz Pawel 1968 Poznań tak
359. Stec Arkadiusz 1975 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
360. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
361. Stróżniak Mikołaj 1986 For Run Team tak
362. Strzelczyk Piotr 1976 RTCK WIKTOR ARROW tak
363. Stube Tomasz 1972 Mosina tak
364. Surmacz Rafał 1976 CardioRunners tak
365. Swat Sylwester 1993 SWAT Team tak
366. Szalska Elżbieta 1987 Muchy na Zębach tak
367. Szczepański Piotr 1969 Jeszcze W Zielone Gramy tak
368. Sznajder Marcin 1983 Mesondżi lajf stajl tak
369. Szparagowski Bartosz 1987 Husaria Race Team tak
370. Szpryngiel Izabela 1969 RUN FOR FUN tak
371. Szturemska-Przybyl Agata 1975 Krakow tak
372. Szymańska-Obidzińska Renata 1976 RS Architektura Team tak
373. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
374. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp. tak
375. Szymyślik Jacek 1977 Leszno tak
376. Szyszka Agnieszka 1975 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WLKP tak
377. Śliwkiewicz Bartłomiej 1995 Husaria Race Team tak
378. Śmigielska Agnieszka 1981 night runners tak
379. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
380. Talarczyk Mikołaj 1978 Łopuchowo tak
381. Tatarynowicz Marian 1948 NIEZRZESZONY tak
382. Tobis Marek 1961 Markowe Bieganie tak
383. Tokarczuk Tomasz 1986 Poznań tak
384. Tomczak Mariusz 1972 Neopunkt Mosina tak
385. Tomkowiak Ola 1975 Klub Ślimaka Torpedy tak
386. Tracz Jacek 1976 Karłowice tak
387. Trzcińska Marta 1974 Runners Power tak
388. Turek Paulina 1987 ProRunning Promotion tak
389. Turkowiak Łukasz 1983 Studio FUEGO tak
390. Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA tak
391. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
392. Wacko Marcin 1985 OLX GROUP TEAM tak
393. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
394. Waleński Maciej 1984 PROTON tak
395. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy tak
396. Waligórski Maciek 1974 night runners tak
397. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy tak
398. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
399. Wawreczko Agnieszka 1994 Żory tak
400. Wawrzyniak Zofia 1986 Kobiety biegają tak
401. Wesołek Piotr 1968 pakość tak
402. Węgrzynowski Mikołaj 1983 Poznań tak
403. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
404. Wiecek Agnieszka 1980 Wrzesnia tak
405. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
406. Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners tak
407. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
408. Witkowska Paulina 1987 Szamotuły tak
409. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL-POZNAŃ tak
410. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
411. Wojciechowska Svetlana 1990 Poznan tak
412. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka tak
413. Wojtaszek Marcin 1982 Muchy na Zębach tak
414. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań tak
415. Wojtkowiak Patryk 1998 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
416. Wolny Robert 1979 Poznań tak
417. Woś Paweł 1969 Marka Formy Piotr i Paweł tak
418. Woźniak Łukasz 1980 1980 tak
419. Wróbel Łukasz 1978 Pozytywnie Zakręceni/ Maraton Leszno tak
420. Wróblewska Joanna 1985 Poznań tak
421. Wrzesiński Grzegorz 1971 Skoki tak
422. Wujda Mirosław 1975 Erni Rulez tak
423. Wujek Marcin 1976 Akant-reh tak
424. Wygnański Igor 1987 Czarna Horda tak
425. Wyka Angelika 1986 1986 tak
426. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
427. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
428. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
429. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz tak
430. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki tak
431. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy tak
432. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska tak
433. Ziółkowska-Strzelczyk Monika 1976 RS Architektura tak
434. Żebrowska Kasia 1985 Września tak
435. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak
436. Żukiewicz Maciej 1991 X-Bionic Obozy Górskie tak