Lista startowa

Zimowy Forest Run 2021

Mosina, 30.01.2021
Dystans: 12 km | 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 163

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 142


Dystans 12 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Badzio Michał 1992 Grupa OLX Team Tulce
2. Białobrzeska Agnieszka 1976 M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics Żyrardów
3. Cegielski Wojciech 1993 Getinge Infecteam Poznań
4. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań Poznań
5. Dobraś Szymon 1981 Getinge Infecteam Darnowo
6. Dydak Stanisław 1998 Grupa OLX Team Poznań
7. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam Poznań
8. Gorąca Ewelina 1992 Poznań
9. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
10. Grabowicz Anna 1977 Siekierki Wielkie
11. Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
12. Grajcar Anna 1984 Silna Grupa Biegowa Śrem
13. Grajcar Łukasz 1983 Silna Grupa Biegowa Poznań
14. Grzesiak Wojciech 1986 Poznań
15. Gudańska Anna 1978 Poznań Poznań
16. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań Poznań
17. Korzeniewski Kamil 1985 Grupa OLX Team Katowice
18. Krist Anna 1988 Druzyna Jezusa Poznan
19. Krist Bart 1987 Druzyna Jezusa Poznan
20. Kulik Karolina 1994 Poznań
21. Leciej Mateusz 1992 Getinge Infecteam Kościan
22. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam Poznań
23. Lewandowska Maria 1982 Biegam bo nie lubie Góra
24. Lewandowski Bartosz 1973 Poznań Poznań
25. Lubik Adam 1986 ON-SIGHT Poznań
26. Łaźniak-Pfajfer Agata 1986 Poznań Poznań
27. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team Wiry
28. Michalak Tomasz 1988 Kłodawa Kłodawa
29. Moroz Marcin 1981 Mojito na mecie Tarnowo Podgórne
30. Moryson Kzzysztof 1982 Poznań
31. Naglak Hubert 1995 Hell's gym Ocr Pepowo Szelejewo
32. Naskręt Dagmara 1981 Komorniki
33. Nawrocka Natalia 1987 Puszczykowo
34. Rożuk Wojciech 1992 Getinge Infecteam Poznań
35. Sitarski Slawomir 1982 Kamionki
36. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce Poznań
37. Szydłowski Patryk 1991 Mogilno
38. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team Poznań
39. Żurowska Anna 1980 Eurovent Athletics Mosina


Dystans 22 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Anioła Jakub 1977 Luboń Luboń
2. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań
3. Bajerlein Sylwia 1991 Poznań
4. Balcarczyk Emilia 1986 Dębnowskie Człapaki Dębno
5. Baranowski Szymon 1990 Poznań
6. Bartz Krzysztof 1978 Sam Se Biegam Poznań
7. Błażków Anna 1978 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno Dębno
8. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły Szamotuły
9. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team Czapury
10. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
11. Bugaj Alicja 1965 KB DeBIEC Poznań
12. Burda Maciej 1976 Poznań
13. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegają Poznań
14. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań Poznań
15. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka Skórzewo
16. Dudziak Jerzy 1963 Kościan Kościan
17. Frybel Damian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa Obra
18. Gabryel Marcin 1985 Krosinko
19. Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team Ślesin
20. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska Poznań
21. Helak Jan 1987 Poznań Poznań
22. Horbacz-Rosa Hanna 1985 Rabowice Rabowice
23. Hryciuk Łukasz, 1986 Dębnowskie Człapaki Dębno
24. Iwanek Przemysław 1988 Biskupice
25. Jabłońska Maja 1977 Dzikie Życie Puszczykowo
26. Jakubowski Jakub 1978 Poznań Poznań
27. Jakubowski Rafał 1984 Poznań Poznań
28. Jankowski Maciej 1991 Poznań Poznań
29. Janowski Michał 1986 Poznań
30. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
31. Jazikowski Pawel 1972 Poznan
32. Jędraszak Małgorzata 1987 Onsight Poznań
33. Juskowiak Amadeusz 1992 Hinterhermsdorf Hinterhermsdorf
34. Juszczak Paweł 1978 Poznań
35. Kachniarz Tomasz 1986 NBS Team Warszawa
36. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań
37. Kamrowski Dawid 1989 Poznań Poznań
38. Kaniewska Maria 1980 Dąbrowa Dąbrowa
39. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
40. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo
41. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo Puszczykowo
42. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners Poznań
43. Korcz Mateusz 1988 Śródka
44. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem Nochowo
45. Krzemiński Maciej 1980 Poznań (POLAND) Suchy Las
46. Krzyżanowski Marcin 1988 Świat Maratończyka Poznań
47. Kurek Marta 1986 WM Triself Poznań
48. Lewandowska Magdalena 1994 Decathlon Ostrobramska Warszawa
49. Lewandowski Rafał 1982 Biegam bo nie lubie Góra
50. Łuczak Timasz 1970 StruśKardio Poznań
51. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam / Natural Born Coffee Lovers Poznań
52. Malec Artur 1979 Komorniki
53. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki
54. Marciniak Kasia 1980 Stowarzyszenie Maraton Debno Dębno
55. Marek Mateusz 1985 Strykowo Strykowo
56. Mazurek Paweł 1968 Tri PM Bytkowo
57. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM Komorniki
58. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM Komorniki
59. Michałowski Krzysztof 1980 Śrem
60. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki
61. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 KS Aktywni Węgrów Węgrów
62. Murawska Monika 1980 Poznań
63. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
64. Odija Leszek 1977 więcej kawy! Wiry
65. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe Kamionki
66. Oleskowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
67. Oliński Paweł 1984 Poznań Poznań
68. Pawlaczyk Tomasz 1975 Pawłówek k. Kalisza
69. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam Poznań
70. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power Śrem
71. Pazowska Marta 1985 NOA POZNAŃ Poznań
72. Pokrywiecki Łukasz 1988 Dębnowskie Człapaki Dębno
73. Posiła Joanna 1979 Mosina
74. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 Kościan
75. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 Kościan
76. Respondek Anna 1983 Zielona Góra
77. Ropelewski Tomasz 1991 Poznań
78. Rosa Aleksander 1982 Rabowice
79. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
80. Silski Marek 1969 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
81. Skwierczyński Adam 1979 M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics Siedlce
82. Smierzchała Adam 1972 Mosina
83. Smura Ewa 1984 Poznań Poznań
84. Stachowiak Kamil 1984 Grupa OLX Team Poznań
85. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki Komorniki
86. Sugiera Maciej 1982 Poznań
87. Szczotka Katarzyna 1995 Poznań
88. Szczygieł Łukasz 1980 Grupa OLX Team Poznań
89. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
90. Tarłowski Hubert 1978 Palędzie Palędzie
91. Tomaszyk Klara 1988 Kobiety Biegają Poznań
92. Warzych Adam 1991 Poznań
93. Wawrzyniak Małgorzata 1979 biegiemwlas Poznań
94. Wesołek Paweł 1975 Runners Power Manieczki
95. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań Szreniawa
96. Wieczorek Łukasz 1984 #NBRTEAM / VEGE RUNNERS Dąbrówka
97. Winckiewicz Marek 1976 Poznań
98. Wojtczak Jakub 1992 Warszawa Warszawa
99. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam Poznań
100. Zbierajewski Paweł 1985 KS Posnania/Triathlon Poznań
101. Ziemski Maciej 1984 NOA POZNAŃ Poznań
102. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team Puszczykowo
103. Zydorczak Iwona 1984 Poznań