Lista startowa

Zimowy Forest Run 2021

Mosina, 20.02.2021
Dystans: 12 km | 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 321

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 317


Dystans 12 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Badzio Michał 1992 Grupa OLX Team Tulce
2. Białobrzeska Agnieszka 1976 M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics Żyrardów
3. Błaszczyk Marta 1974 Runner’s Power Śrem
4. Bobrowski Krzysztof 1990 Błażejewo
5. Brok Małgorzata 1974 Plewiska
6. Cegielski Wojciech 1993 Getinge Infecteam Poznań
7. Czekała Magdalena 1974 Leszno
8. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań Poznań
9. Dobraś Szymon 1981 Getinge Infecteam Darnowo
10. Dydak Stanisław 1998 Grupa OLX Team Poznań
11. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam Poznań
12. Filipiak Tomasz 1979 Tulce
13. Frankowicz Magdalena 1983 tj & noa poznań
14. Frąckowiak Dawid 1992 Getinge Infecteam Poznań
15. Gawroński Marcin 1979 Drużyna Szpiku Poznań
16. Getman Dawid 1977 POLGET TEAM Dębno Dębno
17. Getman Edyta 1977 Edyta Getman Dębno
18. Gołąb Mateusz 1986 Jurne Knury Poznań
19. Gorąca Ewelina 1992 Poznań
20. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
21. Grabowicz Anna 1977 Siekierki Wielkie
22. Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
23. Grajcar Anna 1984 Silna Grupa Biegowa Śrem
24. Grajcar Łukasz 1983 Silna Grupa Biegowa Poznań
25. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
26. Grzesiak Wojciech 1986 Poznań
27. Gudańska Anna 1978 Poznań Poznań
28. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań Poznań
29. Janczewska Agnieszka 1979 Bydgoszcz
30. Jurkiewicz Karina 1979 Poznan
31. Jurkiewicz Krzysztof 1995 brak Szczecin
32. Kabat Agata 1987 Sokoła Team Poznań
33. Kończal Karolina 1984 Walerianowo
34. Korcz Karol 1990 Getinge Infecteam Poznan
35. Korzeniewski Kamil 1985 Grupa OLX Team Katowice
36. Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Poznań
37. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Poznań
38. Krauze Maria 1981 Komorniki
39. Krauze Michał 1975 Komorniki
40. Krawiec Dominik 1988 Krosno
41. Krist Anna 1988 Druzyna Jezusa Poznan
42. Krist Bart 1987 Druzyna Jezusa Poznan
43. Krysztofiak Daniel 1978 Dąbrówka
44. Kulik Karolina 1994 Poznań
45. Kwinto Anna 1996 Wolsztyn
46. Kwinto Marta 1999 Wolsztyn
47. Leciej Mateusz 1992 Getinge Infecteam Kościan
48. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam Poznań
49. Lewandowska Maria 1982 Biegam bo nie lubie Góra
50. Lewandowska Monika 1994 Getinge Infecteam Poznań
51. Lewandowski Bartosz 1973 Poznań Poznań
52. Lubik Adam 1986 ON-SIGHT Poznań
53. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team Wiry
54. Małkowski Piotr 1952 KOŚCIAN
55. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań
56. Markiewicz Joanna Zuza 1976 tj / NOA Poznan Poznań
57. Matylla Krzysztof 1981 MTB Meblopol Poznań
58. May Maja 1979 ERGO PRO LESZNO
59. Michalak Tomasz 1988 Kłodawa Kłodawa
60. Moroz Marcin 1981 Mojito na mecie Tarnowo Podgórne
61. Moryson Kzzysztof 1982 Poznań
62. Naglak Hubert 1995 Hell's gym Ocr Pepowo Szelejewo
63. Nalewajko Zbigniew 1969 Nowa Sól
64. Naskręt Dagmara 1981 Komorniki
65. Nawrocka Natalia 1987 Puszczykowo
66. Niezgoda Dobrochna 1978 Rosnowo
67. Odija Joanna 1977 Wiry
68. Ostach Michał 1981 ZDROWA KOSTKA Grupa Biegowa im. Św. Stanisława Kostki Gniezno
69. Otocki Jarosław 1977 Luboń
70. Piotrkowski Igor 1974 Poznań
71. Przybył Tomasz 1988 KB DęBIEC Poznań
72. Rożuk Wojciech 1992 Getinge Infecteam Poznań
73. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz Wałcz
74. Sadło Rafał 1974 Tulce Tulce
75. Sajna Piotr 1988 Poznań
76. Sitarski Slawomir 1982 Kamionki
77. Siwczyńska-Sadło Agata 1977 Tulce Tulce
78. Siwiec Marcin 1978 Komorniki
79. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce Poznań
80. Sochaj Katarzyna 1978 Komorniki
81. Stawicki Łukasz 1978 Bydgoszcz
82. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team Rosnówko
83. Szpot-Marciniak Ewa 1981 KLAS Szpot Swarzędz Swarzędz
84. Szydłowski Patryk 1991 Mogilno
85. Świergiel Marcin 1988 Poznań
86. Tomaszewska-Kisl!o Urszula 1985 WILLSOOR LESZNO
87. Turska Monika 1974 SziP Skórzewo
88. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team Poznań
89. Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz
90. Wiśniewski Piotr 1984 Polonia Środa Środa Wlkp.
91. Wróbel Marcin 1987 błażejewo
92. Żurowska Anna 1980 Eurovent Athletics Mosina


Dystans 22 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczuk Andrzej 1961 Poznań
2. Agopsowicz Rafał 1976 Szczecin
3. Andrzejak Mikołaj 1987 Gostyń
4. Andrzejczak Tomasz 1979 Szczytniki
5. Anioła Jakub 1977 Luboń Luboń
6. Annusewicz Stachu 1985 Poznań
7. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy
8. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań
9. Bajerlein Sylwia 1991 Poznań
10. Balcarczyk Emilia 1986 Dębnowskie Człapaki Dębno
11. Banaszczyk Szymon 1985 Szymon Banaszczyk GDYNIA
12. Baranowski Szymon 1990 Poznań
13. Bartz Krzysztof 1978 Sam Se Biegam Poznań
14. Batura Adrian 1990 Hicron hardcore team Poznań (Poznań-Grunwald)
15. Bestrzyńska Joanna 1971 Człapak Robakowo Robakowo
16. Bestrzyński Olech 1971 Człapak Robakowo Robakowo
17. Błażków Anna 1978 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno Dębno
18. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team Czapury
19. Braun Ewelina 1976 Team Kościan Kiełczewo
20. Brączkowski Damian 1996 Poznań
21. Bugaj Alicja 1965 KB DeBIEC Poznań
22. Burda Maciej 1976 Poznań
23. Cebulak Katarzyna 1983 KLUB GOGO Poznań
24. Czaczyk Łukasz 1988 Poznań
25. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegają Poznań
26. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań Poznań
27. Czuba Robert 1968 Orange Polska Puszczykowo
28. Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz
29. Dąbrowski Rafał 1984 Hicron Hardcore Team Poznań
30. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Rokietnica
31. Dębowski Krzysztof 1972 Polonia Środa Września
32. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka Skórzewo
33. Dudziak Jerzy 1963 Kościan Kościan
34. Ferdynand Mateusz 1992 Poznań
35. Fibner Krzysztof 1991 Polonia Sroda Jarosławiec
36. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team Plewiska
37. Flaszewski Adam 1985 Sportowy Kaźmierz Kaźmierz
38. Fras Ewa 1964 Poznań
39. Frybel Damian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa Obra
40. Gabryel Marcin 1985 Krosinko
41. Gałuszek Olga 1967 Poznań
42. Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team Ślesin
43. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska Poznań
44. Grzegorzewski Rafał 1974 Niemcz
45. Helak Jan 1987 Poznań Poznań
46. Heneczkowska Anna 1993 Born To Run Kamionki
47. Hołtyn Tobiasz 1987 Hicron Hardcore Team Dąbrówka
48. Horbacz-Rosa Hanna 1985 Rabowice Rabowice
49. Hryciuk Łukasz, 1986 Dębnowskie Człapaki Dębno
50. Iwanek Przemysław 1988 Biskupice
51. Izdebski Tomasz 1978 NBS Team Warszawa
52. Jabłońska Maja 1977 Wolontariat WPN Puszczykowo
53. Jakubowski Jakub 1978 Poznań Poznań
54. Jakubowski Rafał 1984 Poznań Poznań
55. Jankowski Maciej 1991 Poznań Poznań
56. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
57. Jasnowski Paweł 1983 Paweł Jasnowski Poznań
58. Jazikowski Pawel 1972 Poznan
59. Jędra Andrzej 1973 Złotniki
60. Jędraszak Małgorzata 1987 Onsight Poznań
61. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp.
62. Juskowiak Amadeusz 1992 Hinterhermsdorf Hinterhermsdorf
63. Juszczak Paweł 1978 Poznań
64. Kabaciński Tomasz 1983 Wroniecki Klub Biegacza Wronki
65. Kachniarz Tomasz 1986 NBS Team Warszawa
66. Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń Gostyń
67. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wlkp
68. Kaczor Marcin 1975 ADJ Święciechowa
69. Kaczyńska Małgorzata 1961 poznań
70. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań
71. Kamrowski Dawid 1989 Poznań Poznań
72. Kaniewska Maria 1980 Dąbrowa Dąbrowa
73. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
74. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Tarnowo Podgórne
75. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo
76. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo Puszczykowo
77. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners Poznań
78. Kasprzak Paweł 1989 Poznań
79. Kasprzyk Rafał 1974 SPORTOWY KAŹMIERZ KAŹMIERZ
80. Kłusek Marek 1977 Słupsk
81. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie
82. Kolasiński Krzysztof 1978 Poznań
83. Konik Tomasz 1985 NXO Śrem
84. Kosicka Lidia 1978 Poznan
85. Kowalik Tomasz 1987 Trio z Matejki Poznań
86. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem Nochowo
87. Krupińska Marta 1980 Gubin
88. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners Poznań
89. Krzemiński Maciej 1980 Poznań (POLAND) Suchy Las
90. Krzeszowski Maciej 1976 Poznań
91. Krzysztof Nawrot 1973 SPORTOWY KAŹMIERZ KAŹMIERZ
92. Krzyżanowski Marcin 1988 Świat Maratończyka Poznań
93. Kuciak Bartosz 1987 Krosno (Mosina)
94. Kujawski Michał 1990 Swarzędz
95. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Lusówko
96. Kurek Marta 1986 WM Triself Poznań
97. Lewandowska Magdalena 1994 Decathlon Ostrobramska Warszawa
98. Lewandowski Paweł 1986 Luboń
99. Lewandowski Rafał 1982 Biegam bo nie lubie Góra
100. Leżała Krystian 1981 POLONIA ŚRODA WLKP. Środa Wielkopolska, średzki, W
101. Ludwiczak Mariusz 1971 #wkurw_team Poznań
102. Łapińska Monika 1991 Grupa OLX Team Poznań
103. Łuczak Timasz 1970 StruśKardio Poznań
104. Łuksza Robert 1970 Poznań
105. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam / Natural Born Coffee Lovers Poznań
106. Malec Artur 1979 Komorniki
107. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki
108. Marciniak Kasia 1980 Stowarzyszenie Maraton Debno Dębno
109. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team Dopiewiec
110. Marczak Joanna 1980 KOMORNIKI MTB TEAM Komorniki
111. Marczak Maciej 1979 KOMORNIKI MTB TEAM Komorniki
112. Marczyńska Marta Łucja 1988 UM Luboń/ 12WBOT Mosina
113. Marek Mateusz 1985 Strykowo Strykowo
114. Mazurek Paweł 1968 Tri PM Bytkowo
115. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM Komorniki
116. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM Komorniki
117. Michałowski Krzysztof 1980 Śrem
118. Mieloszyk Wojtek 1983 poznan
119. MikoŁajczak Barbara 1976 POZNAŃ
120. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki
121. Mirosław Wujda Mirosław Wujda 1975 Erni rulez Dębno
122. Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega Poznań
123. Murawska Monika 1980 Poznań
124. Nakonowski Marcin 1978 Beniu Beniu Dąbrówka
125. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
126. Nowak Piotr 1974 Skórzewo
127. Nowicki Marcin 1980 Gorzów Wielkopolski
128. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań Skórzewo
129. Odija Leszek 1977 więcej kawy! Wiry
130. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe Kamionki
131. Oleskowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
132. Oliński Paweł 1984 Poznań Poznań
133. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam Poznań
134. Orłowski Robert 1988 Biegnę na Północ Poznań
135. Osińska Marta 1989 Wiry
136. Pankowski Adam 1985 Polonia Środa Zaniemyśl
137. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
138. Paradowski Norbert 1975 Poznań
139. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam Poznań
140. Pazoła Jarosław 1973 Runner Śrem
141. Pazowska Marta 1985 NOA POZNAŃ Poznań
142. Perkowska Aleksandra 1994 Beniu Beniu Dąbrówka
143. Pluta Krzysztof 1982 PAW DRUK Biega Koziegłowy
144. Pokrywiecki Łukasz 1988 Dębnowskie Człapaki Dębno
145. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki
146. Posiła Joanna 1979 Mosina
147. Potocki Maciej 1970 Orange Polska Biernatki
148. Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica biega Rokietnica
149. Przybyla Marcin 1974 Komorniki MTB Team Szreniawa
150. Przybył Sławomir 1976 Kraków
151. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet Kościan
152. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet Kościan
153. Putowski Maciej 1988 eSesja.pl Mosina
154. Puzicki Tomasz 1976 Polonia Środa Dominowo
155. Rapior Maciej 1987 Szynszyl team Nowinki
156. Respondek Anna 1983 Zielona Góra
157. Roefler Marek 1986 TRIClub Warszawa
158. Ropelewski Tomasz 1991 Poznań
159. Rosa Aleksander 1982 Rabowice
160. Rozczyński Beniamin 1993 Zgrupka Luboń Poznań
161. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
162. Rutkowski Jakub 1989 Poznań
163. Rutkowski Jakub 1977 Myśmy Szliśmy Team Poznań
164. Rydzewska Ela 1980 OHANA Poznań
165. Rydzewska Marta 1986 OHANA Kleczew
166. Sarna Paweł 1983 Skórzewo
167. Schroder Patryk 1978 Ultrafun Zielona Góra
168. Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański Rokietnica
169. Sikora Mateusz 1992 Rabowice
170. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
171. Silski Marek 1969 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
172. Sklarczuk Piotr 1976 Hicron Hardcore Team Wrocław
173. Skwierczyński Adam 1979 M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics Siedlce
174. Smierzchała Adam 1972 Mosina
175. Smura Ewa 1984 Poznań Poznań
176. Sobczyńska Magdalena 1991 #biegiemwlas Poznań
177. Sobieszczański Bartłomiej 1974 MTB MEBLOPOL Poznań
178. Socha Aleksandra 1980 Komorniki MTB Team Plewiska
179. Stachowiak Kamil 1984 Grupa OLX Team Poznań
180. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki Komorniki
181. Stefanowicz Piotr 1977 Polonia Środa Brodowo
182. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni KOnin Rudzica
183. Sudolska Ewela 1978 Poznań
184. Sugiera Maciej 1982 Poznań
185. Szał Monika 1969 Walka Kostrzyn Pobiedziska
186. Szczepaniak Bronisław 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE
187. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna
188. Szczotka Katarzyna 1995 Poznań
189. Szczygieł Łukasz 1980 Grupa OLX Team Poznań
190. Szkoda Kasia 1991 TaternikTeam Poznań
191. Szturemska-Przybył Agata 1975 Kraków
192. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
193. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
194. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega Luboń
195. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega Gostyń
196. Talaga Tomasz 1993 Dębno
197. Tatara Marek 1975 Foxy Fit Kostrzyn nad Odrą
198. Tokarski Karol 1979 Ślęzak Team Poznań
199. Tomaszyk Klara 1988 Kobiety Biegają Poznań
200. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE PSARSKIE
201. Usowski Andrzej 1984 POZNAŃ
202. Wardęga Adrian 1986 Poznań
203. Warzych Adam 1991 Poznań
204. Wawrzyniak Małgorzata 1979 biegiemwlas Poznań
205. Wesołek Paweł 1975 Runners Power Manieczki
206. Wieczorek Łukasz 1984 #NBRTEAM / VEGE RUNNERS Dąbrówka
207. Wierzbicki Leszek 1975 Polonia Sroda PANY Sroda wlkp
208. Winckiewicz Marek 1976 Poznań
209. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
210. Wiśniewski Janusz 1973 SM7 Luboń
211. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka Września
212. Wojciechowski Dariusz 1978 Krakowiak Ultra Team Krosno
213. Wojtczak Jakub 1992 Warszawa Warszawa
214. Wolbach Tomasz 1982 Wolne Ślimaki Poznan
215. Woźniak Łukasz 1980 Poznań
216. Wójcik Jan Józef 1986 Art Team Pegaz Poznań
217. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam Poznań
218. Wróbel Tomasz 1985 Poznań
219. Zbierajewski Paweł 1985 KS Posnania/Triathlon Poznań
220. Zielińska Barbara 1983 Hicron Hardcore Team Lusówko
221. Ziemski Maciej 1984 NOA POZNAŃ Poznań
222. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team Puszczykowo
223. Zowczak Dorota 1983 Rawa team KOMORNIKI
224. Zydorczak Iwona 1984 Poznań
225. Żebrowski Juliusz 1991 Born To Run Kamionki