Lista startowa

III Zimowy Półmaraton
III Zimowy Ćwierćmaraton

Łękno 27.01.2019
Dystans: 10,55 km | 21,097 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 229


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Antczak Grzegorz 1973 MJDOP 10,55km
2. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN 21,097km
3. Bajerlein Joanna 1988 Poznań 10,55km
4. Balcerzak Paweł 1993 Siadło 10,55km
5. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn 21,097km
6. Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ 21,097km
7. Bartkowiak Marek 1985 BEST TEAM ŚREM 21,097km
8. Białek Tomasz 1989 Poznań 21,097km
9. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego 10,55km
10. Bożkiewicz Jacek 1975 Murowana Goślina 10,55km
11. Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team 21,097km
12. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM 21,097km
13. Brzeziński Grzegorz 1986 Pszczew 21,097km
14. Chojniak Wiesław 1973 Poznań 21,097km
15. Cholewinski Wojciech 1966 Hernik team 21,097km
16. Cichocki Robert 1974 BOSCH SERWIS OLSZEWSKI 21,097km
17. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa 21,097km
18. Cichowlas Przemysław 1991 Active Lifestyle 10,55km
19. Cierpka Dominika 1988 Środa Wielkopolska 21,097km
20. Cyrulewski Rafał 1971 Gutowo małe 21,097km
21. Czajko Justyna 1982 Parkrun poznań 21,097km
22. Dekiert Artur 1969 Coffee to Go! 21,097km
23. Delor Piotr 1983 Szczecin 21,097km
24. Dembina Andrzej 1962 POZNAŃ-SKI 10,55km
25. Dworczak Maciej 1989 Runaway 21,097km
26. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team 10,55km
27. Fibner Krzysztof 1991 Triathlon Metzink 21,097km
28. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team 10,55km
29. Frankowski Jarosław 1970 1970 21,097km
30. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA 21,097km
31. Galawska Barbara 1972 Koźmin Biega 10,55km
32. Garbaciak Krzysztof 1983 Swarzędz 10,55km
33. Gibalska Marzena 1973 Oborygeni 21,097km
34. Gibalski Tomasz 1969 Oborygeni 21,097km
35. GŁÓw Tomasz 1970 Kreisel Running Team 21,097km
36. Gomolka Maciej 1985 TARNOW 21,097km
37. GÓrniak-Antkowiak Agnieszka 1978 Oborygeni 21,097km
38. Grabny Damian 1988 Orkan Manieczki 10,55km
39. Grochowski Mateusz 1988 Luboń 10,55km
40. Gromnicka Anna 1989 Środa Wielkopolska 10,55km
41. Gruszka Anna 1974 Plewiska 10,55km
42. Gryniuk Maciej 1998 Krav Maga Be Safe 10,55km
43. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE 21,097km
44. Hawryliszyn Jan 1983 Łozina 21,097km
45. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM 21,097km
46. Jakubczak Tomasz 1979 Śrem 21,097km
47. Jałocha Tomek 1975 Gutowo Małe 21,097km
48. Janas Dobrochna 1976 Night Runners 21,097km
49. Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team 21,097km
50. Jóźwiak Michał 1977 Kórnik 21,097km
51. Juchniewicz Filip 1986 nie zrzeszony 10,55km
52. Jung Szymon 1992 For Run Team 21,097km
53. Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE 10,55km
54. Juskowiak RafaŁ 1983 ACTIVE LIFESTYLE 10,55km
55. Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem 21,097km
56. Kaczmarek Sylwia 1976 Zielona Góra 21,097km
57. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa 21,097km
58. Kalisz Adrian 1985 Kórnik 10,55km
59. Kamiński Bronisław 1966 Gdzie ta meta 10,55km
60. Kawecki Sławomir 1981 Motiv Home Team 21,097km
61. Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega 10,55km
62. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem 21,097km
63. Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem 10,55km
64. Klisowski Grzegorz 1980 Polonia Środa 10,55km
65. Klonowski Michał 1973 Kórnik 21,097km
66. Klupsch Mateusz 1989 AUTOBUS ARABÓW 21,097km
67. Klupsch Paweł 1992 AUTOBUS ARABÓW 21,097km
68. Kłopocki Wojciech 1967 murzynowo leśne 21,097km
69. Kłosowski Roman 1983 Night runners Września 21,097km
70. Koch Antoni 1961 1961 21,097km
71. Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta 10,55km
72. Kołodziejczak Artur 1974 Night Runners Nekla 10,55km
73. Kołucki Stefan 1988 PIKUTKOWO TEAM 21,097km
74. Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki 10,55km
75. Kowalski Piotr 1985 bydgoszcz 10,55km
76. Kowalski Tomasz 1973 Husaria Race Team 21,097km
77. Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE 10,55km
78. Kozłowski Dariusz 1968 Luboń 10,55km
79. Król Darek 1967 Hernik Team 21,097km
80. Krych Jakub 1976 Dirty Sparrows 10,55km
81. Kubaczyk Artur 1989 1989 10,55km
82. kubiak Maciej 1978 Maku-Trans 21,097km
83. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,097km
84. Kulesza Grzegorz 1967 Night Runners Września 21,097km
85. Kuna Danka 1972 Zaniemyśl 10,55km
86. Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA 10,55km
87. Kurys Robert 1981 Luboński klub biegacza 21,097km
88. Kuszak Kacper 1991 UKS Szybki Lopes Nekla 10,55km
89. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa 21,097km
90. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 21,097km
91. Lipiecki Leszek 1978 Środa Wielkopolska 10,55km
92. Łakomiak Artur 1980 Runner's Power 21,097km
93. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza 21,097km
94. Ławicki Marcin 1986 Anwil Włocławek 21,097km
95. Ławniczak Rafał 1978 Poznań 10,55km
96. Łukjanowicz Rafał 1980 Wrocław 21,097km
97. Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Polonia Środa 21,097km
98. Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza 10,55km
99. Malinowski Marcin 1978 MY LIFE MY WAY 21,097km
100. Mallek Żaneta 1984 MJDOP 10,55km
101. Marciniak Jakub 1989 Koźmin Biega 21,097km
102. Marin Alberto 1987 Poznan 21,097km
103. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 21,097km
104. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power 21,097km
105. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power 10,55km
106. Mąka Arkadiusz 1981 Polonia Bydgoszcz SLA 10,55km
107. Mędrek Roman 1973 Niezrzeszony 21,097km
108. Michalowski Krzysztof 1980 Śrem 21,097km
109. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin 21,097km
110. Mikołajczak Damian 1991 PRO366 10,55km
111. Mofina Adam 1985 LZS Zalesie 10,55km
112. Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta 10,55km
113. Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie ta meta 10,55km
114. Morawiec Mirosław 1972 Gdzie ta meta 10,55km
115. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega 21,097km
116. Muszynski Robert 1978 Poznań 21,097km
117. NamysŁ Maciej 1979 Koźmin Biega 21,097km
118. Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo 10,55km
119. Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP 10,55km
120. Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL 21,097km
121. Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun 21,097km
122. Nowak Jolanta 1978 Gdzie ta meta 10,55km
123. Nowak Marek 1982 Wiry 21,097km
124. Nowak Paweł 1985 Września 10,55km
125. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. 10,55km
126. Nowiński Rafał 1974 Endorfina Wschowa 21,097km
127. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot 21,097km
128. OsiŃski Marcin 1979 Szydłowo 21,097km
129. Pankowski Norbert 1989 Kórnik 21,097km
130. Pasiecznik Miłosz 1986 MUAY RUNNING TEAM 10,55km
131. Pawlak Agata 1997 Lubonieczek 10,55km
132. Pawlak Sylwester 1982 Polonia Środa 21,097km
133. Pazunczyn Marcin 2000 MOS Śrem 10,55km
134. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota 21,097km
135. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka 10,55km
136. Piotrowski Radosław 1987 Przysiersk 21,097km
137. Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team 10,55km
138. Plaszczak Jarosław 1974 Tulce 10,55km
139. Płaczkiewicz Robert 1980 SOL3|SquadRUN 10,55km
140. Popiel Iwona 1974 Kościan 10,55km
141. Prystasz Krzysztof 1978 Oławska Grupa Biegowa 21,097km
142. Przewoźna Ewa 1985 Vege Runners 10,55km
143. Przewoźniak Maciej 1974 TEAM KOSCIAN 10,55km
144. Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin 21,097km
145. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) 21,097km
146. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań 21,097km
147. Razik Tadeusz 1952 - 10,55km
148. Rembowska Natalia 1974 DZIADY OCR 10,55km
149. Reszelski Krzysztof 1987 ECO-INSTAL KRZYSZTOF RESZELSKI 21,097km
150. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM 21,097km
151. Rożkowski Roman 1958 Runner 10,55km
152. Rusiecki Tomasz 1977 Czapury 21,097km
153. Ruta Dariusz 1971 brak 21,097km
154. Rybszleger Paweł 1975 Dirty Sparrows 10,55km
155. Sakowski Marcin 1991 - 10,55km
156. Salita Lech 1960 aALTOM GNIEZNO 10,55km
157. Saturniewicz Sandra 1988 Poznań 10,55km
158. Sawicki Marcin 1981 Śrem 21,097km
159. Schulz Radek 1971 3:33 Team 21,097km
160. Sierpińska Monika 1995 Józefów 21,097km
161. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM 21,097km
162. Skorliński Krzysztof 1972 Echo Ziemi Kostrzyńskiej 10,55km
163. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej 21,097km
164. Skrzypińska Agnieszka 1982 Psi Patrol 10,55km
165. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol 21,097km
166. Słowiński Łukasz 1983 BEST TEAM ŚREM 21,097km
167. Smolarek Natalia 1981 parkrun Poznań 21,097km
168. Smorawski Ireneusz 1981 Września 21,097km
169. Sobczyk Bartosz 2001 Mchy 10,55km
170. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń 21,097km
171. Spychała Marek 1988 Obrzycko 21,097km
172. Stajniak-Steliga Izabela 1978 Oborygeni 21,097km
173. Stan Adrian Diego 1974 parkrun Poznań 21,097km
174. Stefaniak Adam 1985 Puszczykowo 21,097km
175. Stefanowicz Bogumiła 1977 Stefanowicz Team 10,55km
176. Stefanowicz Piotr 1977 Stefanowicz Team 21,097km
177. Sternal Piotr 1984 piotronline.tk 21,097km
178. Stroińska Zofia 2001 Gowarzewo 21,097km
179. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM 21,097km
180. Surdyk Szymon 1996 Lechia 21,097km
181. Szewczyk Marek 1955 Cybina Team 21,097km
182. Szott Piotr 1958 Le-biega 21,097km
183. Szymańska Anita 1998 Anita biega bo lubi 10,55km
184. Szymańska Anna 1977 Kostrzyn 21,097km
185. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega 10,55km
186. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga 10,55km
187. Szymański Marek 1989 Runaway 21,097km
188. Szymczak Anna 1969 system11.pl 21,097km
189. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl 21,097km
190. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl 21,097km
191. Szymczak Marta 1978 Hernik Team 21,097km
192. Szymkowiak Łukasz 1992 Zaniemyśl 10,55km
193. Szyngiel Grzegorz 1987 Kórnik 10,55km
194. Szynwelski Tomasz 1973 For Run Team 21,097km
195. Szypulińska Joanna 1988 Luboń 10,55km
196. Śliwiński Jakub 1992 jolka jolka team 21,097km
197. Taciak Karol 1981 BESTTEAM 21,097km
198. Tamas Mateusz 1990 Poznań 21,097km
199. Tauchert Przemysław 1982 Witaszyce 21,097km
200. Tomczak Dariusz 1988 Gostyń 21,097km
201. Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno 10,55km
202. Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM 21,097km
203. Torzewska Sandra 1990 Września 10,55km
204. Trzybiński Krzysztof 1989 Grodzisk Wielkopolski 21,097km
205. Wachowiak Katarzyna 1980 euforiabiegacza.pl 21,097km
206. Walczak Paweł 1987 BAR - Beer And Run 21,097km
207. Wałkiewicz Paweł 1982 1982 10,55km
208. Weis Michał 1985 Śrem 21,097km
209. Węclewski Robert 1977 BESTTEAM ŚREM 21,097km
210. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team 21,097km
211. Wittig Adam 1983 Swarzędz 10,55km
212. Wodnicki Grzegorz 1995 RUNGryf Gryfice 21,097km
213. Wojciechowicz Leszek 1983 dzieci kotana 21,097km
214. Wojciechowski Jakub 1985 ST RUNNERS 10,55km
215. Wojciechowski Janusz 1954 Amatorski Klub Biegacza "Wałkoń" 10,55km
216. Wojciechowski Michał 1979 Amatorski Klub Biegacza "Wałkoń" 21,097km
217. Woźniak Jacek 1975 ACTIVE LIFESTYLE 10,55km
218. Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem 21,097km
219. Wysocka- Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza 21,097km
220. Zając Leszek 1979 L.o.t.a.Z 21,097km
221. Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) 10,55km
222. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM 21,097km
223. Zawadzki Waldek 1977 Poznań 21,097km
224. Zielińska Justyna 1976 Luboński Klub Biegacza 21,097km
225. Zieliński Robert 1978 Luboński Klub Biegacza 21,097km
226. Zięciak Karolina 1986 1986 10,55km
227. Ziółkowska Gosia 1985 Drobex Bydgoszcz 10,55km
228. Ziółkowski Włodek 1984 Drobex Bydgoszcz 21,097km
229. Żelazny Filip 1980 Kórnik 21,097km