Lista startowa

IV Zimowy Półmaraton
IV Zimowy Ćwierćmaraton

Łękno 26.01.2020
Dystans: 10,55 km | 21,097 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 223


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Aleksandrzak Rafał 1984 Ostrów Wielkopolski 21,097km
2. Antczak Grzegorz 1973 MJDOP 10,55km
3. Antkowiak Mirosław 1962 KB Wartko 21,097km
4. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN 21,097km
5. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn 21,097km
6. Baran Jacek 1967 KB Wartko 21,097km
7. Bartkowiak Marek 1985 BEST TEAM ŚREM 21,097km
8. Basiński Łukasz 1977 Biegam Strasznie Wolno 21,097km
9. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz 10,55km
10. Błaszkiewicz Bogusz 1981 STR Poznan/Dzikie Bobry 21,097km
11. Błażejewski Filip 1996 Parzęczewo 21,097km
12. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego 10,55km
13. Borkowski Mariusz 1992 Kolegium Sędziów WZPN 21,097km
14. Borszynski Jakub 1989 Night runners 21,097km
15. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz 10,55km
16. Broniarz Waldemar 1980 WOJAKI TEAM 10,55km
17. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA 21,097km
18. Bugaj Sylwia 1991 Poznań 10,55km
19. Chlebowski Krzysztof 1984 BEST TEAM ŚREM 10,55km
20. Chojniak Wiesław 1973 Poznań 21,097km
21. Cichocki Robert 1974 BOSCH SERWIS OLSZEWSKI 21,097km
22. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa 21,097km
23. Cichowlas Przemysław 1991 Acitve Lifestyle 10,55km
24. Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają 21,097km
25. Czapla Michał 1984 Run-Log 21,097km
26. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 10,55km
27. Debski Marcin 1984 Malibu 21,097km
28. Dembina Andrzej 1962 Gorzkie Pole 21,097km
29. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex 21,097km
30. Dettlaff Remigiusz 1980 - 10,55km
31. Donaj Łukasz 1981 Kościan 21,097km
32. Duszyński Kamil 1994 Śrem 21,097km
33. Erhardt Hubert 1994 Osiecznica 21,097km
34. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn 10,55km
35. Feliczak Małgorzata 1976 Śrem 21,097km
36. Gerc Daniel 1979 S.Z.O.K. team 21,097km
37. Gerc Sylwia 1979 S.Z.O.K. team 21,097km
38. Gibalski Tomasz 1969 Oborygeni 21,097km
39. Golusiińska Katarzyna 1979 FITspot 10,55km
40. Golusiński Paweł 1980 Poznań 10,55km
41. Górniak-Antkowiak Agnieszka 1978 Oborygeni 21,097km
42. Grala Grzegorz 1976 Zaniemyśl 21,097km
43. Grochowski Mateusz 1988 Luboń 10,55km
44. Grupa Andrzej 1977 - 21,097km
45. Gruszka Anna 1974 Plewiska 10,55km
46. Grzeszczyk Marcin 1986 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,55km
47. Grzywna Sebastian 1976 Czarnotki 21,097km
48. Hadam Michał 1977 KB Maniac Poznań 21,097km
49. Hawryliszyn Jan 1983 Łozina 21,097km
50. Henclewska Dagmara 1988 Poznań 21,097km
51. Janas Dobrochna 1976 Night Runners 21,097km
52. Jankowska Barbara 1975 Poznań 21,097km
53. Jankowski Marek 1982 LIPTON 10,55km
54. Jańczak Aleksandra 1997 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 21,097km
55. Jarmuda Justyna 1982 Jarmudki 10,55km
56. Jasik Wojciech 1993 Gniezno 10,55km
57. Jaworski Wojciech 1970 Poznań 10,55km
58. JĘsiek Aleksander 1961 CIESIÓŁKA TEAM 21,097km
59. Józefaciuk Marcin 1982 Łódź 21,097km
60. Józefaciuk Wiesław 1956 łódz 10,55km
61. Kaczmarek Mirosław 1991 Runner's Power 10,55km
62. Kaczmarek-Hojzler Sylwia 1979 Rawicz 10,55km
63. Kaczmarski Artur 1977 RUN4FUN 21,097km
64. Kalisz Adrian 1985 SPARTAN RUNNERS 10,55km
65. Kalmarczyk Piotr 1978 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,55km
66. Kamiński Łukasz 1985 Kórnik 10,55km
67. Kaźmierczak Andrzej 1977 W Tri team 21,097km
68. Kaźmierczak Piotr 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew 21,097km
69. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 10,55km
70. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem 21,097km
71. Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem 10,55km
72. Klupsch Paweł 1992 Cham Records / Autobus Arabów 21,097km
73. Kłopocki Wojciech 1967 murzynowo leśne 21,097km
74. Kłosowski Roman 1983 BrukarzWbiegu/Night Runners Września 21,097km
75. Koch Antoni 1961 Śrem 21,097km
76. Kohut Rafal 1969 Gorzów Wielkopolski 21,097km
77. Kołb Jarosław 1965 OloRunner 21,097km
78. Kołodziejczak Artur 1974 Night Runners Nekla 10,55km
79. Komorowska Kinga 1987 Auto Gaz Manieczki 10,55km
80. Kopycki Bartosz 1983 hipopompon klap 21,097km
81. Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki 10,55km
82. Kosmalski Sławomir 1970 Kąkolewo 21,097km
83. Kozlowski Rafał 1977 Konin 21,097km
84. Krzyżański Jacek 1995 Jeziory Wielkie 21,097km
85. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team 10,55km
86. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,097km
87. Kukuła Waldemar 1980 Stah&Ala Team 10,55km
88. Kuraszkiewicz Borys 1981 Swarzędz 10,55km
89. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa 21,097km
90. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 21,097km
91. Lipiecki Leszek 1978 Polonia Środa 21,097km
92. Lipski Wojciech 1993 kłos Zaniemyśl 10,55km
93. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus 21,097km
94. Lubinski Cezary 1981 Marathon Club Ireland 21,097km
95. Lubońska Romana 1970 1970 10,55km
96. Luboński Waldemar 1969 1969 10,55km
97. Lupa-Marcinowska Aneta 1976 RUN4FUN 21,097km
98. Łechtańska Grażyna 1970 KB Wartko 21,097km
99. Łoda Dariusz 1978 WOJAKI TEAM 10,55km
100. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Tem 10,55km
101. Łukomska Anna 1982 Nadleśnictwo Czaplinek 21,097km
102. Łukomski Łukasz 1979 Nadleśnictwo Czaplinek 10,55km
103. Łykowski Paweł 1983 MJDOP 21,097km
104. Machowiak Dominik 1988 Machowiak Team 21,097km
105. Machowiak Mariusz 1987 Biernatki 21,097km
106. Magdziak Łukasz 1987 endorfin dealers 10,55km
107. Malinowski Marcin 1978 My Life My Way 21,097km
108. Maliszewski Adrian 1989 Poznań 10,55km
109. Małecki Hubert 1993 Koło 21,097km
110. Marciniak Jakub 1989 Koźmin Biega 21,097km
111. Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN 21,097km
112. Marek Daniel 1974 Cybina Team 21,097km
113. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 21,097km
114. Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT 21,097km
115. Mazurewicz Damian 1989 Poznań 10,55km
116. Mendeleew Maks 2001 Środa Wielkopolska 10,55km
117. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Triathlon Team 21,097km
118. Michalowski Krzysztof 1980 Śrem 21,097km
119. Michta Igor 1989 Poznań 10,55km
120. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin 21,097km
121. Miller Anna 1979 hipopompon klap 21,097km
122. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno 21,097km
123. Młynarczak Karolina 1978 Młynki 10,55km
124. Mnich Jagoda 1990 Poznań 21,097km
125. Musielak Piotr 1970 PGB Sportowa Paczka 21,097km
126. Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza 21,097km
127. Nijak Zdzisław 1981 Poznań 21,097km
128. Nikiel Dariusz 1980 Dirty Sparrows 21,097km
129. Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP 10,55km
130. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO 21,097km
131. Nowak Katarzyna 1978 KB WARTKO 21,097km
132. Nowak Marcin 1995 Wielkopolska 10,55km
133. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. 10,55km
134. Nowiński Rafał 1974 Endorfina Wschowa 21,097km
135. Okulska Iza 1986 Koło 21,097km
136. Olszewska Donata 1972 ------------- 10,55km
137. Olszewski Dariusz 1970 DOM PIWA BIEGA 21,097km
138. Olszewski Piotr 1968 DOM PIWA biega 21,097km
139. OsmÓlski Robert 1968 RZI WROCŁAW 10,55km
140. Owczarczak Monika 1984 poznań 21,097km
141. Ozimina Hubert 1977 OBORYGENI 21,097km
142. Paszkiewicz Julia 1987 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 21,097km
143. Petroczko Patrycja 1980 Kórnik 10,55km
144. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka 10,55km
145. Pinczewski Patrik 1974 Łuszczanów 21,097km
146. Piotrowski Radosław 1987 1987 21,097km
147. Pisarczyk Grzegorz 1989 Poznań 21,097km
148. Przybylak Dariusz 1977 PrzybylakTeam 10,55km
149. Przybylski Waldemar 1973 Śrem 10,55km
150. Ratajczak Alicja 1995 Vezuvio Team 10,55km
151. Ratajczak Marcin 1978 Jarocin 10,55km
152. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań 21,097km
153. Rodzewicz Piotr 1979 SERPOL TEAM 21,097km
154. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT 21,097km
155. Rożek Janusz 1953 KB Wartko 21,097km
156. Ruta Dariusz 1971 brak 21,097km
157. Rzepka Anna 1978 Roma Victrix 21,097km
158. Rzepka Krzysztof 1983 Wataha-łączy nas bieganie 21,097km
159. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX 21,097km
160. Rzeszotka Sonia 1978 Poznań 10,55km
161. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 10,55km
162. Semik Łukasz 1991 Jednorożec Team 21,097km
163. Sierański Dawid 1990 Stęgosz 21,097km
164. Skoczylas Marcin 1982 Drużyna Szpiku 21,097km
165. Skrzypińska Agnieszka 1982 Psi Patrol 10,55km
166. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol 21,097km
167. Słowiński Łukasz 1983 BEST TEAM ŚREM 21,097km
168. Smolibocki Bartosz 1998 Wronki 10,55km
169. Sobierajski Krzysztof 1982 Auto 21,097km
170. Sonczyk Bartosz 2001 ZSR Grzybno 21,097km
171. Spychała Marek 1988 Gaj Mały 21,097km
172. Stasinski Przemysław 1976 Kostrzyn 10,55km
173. Stefaniak Maciej 1988 Poznań 21,097km
174. Sternal Piotr 1984 Drużyna 21,097km
175. Stępień Klaudia 1987 Poznań 10,55km
176. Stryjakowska Marta 1981 Bula Team 21,097km
177. Szewczyk Marek 1955 Cybina Team 21,097km
178. Szott Piotr 1958 Le-biega 10,55km
179. Szumińska Irena 1961 KB Wartko 10,55km
180. Szwarc Grzegorz 1989 Poznań 21,097km
181. Szymańska Anna 1977 - 21,097km
182. Szyngiel Grzegorz 1987 Rodzinka.pl on tour 10,55km
183. Szypulinska Joanna 1988 Luboński Klub Biegacza 10,55km
184. Śliwiński Jakub 1992 Jolka Jolka team 21,097km
185. Śmigielski Piotr 1980 ŚRODA RACING TEAM 10,55km
186. Świerczyński Dariusz 1964 Jerzykowo 21,097km
187. Tauchert Przemysław 1982 Witaszyce 21,097km
188. Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska 21,097km
189. Trojanowska Sandra 1991 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 21,097km
190. Trojanowski Tomasz 1990 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 21,097km
191. Tyl Maciej 1969 QUAY POZNAŃ 10,55km
192. Ufnal Anna 1992 Nie Ma Lipy Team 10,55km
193. Ufnal Artur 1984 Nie Ma Lipy Team 10,55km
194. Walaszczyk Przemysław 1990 Kórnik 10,55km
195. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 10,55km
196. Wawrzyniak Małgorzata 1979 Poznań 21,097km
197. Welc Andrzej 1959 Zaniemyśl 21,097km
198. Wesołowska Urszula 1971 Wrocław 21,097km
199. Wesołowski Maciej 1970 Wrocław 21,097km
200. Węclewski Robert 1977 Best Team Śrem 21,097km
201. Wiczuk-Wiczewski Marcin 1976 ORANGE POLSKA 21,097km
202. Wieczorkowski Władysław 1956 1956 10,55km
203. Wiśniewski Artur 1975 1975 21,097km
204. Wojtaszak Łukasz 1984 SULĘCINEK 21,097km
205. Woźniak Ireneusz 1973 Brak 10,55km
206. Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem 21,097km
207. Wożna Dorota 1972 1971 10,55km
208. Wożny Rafał 1971 1972 21,097km
209. Wójcik-Pruczkowska Joanna 1987 Panie, daleko jeszcze? 21,097km
210. Wrabel Tomek 1978 Poznań 21,097km
211. Wroniak Maciej 1981 1981 21,097km
212. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners 21,097km
213. Zajączkowski Tomasz 1985 PGB Sportowa Paczka 21,097km
214. Zalewska Dominika 1993 Kłecko 10,55km
215. Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) 10,55km
216. Zaremba Paweł 1982 Bula Team 21,097km
217. Zaremba Sylwester 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 21,097km
218. Zawadzki Waldek 1977 Poznań 21,097km
219. Zawodna Natalia 1989 Poznań 21,097km
220. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli 21,097km
221. Zieliński Tomasz 1970 Polonia Środa 21,097km
222. Żuberek Janusz 1972 HD Skórzewo 21,097km
223. Żurowski Maciej 1972 KB WARTKO 21,097km