Lista startowa

Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka
Zimowa Dziesiątka Nocnego Puszczyka

Puszczykowo 04.01.2019
Dystans: 5km | 10km



Liczba zgłoszonych zawodników: 138


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Balcerek Mariusz 1986 Stęszew 5km
2. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki 5km
3. Bartoszewski Maciej 1975 Będlewo 5km
4. Barwicki Jacek 1980 PWPW 5km
5. Bednarz PaweŁ 1973 Mieczewo 10km
6. Bekas Jędrzej 1982 Rebel Nature Gym 5km
7. Bekas Paulina 1983 Night Runners 5km
8. Benenowski Piotr 1993 Grodzisk Wielkopolski 5km
9. Bereszyńska Weronika 1988 Danflor team 5km
10. Biedna Agnieszka 1979 Team BartDee 10km
11. Bilski Marcin 1987 M&M 5km
12. Biskupski Waldemar 1964 Waldek 5km
13. Borowiec Kinga 1982 Mamy biegamy 10km
14. Buśko Krzysztof 1992 Kościan TEAM 5km
15. Czarnkowska Anna 1986 MENAS TEAM 10km
16. Czeska Karolina 1990 CrossFit Lampart 5km
17. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega 5km
18. Dahlke Bartosz 1984 Team BartDee 10km
19. Darmochwał Leszek 1976 Dzikie Bobry 10km
20. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble 5km
21. Dembina Andrzej 1962 POZNAŃ ski 10km
22. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team 5km
23. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team 5km
24. Durnik Krzysztof 1990 Poznań 10km
25. Franczyk Wioleta 1992 Jurek Żeligowski Team/wszystkoobieganiu.pl 10km
26. Frankowski Maciej 1975 Poznań 5km
27. Frąckowiak Adam 1978 i-sport 5km
28. Gawrońska Agnieszka 1981 Poznań 5km
29. Gożuch Kacper 1987 Grobla TEAM 10km
30. Grochowski Marek 1983 Oborniki 10km
31. Grochowski Mateusz 1988 Luboń 10km
32. Gryzińska-Woroch Bogusława 1980 Poznań 5km
33. Gurajdowski Michał 1981 Drużyna JEZUSA 10km
34. Hojcz Paweł 1983 Puszczykowo 5km
35. Hornik Mariusz 1972 STĘSZEW 5km
36. Jankowska Joanna 1973 aktywnie. fit 5km
37. Jankowski Maciej 1979 Crossfit LAMPART 10km
38. Jarosławska Klaudyna 1985 Koło Gospodyń Bojowych 5km
39. Judek Janusz 1982 Radzyny 10km
40. Jujka Jacek 1970 Watacha łączy nas bieganie 5km
41. Juskowiak Kinga 1978 #PrzedSiebie 5km
42. Kaczkowska-Kęska Adriana 1973 Poznań 5km
43. Kaczmarek Jakub 1991 GRODZISK WIELKOPOLSKI 5km
44. Kaczmarek Natalia 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI 5km
45. Kalawski Rafał 1977 Poznań 5km
46. Kamiński Łukasz 1988 Km Lwówek 5km
47. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi lajf stajl 5km
48. Kasprzak Paweł 1989 Grobla TEAM 10km
49. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno 10km
50. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku 5km
51. Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek 10km
52. Koch Antoni 1961 1961 10km
53. Kołodziejczyk Agnieszka 1982 Poznań 5km
54. Korbacz Krzysztof 1974 Poznań 5km
55. Kordyla Magdalena 1976 Puszczykowo 5km
56. Kosiorek Darek 1967 Poznań 10km
57. Kowalski Piotr 1991 Mogilno 5km
58. Kowalski Tomasz 1973 DZIADY OCR 10km
59. Król Darek 1967 Hernik Team 5km
60. Kwiecińska Natalia 1982 Luboń 5km
61. Kwieciński Piotr 1982 Luboń 10km
62. Lorenc-Kruszyńska Sylwia 1982 Wkurw_team 10km
63. Lulka Joanna 1972 Zakręceni 5km
64. Łukasik Michał 1989 Poznań 10km
65. Łyszczak Wojciech 1980 Rajmundy 5km
66. Maćkowiak Henryk 1970 UAM 5km
67. Majchrzak Monika 1972 wkurw_team 10km
68. Majewska Aleksandra 1992 Poznań 10km
69. Makowska Małgorzata 1968 Luboń 5km
70. Maliński Artur 1992 PRO366 5km
71. Marecka Anna 1990 Wrocław 5km
72. Matuszewska Anula 1982 Miniony Tatra Mountains Team 5km
73. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ 5km
74. Matysiak Karol 1974 OSH w biegu 10km
75. Mazur Robert 1990 Mieścisko 10km
76. Mazur-Łuczak Joanna 1978 Poznań 5km
77. Mejziński Michał 1987 Swarzędz 10km
78. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan 5km
79. Mielcuch Kamila 1997 wkurw_team 10km
80. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin 10km
81. Mofina Adam 1985 LZS Zalesie 5km
82. Nowacki Michał 1981 Poznań 5km
83. Nowak Marek 1994 Arcybiskupie Seminarium Duchowne 5km
84. Okoński Krzysztof 1992 Poznań 10km
85. Olszewska Iwona 1970 Zakręceni 5km
86. Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków 5km
87. Pastuch Tomasz 1982 Poznań 10km
88. Pecyna Sebastian 1984 Brak 5km
89. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota 10km
90. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka 10km
91. PiĄtkowski Tomasz 1974 ST RUNNERS 10km
92. Piechnik Zofia 1989 Szczytniki 5km
93. Pietz Mikołaj 1979 CBN 10km
94. Ratajczak Krzysztof 1984 Śrem 5km
95. Rembowska Natalia 1974 DZIADY OCR 5km
96. Rosa Zbigniew 1959 SZKOŁA DLA PSÓW ARGO 5km
97. Rossa Łukasz 1982 Wilki z Wildy 10km
98. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna 10km
99. Rzeszotka Sonia 1978 Poznań 10km
100. Sapko Dariusz 1979 Grzmot Komorniki 10km
101. Schulz Radek 1971 3:33 TEAM 10km
102. Skała Artur 1976 Platinum 5km
103. Smorowiński Sebastian 1990 Gołanice 10km
104. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły 10km
105. Sokół Michał 1982 Grodziski Klub Biegacza 10km
106. Sowińska Anetta 1974 1974 10km
107. Spychała Marek 1988 Obrzycko 10km
108. Spychała Sławomir 1966 Hernik Team 5km
109. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Biegają 10km
110. Straszewska Anna 1981 1981 5km
111. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają 5km
112. Synowiec Patryk 1984 Poznań 10km
113. Szczepański Szymon 1977 Poznań 5km
114. Szerment Magdalena 1981 Wierzbicki Running Project 10km
115. Szrywer Łukasz 1989 Kamionki 10km
116. Szydłowski Marek 1981 cbn 10km
117. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega 10km
118. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga 10km
119. Szypulińska Joanna 1988 Luboń 10km
120. Teodorowicz Alina 1972 Borówiec 5km
121. Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM 10km
122. Tomowiak RafaŁ 1984 SzymanowskiTeam 5km
123. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań 10km
124. Waszkun Jakub 1995 Poznań 5km
125. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team 5km
126. Włoszyński Marek 1972 luboń 10km
127. Wojciechowski Jakub 1985 ST RUNNERS 10km
128. Wosik Przemysław 1976 JKBH 5km
129. Występski Janusz 1972 # DRUŻYNA SZPIKU 10km
130. Zacharski Jerzy 1962 Trzcianka 5km
131. Zawal Zdzisław 1994 Zakęceni 5km
132. Zielińska Justyna 1976 Luboński Klub Biegacza 10km
133. Zieliński Grzegorz 1986 GREEN TEAM 5km
134. Zięciak Karolina 1986 Komorniki 10km
135. Zowczak Dorota 1983 Rawa team 5km
136. Zowczak Maciej 1983 Poznan 5km
137. Zurawka Dawid 1988 Niezrzeszony 5km
138. Żurawski Jakub 1974 Poznań 5km