Lista startowa

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 10-11 marca 2018 r.
Dystans: ok. 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 360

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 358


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamczewski Jakub POL 1988 NBR / Night Runners Poznań tak
2. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
3. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Łódź tak
4. Augustyniak Damian POL 1985 Zator tak
5. Augustyńska Jolanta POL 1974 PTT O/Beskid, Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz tak
6. Baka Marcin POL 1967 GTS Tradycja Grodzisk Mazowiecki tak
7. Balcerzak Rafał POL 1977 RafVeganBal Poznań tak
8. Bartas Jan CZE 1983 SK Babice Praha tak
9. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica / dentalcorner.pl Brzezia Łąka tak
10. Bąkowski Marcin POL 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY Poznań tak
11. Bebelski Rafał POL 1977 Kuźnia Triathlonu WARSZAWA tak
12. Bednarz Krzysztof POL 1980 Jelenia Góra tak
13. Bębenek Marcin POL 1986 Jaworzno tak
14. Biadała-Glapka Paulina POL 1981 Makaron Team Poznan tak
15. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
16. Biela Konrad POL 1991 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport Kowary tak
17. Binarsch Dagmara POL 1976 muay running team Gniezno tak
18. Biskup Rafał POL 1968 Dziad Not Dead Warszawa tak
19. Bisowski Mariusz POL 1974 Kobyłka tak
20. Bładyko Damian POL 1985 Byle do Mety Gdynia tak
21. Boratyński Adam POL 1977 WARSZAWA tak
22. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów tak
23. Borkowska Aneta POL 1989 Ultra Srultra Team Stoczek tak
24. Broll Rafał POL 1974 Chorzów tak
25. Brzeźniak Łukasz POL 1972 Czechów tak
26. Buga Piotr POL 1980 Nokia Wrocław tak
27. Bulotas Paulius LTU 1977 Vilnius tak
28. Bułanow Leszek POL 1971 Hipolitów tak
29. Bury Marek POL 1970 Katowice tak
30. Byks Tomasz POL 1985 Poznań tak
31. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
32. Cholewa Zbigniew POL 1977 Lisy Pustyni Klucze tak
33. Chudyba Michał POL 1979 Gdańsk tak
34. Chwin Adam POL 1979 Poznań tak
35. Chylewski Paweł POL 1982 Bydgoszcz tak
36. Ciechanowski Bartłomiej POL 1976 Milicz tak
37. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław tak
38. Cwojdziński Piotr POL 1978 Night Runners / Kapeczun Team Poznań tak
39. Czapiewski Dariusz POL 1986 NITROERG Bieruń tak
40. Czarny Mariusz POL 1978 JaworznoŁBC Jaworzno tak
41. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań/KW Poznań Poznań tak
42. Czerwonka Zbigniew POL 1983 Eskadra Wrocław Wrocław tak
43. Ćwiąkała Wojciech POL 1963 Jelenia Gora tak
44. Ćwikliński Łukasz POL 1982 Izerska Grupa Biegowa Pasiecznik tak
45. Davidge Urszula POL 1978 Ultra Diabły Team Lubrza Sulechów tak
46. Dąbrowska Anna POL 1982 Lublin tak
47. Dąbrowski Sławek POL 1975 Doce Pares Team Wąbrzeżno tak
48. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa tak
49. Dejas Tomasz POL 1979 Mysłowice tak
50. Dessauer Wioletta POL 1975 Stay Insane Lubartów tak
51. Drab Szymon POL 1988 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
52. Drywa Jakub POL 1991 Gdynia tak
53. Ducki Piotr POL 1985 OTK-Rzeźnik Polkowice tak
54. Duczmal Dominika POL 1996 Rychtal tak
55. Dudek Konrad POL 1978 BieganiePoGodzinach Łódź tak
56. Dura Piotr POL 1969 PKB Endorfina Raków tak
57. Durkiewicz Tomasz POL 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew tak
58. Dwornicki Tomasz POL 1973 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem Rybnik tak
59. Dysarz Jan POL 1987 BROWAR FORTUNA Rokietnica tak
60. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
61. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków tak
62. Feodorów Wojtek POL 1969 ViSART Zabrze tak
63. Fritsche Sebastian DEU 1987 Team Nachti 3-Raum Leipzig tak
64. Frybel Damian POL 1977 Obra tak
65. Gabryś Natalia POL 1986 NIGHT RUNNERS OSTRZESZÓW tak
66. Gadamska-Kabata Paulina POL 1982 Gdańsk tak
67. Gałecki Tomasz POL 1970 Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa tak
68. Gałka Grzegorz POL 1973 #sobas team Szymnów tak
69. Gąsiorowski Olek POL 1974 Drużyna Szpiku Zielona Góra tak
70. Gesek Norbert POL 1989 Ciechanów tak
71. Gesek (goździewska) Larysa POL 1992 Ciechanów tak
72. Gezela Joanna POL 1975 EuforiaBiegacza Team Góra tak
73. Gezela Robert POL 1976 EuforiaBiegacza Team Góra tak
74. Gmiterek Tomasz POL 1972 Biłgoraj Ultra Trail Lublin tak
75. Gogół Iżowska Edyta POL 1987 SMASHING PĄPKINS Rzeszów tak
76. Gomonovych Vasyl UKR 1988 - Wroclaw tak
77. Gorzoch Justyna POL 1984 KW Warszawa Warszawa tak
78. Gozdalski Jarosław POL 1973 Witkowo biega Gniezno tak
79. Grabiński Waldemar POL 1973 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
80. Grabowski Błażej POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
81. Gradzi Dariusz POL 1983 AKGK TEAM/ Krakowska Izba Adwokacka Kraków tak
82. Gramacki Pawel POL 1984 Tata Armata TRZCIELIN tak
83. Gramza Katarzyna POL 1985 EuforiaBiegaczaTeam Rawicz tak
84. Gruchalski Szymon POL 1980 GVT Jarocin tak
85. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
86. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
87. Gruszczyński Artur POL 1977 Katowice tak
88. Grzegorek Paweł POL 1976 Kingrunner Warszawa tak
89. Grzesiak Mateusz POL 1985 Klub AA Kępno tak
90. Gujski Marcin POL 1981 TriPaka Mińsk Mazowiecki tak
91. Gutkowski Tomasz POL 1989 Yes Men Team Ciechanów tak
92. Hadała Ignacy POL 1981 Kaszubska Poniewierka Gdańsk tak
93. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań/NBR Luboń tak
94. Haladyn Łukasz POL 1976 Ostrzeszów tak
95. Hempel Michael DEU 1983 Bergwacht Pirna Pirna tak
96. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
97. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 Wrocław tak
98. Jamroziak Grzegorz POL 1981 Klub Biegacza Kamień Pomorski Kamień Pomorski tak
99. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA STARGARD STARGARD tak
100. Jasiński Marcin POL 1980 Kłobuck tak
101. Jastrzębski Rafał POL 1972 Kingrunner Warszawa tak
102. Jaśkowiak Mariusz POL 1983 ZIELONA GÓRA tak
103. Jaworowicz Tomasz POL 1977 KS Pegaz Konstancin- Jeziorna tak
104. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
105. Jaz Małgorzata POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
106. Jedwabny Piotr POL 1987 Wrocław tak
107. Jesus Ricardo PRT 1972 Lisboa tak
108. Jędraszek Alicja POL 1978 Korona Pabianice Pabianice tak
109. Jokiel Wojciech POL 1991 Sparta Ultra Team Grance tak
110. Kaczorek Marcin POL 1975 VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW tak
111. Kaliński Kamil POL 1983 Kraków tak
112. Kapala Oskar POL 1982 AKS Polonia Warszawa Pruszków tak
113. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
114. Kata Wiesław POL 1971 Lubin tak
115. Kęcik Janusz POL 1951 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
116. Kidawa Aleksander POL 1981 Jaworzno tak
117. Kiedrowski Bartosz POL 1987 kamil leśniak fanpage Poznań tak
118. Kłsowicz Maciej POL 1981 Furious Goats Poznań tak
119. Kmiecik Tomasz POL 1975 Murowana Goślina tak
120. Knurowski Marcin POL 1971 Crossfit Głogów Przedmoście tak
121. Kociemba Darek POL 1976 W Tri Team Poznan tak
122. Kołodziej Michał POL 1988 OLAWS Złotoryja Złotoryja tak
123. Komendacki Dominik POL 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów tak
124. Konopka Gerard POL 1976 KB Sobótka Poznań tak
125. Kopczyński Leszek POL 1970 Me Myself and I Świerklany nie
126. Kordowicz Łukasz POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail BIŁGORAJ tak
127. Korpalski Tomasz POL 1981 Biegaj z Głową Gdańsk tak
128. Kosno Weronika POL 1989 Night Runners Poznań tak
129. Koślacz Tomasz POL 1975 Tychy tak
130. Kot Rafał POL 1979 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno Szczytno tak
131. Kowal Amadeusz POL 1987 Naprzód Młociny Lubaczów tak
132. Kowalewski Grzegorz POL 1969 Krzeptów tak
133. Kowalewski Łukasz POL 1988 Kraków tak
134. Kowalski Maciej POL 1973 LOTOS Running Team Gdańsk tak
135. Kowalski Maciej POL 1975 Morsy Ośno Lubuskie OŚNO LUBUSKIE tak
136. Kozerański Przemysław POL 1982 Wild Dogs Team Wojkowice tak
137. Kozłowski Tomasz POL 1970 Lesz No Limits Runers Leszno tak
138. Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge Lisowice tak
139. Krawczyk Karolina POL 1983 Kingrunner Warszawa tak
140. Krawczyńska Anna POL 1988 Pomioty Szatana Poznań tak
141. Król Jakub POL 1986 Bluebirds / CityZen Poznań tak
142. Król Marcin POL 1979 OŚ Racing Team Oborniki Śląskie tak
143. Krupa Piotr POL 1973 PCH_RUN Chodzież tak
144. Krupa Piotr POL 1985 Szczyrk tak
145. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice tak
146. Kudła Joanna POL 1989 SRTG Warszawa Warszawa tak
147. Kühn David DEU 1989 Leipzig tak
148. Kulczyński Rafał POL 1982 Warszawa tak
149. Kurzawski Dariusz POL 1979 Kartuzy tak
150. Kuźniar Paweł POL 1981 Fun2RUn Jeżów Sudecki tak
151. Kwaszewski Mariusz POL 1978 KRAUSE RUNNING TEAM Pszenno tak
152. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
153. Kwiatkowski Paweł POL 1985 Pisarzowice tak
154. Labedzka Agata POL 1995 Elite Runners Uitdam tak
155. Lachera Marek POL 1980 W pogoni za duchem Katowice tak
156. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog Running Team Kępno tak
157. Lewandowski Łukasz POL 1982 Mysiadło tak
158. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Doji Wrocław tak
159. Lewandowski Wojciech POL 1984 TMTeam Żerniki Wrocławskie tak
160. Lewicki Filip POL 1979 KB Harcownik Miłoszyce tak
161. Linkowski Michał POL 1977 KB ILoveZiemek Suchy LAs tak
162. Lipowicz Łukasz POL 1976 Szczytniki tak
163. Lisowski Jacek POL 1970 STAY INSANE Dąbrowica tak
164. Litwinowicz Karolina POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Będzin tak
165. Lubowiecka Katarzyna POL 1981 Fitstuff Godalming tak
166. Łachut Wojciech POL 1978 Twister Team Szklarska Poreba tak
167. Łętowski Mariusz POL 1974 KM TEAM Nawodna tak
168. Łubieński Wojciech POL 1977 Poznań tak
169. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners/run4energy Plewiska tak
170. Łuczkiewicz Jarosław POL 1972 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA Oława tak
171. Łukomski Maciej POL 1974 Łódź tak
172. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
173. Majdan Łukasz POL 1976 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
174. Majewicz Filip POL 1989 projekt240.blog.pl Poznań tak
175. Makowska Olga POL 1985 JacekBiega Running Team Warszawa tak
176. Malinowska Anna POL 1986 Gdańsk tak
177. Marczewski Bartosz POL 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard tak
178. Marino Bastien FRA 1988 Paris tak
179. Mart Mariusz POL 1970 Obłuski Running Team Łomianki tak
180. Martin Jacek POL 1971 Augusteam Chorzów tak
181. Marukiewicz Marek POL 1987 BIEGAMDLAZDROWIA.PL Jeżów Sudecki tak
182. Matyjewicz Luiza POL 1976 Różyniec tak
183. Mazur Grzegorz POL 1989 Daniel Wosik Tervel Team Skawica tak
184. Mazurek Patryk POL 1983 #ChaseYourDreams Warszawa tak
185. Miedziejewski Andrzej POL 1986 WPRunning Pruszków tak
186. Mielczarek Aleksandra POL 1972 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW tak
187. Mikołajewski Maciej POL 1988 Poznań tak
188. Milewicz Daniel POL 1984 klub biegacza Bolesławiec Bolesławiec tak
189. Milkowski Rafał POL 1980 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM Rybnik tak
190. Miłuch Tomasz POL 1975 SOWIE TEAM wałbrzych tak
191. Mlost Tomasz POL 1985 Z Bieganiem Mi Do Twarzy Wadowice tak
192. Montalva Enrique POL 1974 Poznań tak
193. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
194. Moreva Daria RUS 1984 Wroclaw tak
195. Moroń Artur POL 1974 Crossfit Południe Chorzów tak
196. Murak Robert POL 1976 Łęczna tak
197. Murzyn Piotr POL 1980 TMTeam Wrocław tak
198. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław tak
199. Myśliński Marcin POL 1986 Warszawa tak
200. Naczyk Marta POL 1989 DIETETYK www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia tak
201. Naudziunas Agnieszka POL 1978 Natural Born Runners Poznań tak
202. Nausėda Evaldas LTU 1993 Vilnius tak
203. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
204. Nędzusiak Dariusz POL 1962 SPC 87-700 Aleksandrów Kujawski tak
205. Niewieczerzał Tomasz POL 1989 Bełchatów tak
206. Nowak Adam POL 1976 Tab2 Gliwice tak
207. Nowak Bartosz POL 1983 Poznań tak
208. Nowak Mariusz POL 1981 Wrocław tak
209. Nowak Sebastian POL 1978 Nowe Chechło tak
210. Nowak Stanislaw POL 1989 Fürstenwalde tak
211. Nowakowska Karolina POL 1977 Natural Born Runners Poznań tak
212. Nowakowski Paweł POL 1982 MojeUltraBieganie.pl Sosnowiec tak
213. Nowakowski Tobiasz POL 1987 Andzia i Byku Stanisławów tak
214. Nowicki Andrzej POL 1991 Pomioty Szatana Poznań tak
215. Nyka Jan POL 1970 Kingrunner Warszawa tak
216. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
217. Obradović Paweł POL 1975 BREMBO Czeladź tak
218. Ohla Krzysztof POL 1976 CITYZEN_ Poznań tak
219. Olejnik Piotr POL 1988 gat Wrocław tak
220. Organista Piotr POL 1985 Leszno tak
221. Osiński Konrad POL 1976 FC BOBO Godziszka tak
222. Osmanowski Piotr POL 1988 Overath tak
223. Ostach Daria POL 1976 Antonteam Ostrów Wielkopolski tak
224. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Triatlon Club Wrocław tak
225. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
226. Pacho Sylwester POL 1971 PAPIKI Grybów tak
227. Paluch Marek POL 1986 Wapienicki Team / Biegiem Przez Góry Jaworze tak
228. Pałkowski Jakub POL 1994 Running Obsession team Kraków tak
229. Pałucka Marta POL 1989 Kalenji Polska/Fitness24Seven Zalasewo tak
230. Parol Artur POL 1976 Ząbki tak
231. Paul Violetta POL 1974 Night Runners Gliwice Gliwice tak
232. Pawłowski Tomasz POL 1979 ADAMED / Team Pleszew Dobrzyca tak
233. Peczsz Jakub POL 1977 GCH w-wa tak
234. Piecha Artur POL 1977 T-Mobile Running Team Rybnik tak
235. Piecuch Karolina POL 1985 Lacho Team/Sklep Biegacza Przeworsk tak
236. Piotrowski Robert POL 1968 Chorzów tak
237. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
238. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
239. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Zakopane Wrocław tak
240. Polakowski Tomasz POL 1974 Biegiem Radom! Radom tak
241. Polek Leszek POL 1979 Niepołomice Biegają Kraków tak
242. Połczynski Paweł POL 1986 Stalowa Łyda Poznań tak
243. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
244. Porc Damian POL 1989 Dąbrowa Górnicza tak
245. Porowski Waldek POL 1976 Warszawa tak
246. Poterski Mateusz POL 1978 MJP Druk Team Poznań Luboń / Poznań tak
247. Potoczny Łukasz POL 1983 EuforiaBiegacza Team Góra tak
248. Pożak Grzegorz POL 1980 Stay Insane Lubartów tak
249. Przybyła Adam POL 1976 WOLFMOTO team Łódź tak
250. Pudzianowski Piotr POL 1964 Dzikie Życie Run Team Radom tak
251. Pyrzak Jacek POL 1980 Jarosław tak
252. Radoła Błażej POL 1982 Gostyń tak
253. Rak Łukasz POL 1979 #ChaseYourDreams Garbatka tak
254. Remiorz Piotr POL 1969 Bieg Sikornik Ultra Dortmund tak
255. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław tak
256. Ropelewski Tomek POL 1991 Byle do mety Poznań tak
257. Rośkiewicz Jerzy POL 1989 Wszystko przed nami WolaRadziszowska tak
258. Rożeński Ryszard POL 1954 Jelenia Góra tak
259. Rusakov Dmitry RUS 1974 bestia.club Moscow tak
260. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1969 Oleśnica Spalice tak
261. Ryczkowski Daniel POL 1982 KarpaczSport Karpacz tak
262. Rzeczkowski Maciej POL 1968 Warszawski Klub Górski Otwock tak
263. Sadowski Kuba POL 1978 Warszawa tak
264. Sady Piotr POL 1977 Wolica tak
265. Sarnowski Paweł POL 1988 UltraSarny Ostrzeszów tak
266. Sawa Jarosław POL 1979 Stay Insane Lublin tak
267. Sedlak Robert POL 1970 LUBSKO tak
268. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
269. Siejek Krzysztof POL 1977 Poznań tak
270. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
271. Skoczylas Jerzy POL 1976 Wkurw_team Kraków tak
272. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Maz. tak
273. Skrobała Dariusz POL 1979 Bolechowo tak
274. Skrzypczak Piotr POL 1978 Banda Grudnia Lublin tak
275. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
276. Sławski Tomasz POL 1978 AB.pl Wrocław tak
277. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn tak
278. Sobczak Maciej POL 1980 Razem Trenujemy Sport Łódź tak
279. Socha Marcin POL 1978 Krosno tak
280. Sopotnicki Wojciech POL 1977 MoveON Kunice tak
281. Spychała Marek POL 1973 Nie Za Daleko/Velocity Lusówko tak
282. Stach Paweł POL 1976 #AmbasadorzyFB Krzeszowice tak
283. Stefanowski Marcin POL 1972 Żarów Biega Żarów tak
284. Strzelecki Maciej POL 1969 Warszawa-Wesoła tak
285. Swoboda Jarosław POL 1977 Night Runners Gliwice Knurów tak
286. Sworowska Izabela POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
287. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
288. Szczepaniak Kamil POL 1993 KARPACZ SPORT Karpacz tak
289. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa Warszawa tak
290. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
291. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa tak
292. Szeremeta Andrzej POL 1970 PZU SPORT TEAM Warszawa tak
293. Szmyt Maciej POL 1980 Fundacja Pomocy dzieciom z chorobami Nowotworowymi w Poznaniu Poznań tak
294. Szotowicz Sebastian POL 1980 SZWLA Stargard Szczecin tak
295. Szpinda Sebastian POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail Biłgoraj tak
296. Szukała Damian POL 1985 Żary Runners Team Bieniów tak
297. Szulc Sebastian POL 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM ŻUKOWICE tak
298. Szwarczyński Łukasz POL 1977 Poznań tak
299. Szymański Patryk POL 1979 STR Poznań Mosina tak
300. Szymczak Marek POL 1976 Nasza Era Żyrardów tak
301. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa tak
302. Szymik Marcin POL 1973 Natures Sunshine Poland CHORZÓW tak
303. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
304. Śliżewski Marcin POL 1969 WIeczorne bieganie w szczecinie Szczecin tak
305. Świderek Tomasz POL 1975 - Piotrków Trybunalski tak
306. Świerzyński Witold POL 1972 Bezrzecze tak
307. Tomczyk Michał POL 1984 Inowrocław tak
308. Topolewski Łukasz POL 1997 Mysłakowice tak
309. Topolewski Tomasz POL 1992 Mysłakowice tak
310. Trąmpczyński Jakub POL 1987 FCWS Warszawa tak
311. Trochimowicz Hubert T POL 1975 Longevity Expedition Warszawa tak
312. Trzetrzelewska- Lalik Ewa POL 1975 Jezzy Power Jerzmanowice tak
313. Turlej Wojtek POL 1980 Wilczyce tak
314. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
315. Urbaniak Hubert POL 1982 Rozbiegany Rawicz Rawicz tak
316. Urbański Krzysztof POL 1973 Krok za Grosz Torun tak
317. Uznański Piotr POL 1986 Euroclear Running Team Kraków tak
318. Wajda Robert POL 1976 Kotórz Mały tak
319. Walacik Adam POL 1994 Wieruszów tak
320. Walenda Arkadiusz POL 1973 Vege Ultra Runners Lesznowola tak
321. Wanat Krzysztof POL 1984 Bristol & West AC Bristol tak
322. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
323. Wasiewicz Adam POL 1983 trenerbiegania.pl Warszawa tak
324. Wawrzak Łukasz POL 1982 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
325. Wąsowska Jagoda POL 1966 FKS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
326. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Gdańsk tak
327. Wiaderna Nina POL 1986 Sklep Biegacza Powiśle Warszawa tak
328. Wieczorek Łukasz POL 1984 Smashing Pąpkins Szamotuły tak
329. Wierzbicki Hubert POL 1992 Pasikurowice tak
330. Więczkowski Wojciech POL 1974 HUSARIA RACE TEAM Warszawa tak
331. Wilk Łukasz POL 1984 Wkurw_Team Wrocław tak
332. Winter Piotr POL 1987 eSesja.pl Chomęcice tak
333. Wiórek Maciej POL 1983 RDLP W SZCZECINKU Szczecinek tak
334. Wira Mirosław POL 1959 Wrocław tak
335. Witkowska Ania POL 1979 Klub Królika Stefana Katowice nie
336. Włoskowicz Marcin POL 1971 Wąchock tak
337. Wojciechowski Krzysztof POL 1974 RADLINIOKI W BIEGU Radlin tak
338. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
339. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
340. Woźniak Karol POL 1985 Sobienie Jeziory tak
341. Wójcik Robert POL 1984 NOA Wrocław tak
342. Wroe Agnieszka POL 1981 Bangkok Runners Poznań tak
343. Wsuł Monia POL 1977 Choszczeńska10 Swarzędz tak
344. Zakaitis Jonas LTU 1984 Vilnius tak
345. Zakroczymski Michał POL 1969 Warszawa tak
346. Zalewski Dariusz POL 1976 M.A.D. Gdańsk tak
347. Zambrzycka-Rozner Ewa POL 1983 Piaseczno tak
348. Zamojski Robert POL 1976 Gliwice tak
349. Zanozina Ekaterina RUS 1985 Kerteam Praha 3 tak
350. Zielak Darek POL 1974 Warszawa tak
351. Zielińska Beata POL 1978 Kraków tak
352. Ziemba Przemysław POL 1981 BRACIK ZIEMBA TEAM Lubin tak
353. Zięborak Szymon POL 1984 Nieporęt tak
354. Zubowicz Jakub POL 1982 Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor Warszawa tak
355. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
356. Żebrowska Kasia POL 1985 Września tak
357. Żmijewski Tomasz POL 1988 Wrocław, pow. Wrocław tak
358. Żochowski Piotr POL 1968 KARGOSZYN tak
359. Żurawski Sławomir POL 1979 PGB SPORTOWA PACZKA Warszawa tak
360. Żurek Damian POL 1975 Leszno tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice
2. Pałacha Anna POL 1979 TSA SANDOMIERZ Sandomierz
3. Turosz Iwona POL 1990 GOPR Bieszczady Leżajsk
4. Różyc Norbert POL 1984 Warszawa
5. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC
6. Szczepański Adam POL 1981 Albatrosy Milanówek
7. Dolczewski Dariusz POL 1982 Elektromocny Warszawa
8. Langer Waldemar POL 1967 AWL Leszno
9. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów
10. Moniakowski Adam POL 1972 Battons Team Żary
11. Pacanowski Robert POL 1968 Wełnica Biega Gniezno
12. Chojnacki Leszek POL 1973 iADP.pl Warszawa
13. Skomorucha Paweł POL 1980 Kuźnia Triathlonu Warszawa
14. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław
15. Nowakowski Paweł POL 1976 SAINT-GOBAIN SQUAD Iłowa
16. Gorgol Tomasz POL 1978 LP500 Bydgoszcz
17. Foland Bogumił POL 1980 Śnieżne Pantery Warszawa
18. Legendziewicz Iga POL 1979 Milicz
19. Fogiel-Pawłowska Agnieszka POL 1979 Los Bieganeros Wrocław
20. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
21. Sroka Marcin POL 1973 Kraków
22. Czerwiński Maciej POL 1983 Zardzewialy.pl Skórzewo
23. Szczeszek Lukasz POL 1980 Poznań
24. Sęk Zofia POL 1976 Warszawa
25. Marciniak Andrzej POL 1974 w kółko biegamy Mława
26. Sulej Kamil POL 1983 Karpacz Sport Karpacz
27. Makowski Jan POL 1996 Wolsztyn
28. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec
29. Żochowski Bartosz POL 1984 Starard Stargard
30. Michalak Sławomir POL 1967 inzynier.eu nosi trail owe botki Pruszków
31. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec
32. Niedźwiedź Tomasz POL 1980 Siła Ogra Strachów
33. Regelskis Rytis LTU 1979 Bėgimo klubas Vilniud