Lista startowa

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 10-11 marca 2018 r.
Dystans: ok. 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 400

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 396


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Topolewski Tomasz POL 1992 Mysłakowice tak
2. Bednarz Krzysztof POL 1980 Jelenia Góra tak
3. Koślacz Tomasz POL 1975 Tychy tak
4. Łukomski Maciej POL 1974 Łódź tak
5. Kulczyński Rafał POL 1982 Warszawa tak
6. Nowak Bartosz POL 1983 Poznań tak
7. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa tak
8. Dejas Tomasz POL 1979 Mysłowice tak
9. Jedwabny Piotr POL 1987 Wrocław tak
10. Lewandowski Łukasz POL 1982 Mysiadło tak
11. Zambrzycka-Rozner Ewa POL 1983 Piaseczno tak
12. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
13. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 Wrocław tak
14. Kata Wiesław POL 1971 Lubin tak
15. Pyrzak Jacek POL 1980 Jarosław tak
16. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn tak
17. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław tak
18. Socha Marcin POL 1978 Krosno tak
19. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław tak
20. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
21. Jesus Ricardo PRT 1972 Lisboa tak
22. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
23. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1969 Oleśnica Spalice tak
24. Porc Damian POL 1989 Dąbrowa Górnicza tak
25. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
26. Tomczyk Michał POL 1984 Inowrocław tak
27. Bulotas Paulius LTU 1977 Vilnius tak
28. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
29. Piotrowski Robert POL 1968 Chorzów tak
30. Byks Tomasz POL 1985 Poznań tak
31. Szwarczyński Łukasz POL 1977 Poznań tak
32. Rożeński Ryszard POL 1954 Jelenia Góra tak
33. Siejek Krzysztof POL 1977 Poznań tak
34. Sadowski Kuba POL 1978 Warszawa tak
35. Bury Marek POL 1970 Katowice tak
36. Żurek Damian POL 1975 Leszno tak
37. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa tak
38. Bułanow Leszek POL 1971 Hipolitów tak
39. Dąbrowska Anna POL 1982 Lublin tak
40. Kidawa Aleksander POL 1981 Jaworzno tak
41. Kühn David DEU 1989 Leipzig tak
42. Żmijewski Tomasz POL 1988 Wrocław, pow. Wrocław tak
43. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
44. Murak Robert POL 1976 Łęczna tak
45. Nowak Mariusz POL 1981 Wrocław tak
46. Zielak Darek POL 1974 Warszawa tak
47. Sedlak Robert POL 1970 LUBSKO tak
48. Gadamska-Kabata Paulina POL 1982 Gdańsk tak
49. Niewieczerzał Tomasz POL 1989 Bełchatów tak
50. Włoskowicz Marcin POL 1971 Wąchock tak
51. Wajda Robert POL 1976 Kotórz Mały tak
52. Myśliński Marcin POL 1986 Warszawa tak
53. Walacik Adam POL 1994 Wieruszów tak
54. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
55. Broll Rafał POL 1974 Chorzów tak
56. Skrobała Dariusz POL 1979 Bolechowo tak
57. Matyjewicz Luiza POL 1976 Różyniec tak
58. Organista Piotr POL 1985 Leszno tak
59. Moreva Daria RUS 1984 Wroclaw tak
60. Kmiecik Tomasz POL 1975 Murowana Goślina tak
61. Mikołajewski Maciej POL 1988 Poznań tak
62. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Maz. tak
63. Jasiński Marcin POL 1980 Kłobuck tak
64. Kowalewski Grzegorz POL 1969 Krzeptów tak
65. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
66. Nowak Stanislaw POL 1989 Fürstenwalde tak
67. Marino Bastien FRA 1988 Paris tak
68. Radoła Błażej POL 1982 Gostyń tak
69. Ćwiąkała Wojciech POL 1963 Jelenia Gora tak
70. Zielińska Beata POL 1978 Kraków tak
71. Duczmal Dominika POL 1996 Rychtal tak
72. Osmanowski Piotr POL 1988 Overath tak
73. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa tak
74. Żochowski Piotr POL 1968 KARGOSZYN tak
75. Haladyn Małgorzata POL 1988 Ostrzeszów tak
76. Krupa Piotr POL 1985 Szczyrk tak
77. Ciechanowski Bartłomiej POL 1976 Milicz tak
78. Zakroczymski Michał POL 1969 Warszawa tak
79. Bębenek Marcin POL 1986 Jaworzno tak
80. Kaliński Kamil POL 1983 Kraków tak
81. Zakaitis Jonas LTU 1984 Vilnius tak
82. Frybel Damian POL 1977 Obra tak
83. Wierzbicki Hubert POL 1992 Pasikurowice tak
84. Malinowska Anna POL 1986 Gdańsk tak
85. Świerzyński Witold POL 1972 Bezrzecze tak
86. Nowak Sebastian POL 1978 Nowe Chechło tak
87. Chylewski Paweł POL 1982 Bydgoszcz tak
88. Łubieński Wojciech POL 1977 Poznań tak
89. Zamojski Robert POL 1976 Gliwice tak
90. Woźniak Karol POL 1985 Sobienie Jeziory tak
91. Chudyba Michał POL 1979 Gdańsk tak
92. Haladyn Łukasz POL 1976 Ostrzeszów tak
93. Montalva Enrique POL 1974 Poznań tak
94. Marszałek Sławomir POL 1975 Szreniawa tak
95. Parol Artur POL 1976 Ząbki tak
96. Turlej Wojtek POL 1980 Wilczyce tak
97. Strzelecki Maciej POL 1969 Warszawa-Wesoła tak
98. Kurzawski Dariusz POL 1979 Kartuzy tak
99. Kwiatkowski Paweł POL 1985 Pisarzowice tak
100. Augustyniak Damian POL 1985 Zator tak
101. Kowalewski Łukasz POL 1988 Kraków tak
102. Zięborak Szymon POL 1984 Nieporęt tak
103. Topolewski Łukasz POL 1997 Mysłakowice tak
104. Wira Mirosław POL 1959 Wrocław tak
105. Żebrowska Kasia POL 1985 Września tak
106. Chwin Adam POL 1979 Poznań tak
107. Boratyński Adam POL 1977 WARSZAWA tak
108. Lipowicz Łukasz POL 1976 Szczytniki tak
109. Gruszczyński Artur POL 1977 Katowice tak
110. Jaśkowiak Mariusz POL 1983 ZIELONA GÓRA tak
111. Brzeźniak Łukasz POL 1972 Czechów tak
112. Gesek Norbert POL 1989 Ciechanów tak
113. Bisowski Mariusz POL 1974 Kobyłka tak
114. Gesek (goździewska) Larysa POL 1992 Ciechanów tak
115. Nausėda Evaldas LTU 1992 Vilnius tak
116. Pindur Grzegorz POL 1974 poznan tak
117. Stach Paweł POL 1976 #AmbasadorzyFB Krzeszowice tak
118. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Gdańsk tak
119. Rak Łukasz POL 1979 #ChaseYourDreams Garbatka tak
120. Mazurek Patryk POL 1983 #ChaseYourDreams Warszawa tak
121. Gałka Grzegorz POL 1973 #sobas team Szymnów tak
122. Świderek Tomasz POL 1975 - Piotrków Trybunalski tak
123. Gomonovych Vasyl UKR 1988 - Wroclaw tak
124. Gorgoń Piotr POL 1979 4RUN TEAM PILA Piła tak
125. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
126. Sławski Tomasz POL 1978 AB.pl Wrocław tak
127. Pawłowski Tomasz POL 1979 ADAMED / Team Pleszew Dobrzyca tak
128. Makarewicz Wiktor POL 1983 ADIDAS RUNNERS WARSAW Warszawa tak
129. Wujek Marcin POL 1976 AKANT-REH Gostyń tak
130. Gradzi Dariusz POL 1983 AKGK TEAM/ Krakowska Izba Adwokacka Kraków tak
131. Kapala Oskar POL 1982 AKS Polonia Warszawa Pruszków tak
132. Ostach Daria POL 1976 Antonteam Ostrów Wielkopolski tak
133. Martin Jacek POL 1971 Augusteam Chorzów tak
134. Skrzypczak Piotr POL 1978 Banda Grudnia Lublin tak
135. Wroe Agnieszka POL 1981 Bangkok Runners Poznań tak
136. Hempel Michael DEU 1983 Bergwacht Pirna Pirna tak
137. Rusakov Dmitry RUS 1974 bestia.club Moscow tak
138. Remiorz Piotr POL 1969 Bieg Sikornik Ultra Dortmund tak
139. Korpalski Tomasz POL 1981 Biegaj z Głową Gdańsk tak
140. Marukiewicz Marek POL 1987 BIEGAMDLAZDROWIA.PL Jeżów Sudecki tak
141. Dudek Konrad POL 1978 BieganiePoGodzinach Łódź tak
142. Polakowski Tomasz POL 1974 Biegiem Radom! Radom tak
143. Gmiterek Tomasz POL 1972 Biłgoraj Ultra Trail Lublin tak
144. Król Jakub POL 1986 Bluebirds / CityZen Poznań tak
145. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów tak
146. Ziemba Przemysław POL 1981 BRACIK ZIEMBA TEAM Lubin tak
147. Obradović Paweł POL 1975 BREMBO Czeladź tak
148. Wanat Krzysztof POL 1984 Bristol & West AC Jstrzębie Zdrój tak
149. Dysarz Jan POL 1987 BROWAR FORTUNA Rokietnica tak
150. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna Tarnowo Podgórne tak
151. Kordowicz Łukasz POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail BIŁGORAJ tak
152. Szpinda Sebastian POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail Biłgoraj tak
153. Ropelewski Tomek POL 1991 Byle do mety Poznań tak
154. Bładyko Damian POL 1985 Byle do Mety Gdynia tak
155. Dobiecki Tomasz POL 1970 Carwingski Karpacz nie
156. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Zakopane Wrocław tak
157. Wsuł Monia POL 1977 Choszczeńska10 Swarzędz tak
158. Solińska Katarzyna POL 1990 Cisowianka Team Kraków tak
159. Bętkowski Piotr POL 1987 CITY TRAIL Team Warszawa tak
160. Dybiżbański Wojciech POL 1988 City Trail Team Police tak
161. Bartkowiak Michal POL 1987 City Trail Team poznan tak
162. Ohla Krzysztof POL 1976 CITYZEN_ Poznań tak
163. Lutomski Przemo POL 1981 COREclinic Poznań tak
164. Knurowski Marcin POL 1971 Crossfit Głogów Przedmoście tak
165. Moroń Artur POL 1974 Crossfit Południe Chorzów tak
166. Mazur Grzegorz POL 1989 Daniel Wosik Tervel Team Skawica tak
167. Naczyk Marta POL 1989 DIETETYK www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia tak
168. Dąbrowski Sławek POL 1975 Doce Pares Team Wąbrzeżno tak
169. Durkiewicz Tomasz POL 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew tak
170. Gąsiorowski Olek POL 1974 Drużyna Szpiku Zielona Góra tak
171. Biskup Rafał POL 1968 Dziad Not Dead Warszawa tak
172. Pudzianowski Piotr POL 1964 Dzikie Życie Run Team Radom tak
173. Labedzka Agata POL 1995 Elite Runners Uitdam tak
174. Winter Piotr POL 1987 eSesja.pl Chomęcice tak
175. Czerwonka Zbigniew POL 1983 Eskadra Wrocław Wrocław tak
176. Gezela Robert POL 1976 EuforiaBiegacza Team Góra tak
177. Gezela Joanna POL 1975 EuforiaBiegacza Team Góra tak
178. Potoczny Łukasz POL 1983 EuforiaBiegacza Team Góra tak
179. Gramza Katarzyna POL 1985 EuforiaBiegaczaTeam Rawicz tak
180. Uznański Piotr POL 1986 Euroclear Running Team Kraków tak
181. Osiński Konrad POL 1976 FC BOBO Godziszka tak
182. Trąmpczyński Jakub POL 1987 FCWS Warszawa tak
183. Lubowiecka Katarzyna POL 1981 Fitstuff Godalming tak
184. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Doji Wrocław tak
185. Kuźniar Paweł POL 1981 Fun2RUn Jeżów Sudecki tak
186. Szmyt Maciej POL 1980 Fundacja Pomocy dzieciom z chorobami Nowotworowymi w Poznaniu Poznań tak
187. Kłsowicz Maciej POL 1981 Furious Goats Poznań tak
188. Olejnik Piotr POL 1988 gat Wrocław tak
189. Peczsz Jakub POL 1977 GCH w-wa tak
190. Sikorski Jacek POL 1969 Giro di Zawada Piła tak
191. Kosicki Rafał POL 1973 Giro di Zawada Zawada tak
192. Biela Konrad POL 1991 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport Kowary tak
193. Kimbort Piotr POL 1979 GOPR Karkonosze/Karpacz Sport Karpacz tak
194. Olszewski Jacek POL 1977 Gorszy Sort Płock tak
195. Kot Rafał POL 1979 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno Szczytno tak
196. Pobłocki Jan POL 1957 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk tak
197. Rajca Michał POL 1990 GT RAT Wrocław tak
198. Baka Marcin POL 1967 GTS Tradycja Grodzisk Mazowiecki tak
199. Gruchalski Szymon POL 1980 GVT Jarocin tak
200. Mikołajczak Bartłomiej POL 1978 Halfworn Team Poznań tak
201. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog Running Team Kępno tak
202. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
203. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław tak
204. Ćwikliński Łukasz POL 1982 Izerska Grupa Biegowa Pasiecznik tak
205. Grabowski Błażej POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
206. Makowska Olga POL 1985 JacekBiega Running Team Warszawa tak
207. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
208. Czarny Mariusz POL 1978 JaworznoŁBC Jaworzno tak
209. Ksiądzyna Rafał POL 1985 Jeleniogórski Klub Jaskiniowy Jelenia Góra tak
210. Trzetrzelewska- Lalik Ewa POL 1975 Jezzy Power Jerzmanowice tak
211. Pałucka Marta POL 1989 Kalenji Polska/Fitness24Seven Zalasewo tak
212. Kiedrowski Bartosz POL 1987 kamil leśniak fanpage Poznań tak
213. Łuczkiewicz Jarosław POL 1972 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA Oława tak
214. Szczepaniak Kamil POL 1993 KARPACZ SPORT Karpacz tak
215. Ryczkowski Daniel POL 1982 KarpaczSport Karpacz tak
216. Hadała Ignacy POL 1981 Kaszubska Poniewierka Gdańsk tak
217. Lewicki Filip POL 1979 KB Harcownik Miłoszyce tak
218. Linkowski Michał POL 1977 KB ILoveZiemek Suchy Las tak
219. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań/KW Poznań Poznań tak
220. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica / dentalcorner.pl Brzezia Łąka tak
221. Matląg Michał POL 1975 KB MANIAC Poznań tak
222. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań/NBR Luboń tak
223. Konopka Gerard POL 1976 KB Sobótka Poznań tak
224. Zanozina Ekaterina RUS 1985 Kerteam Praha 3 tak
225. Grzegorek Paweł POL 1976 Kingrunner Warszawa tak
226. Jastrzębski Rafał POL 1972 Kingrunner Warszawa tak
227. Nyka Jan POL 1970 Kingrunner Warszawa tak
228. Krawczyk Karolina POL 1983 Kingrunner Warszawa tak
229. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
230. Grzesiak Mateusz POL 1985 Klub AA Kępno tak
231. Milewicz Daniel POL 1984 klub biegacza Bolesławiec Bolesławiec tak
232. Jamroziak Grzegorz POL 1981 Klub Biegacza Kamień Pomorski Kamień Pomorski tak
233. Gałecki Tomasz POL 1970 Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa tak
234. Wawrzak Łukasz POL 1982 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
235. Bąkowski Marcin POL 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY Poznań tak
236. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
237. Łętowski Mariusz POL 1974 KM TEAM Nawodna tak
238. Jaz Małgorzata POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
239. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Łódź tak
240. Jędraszek Alicja POL 1978 Korona Pabianice Pabianice tak
241. Kwaszewski Mariusz POL 1978 KRAUSE RUNNING TEAM Pszenno tak
242. Urbański Krzysztof POL 1973 Krok za Grosz Torun tak
243. Jaworowicz Tomasz POL 1977 KS Pegaz Konstancin- Jeziorna tak
244. Wąsowska Jagoda POL 1966 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
245. Falkowski Piotr POL 1969 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
246. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
247. Bebelski Rafał POL 1977 Kuźnia Triathlonu WARSZAWA tak
248. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice tak
249. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
250. Gorzoch Justyna POL 1984 KW Warszawa Warszawa tak
251. Piecuch Karolina POL 1985 Lacho Team/Sklep Biegacza Przeworsk tak
252. Kozłowski Tomasz POL 1970 Lesz No Limits Runers Leszno tak
253. Cholewa Zbigniew POL 1977 Lisy Pustyni Klucze tak
254. Trochimowicz Hubert T POL 1975 Longevity Expedition Warszawa tak
255. Kowalski Maciej POL 1973 LOTOS Running Team Gdańsk tak
256. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
257. Leśniak Kamil POL 1993 Lubię Klopsy Pozan tak
258. Lima Cabrita Andre PRT 1977 Lusitano Triatlo FC Faro tak
259. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
260. Zalewski Dariusz POL 1976 M.A.D. Gdańsk tak
261. Biadała-Glapka Paulina POL 1981 Makaron Team Poznan tak
262. Kokociński Dariusz POL 1975 MAXCON Informatyka Gdańsk tak
263. Kopczyński Leszek POL 1970 Me Myself and I Świerklany tak
264. Strusińska Katarzyna POL 1982 MGR Mińsk Mazowiecki tak
265. Poterski Mateusz POL 1978 MJP Druk Team Poznań Luboń / Poznań tak
266. Sujak Mirosław POL 1965 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
267. Nowakowski Paweł POL 1982 MojeUltraBieganie.pl Sosnowiec tak
268. Kowalski Maciej POL 1975 Morsy Ośno Lubuskie OŚNO LUBUSKIE tak
269. Sopotnicki Wojciech POL 1977 MoveON Kunice tak
270. Szulc Sebastian POL 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM ŻUKOWICE tak
271. Komendacki Dominik POL 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów tak
272. Binarsch Dagmara POL 1976 muay running team Gniezno tak
273. Parwa Michał POL 1985 N.P.M. Dziekanowice tak
274. Kowal Amadeusz POL 1987 Naprzód Młociny Lubaczów tak
275. Szymczak Marek POL 1976 Nasza Era Żyrardów tak
276. Naudziunas Agnieszka POL 1978 Natural Born Runners Poznań tak
277. Nowakowska Karolina POL 1977 Natural Born Runners Poznań tak
278. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners/run4energy Plewiska tak
279. Szymik Marcin POL 1973 Natures Sunshine Poland CHORZÓW tak
280. Adamczewski Jakub POL 1988 NBR / Night Runners Poznań tak
281. Kalinauskas Egmontas LTU 1983 NEKO Trail Vilnius tak
282. Gerowski Maciej POL 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail Gostyń tak
283. Spychała Marek POL 1973 Nie Za Daleko/Velocity Lusówko tak
284. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
285. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
286. Polek Leszek POL 1979 Niepołomice Biegają Kraków tak
287. Kosno Weronika POL 1989 Night Runners Poznań tak
288. Gabryś Natalia POL 1986 NIGHT RUNNERS OSTRZESZÓW tak
289. Cwojdziński Piotr POL 1978 Night Runners / Kapeczun Team Poznań tak
290. Swoboda Jarosław POL 1977 Night Runners Gliwice Knurów tak
291. Paul Violetta POL 1974 Night Runners Gliwice Gliwice tak
292. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
293. Czapiewski Dariusz POL 1986 NITROERG Bieruń tak
294. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Gniezno tak
295. Wójcik Robert POL 1984 NOA Wrocław tak
296. Buga Piotr POL 1980 Nokia Wrocław tak
297. Mart Mariusz POL 1970 Obłuski Running Team Łomianki tak
298. Maćkowski Jędrzej POL 1981 od Grubasa do Ultrasa Kielce tak
299. Więczkowski Wojciech POL 1974 Od_Cieniasa_Do_Ultrasa Warszawa tak
300. Kołodziej Michał POL 1988 OLAWS Złotoryja Złotoryja tak
301. Król Marcin POL 1979 OŚ Racing Team Oborniki Śląskie tak
302. Ducki Piotr POL 1985 OTK-Rzeźnik Polkowice tak
303. Pacho Sylwester POL 1971 PAPIKI Grybów tak
304. Litwinowicz Karolina POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Będzin tak
305. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
306. Krupa Piotr POL 1973 PCH_RUN Chodzież tak
307. Żurawski Sławomir POL 1979 PGB SPORTOWA PACZKA Warszawa tak
308. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
309. Dura Piotr POL 1969 PKB Endorfina Raków tak
310. Krawczyńska Anna POL 1988 Pomioty Szatana Poznań tak
311. Nowicki Andrzej POL 1991 Pomioty Szatana Poznań tak
312. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice tak
313. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
314. Majewicz Filip POL 1989 projekt240.blog.pl Poznań tak
315. Augustyńska Jolanta POL 1974 PTT O/Beskid, Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz tak
316. Szeremeta Andrzej POL 1970 PZU SPORT TEAM Warszawa tak
317. Wojciechowski Krzysztof POL 1974 RADLINIOKI W BIEGU Radlin tak
318. Balcerzak Rafał POL 1977 RafVeganBal Poznań tak
319. Sobczak Maciej POL 1980 Razem Trenujemy Sport Łódź tak
320. Wiórek Maciej POL 1983 RDLP W SZCZECINKU Szczecinek tak
321. Grabiński Waldemar POL 1973 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
322. Urbaniak Hubert POL 1982 Rozbiegany Rawicz Rawicz tak
323. Bauzys Vaidotas LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius tak
324. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
325. Pałkowski Jakub POL 1994 Running Obsession team Kraków tak
326. Dwornicki Tomasz POL 1973 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem Rybnik tak
327. Milkowski Rafał POL 1980 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM Rybnik tak
328. Panek Krzysztof POL 1970 RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻA Poznań tak
329. Marczewski Bartosz POL 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard tak
330. Bartas Jan CZE 1983 SK Babice Praha tak
331. Wiaderna Nina POL 1986 Sklep Biegacza Powiśle Warszawa tak
332. Wieczorek Łukasz POL 1984 Smashing Pąpkins Szamotuły tak
333. Gogół Iżowska Edyta POL 1987 SMASHING PĄPKINS Rzeszów tak
334. Miłuch Tomasz POL 1975 SOWIE TEAM wałbrzych tak
335. Jokiel Wojciech POL 1991 Sparta Ultra Team Grance tak
336. Majdan Łukasz POL 1976 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
337. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
338. Kęcik Janusz POL 1951 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
339. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
340. Nędzusiak Dariusz POL 1962 SPC 87-700 Aleksandrów Kujawski tak
341. Kudła Joanna POL 1989 SRTG Warszawa Warszawa tak
342. Postawa Radosław POL 1983 STARGARD Stargard nie
343. Pożak Grzegorz POL 1980 Stay Insane Lubartów tak
344. Dessauer Wioletta POL 1975 Stay Insane Lubartów tak
345. Sawa Jarosław POL 1979 Stay Insane Lublin tak
346. Lisowski Jacek POL 1970 STAY INSANE Dąbrowica tak
347. Szymański Patryk POL 1979 STR Poznań Mosina tak
348. Mielczarek Aleksandra POL 1972 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW tak
349. Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge Lisowice tak
350. Oleksiewicz Maurycy POL 1982 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
351. Drab Szymon POL 1988 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
352. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA STARGARD STARGARD tak
353. Szotowicz Sebastian POL 1980 SZWLA Stargard Szczecin tak
354. Piecha Artur POL 1977 T-Mobile Running Team Rybnik tak
355. Nowak Adam POL 1976 Tab2 Gliwice tak
356. Gramacki Pawel POL 1984 Tata Armata TRZCIELIN tak
357. Sobczak Henryk POL 1983 TC Orzeł Spytkowice Nowy Targ nie
358. Fritsche Sebastian DEU 1987 Team Nachti 3-Raum Leipzig tak
359. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań tak
360. Murzyn Piotr POL 1980 TMTeam Wrocław tak
361. Lewandowski Wojciech POL 1984 TMTeam Żerniki Wrocławskie tak
362. Wasiewicz Adam POL 1983 trenerbiegania.pl Warszawa tak
363. Krasulak Daniel POL 1981 Trenujznami.pl Wrocław tak
364. Gujski Marcin POL 1981 TriPaka Mińsk Mazowiecki tak
365. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
366. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
367. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
368. Łachut Wojciech POL 1978 Twister Team Szklarska Poreba tak
369. Kamer Joanna POL 1978 UKA Pruszkow tak
370. Paszyński Piotr POL 1981 UKS Orientuś Łódź Łódź nie
371. Davidge Urszula POL 1978 Ultra Diabły Team Lubrza Sulechów tak
372. Borkowska Aneta POL 1989 Ultra Srultra Team Stoczek tak
373. Sarnowski Paweł POL 1988 UltraSarny Ostrzeszów tak
374. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Triatlon Club Wrocław tak
375. Walenda Arkadiusz POL 1973 Vege Ultra Runners Lesznowola tak
376. Feodorów Wojtek POL 1969 ViSART Zabrze tak
377. Kaczorek Marcin POL 1975 VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW tak
378. Lachera Marek POL 1980 W pogoni za duchem Katowice tak
379. Kociemba Darek POL 1976 W Tri Team Poznan tak
380. Paluch Marek POL 1986 Wapienicki Team / Biegiem Przez Góry Jaworze tak
381. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa Warszawa tak
382. Rzeczkowski Maciej POL 1968 Warszawski Klub Górski Otwock tak
383. Śliżewski Marcin POL 1969 WIeczorne bieganie w szczecinie Szczecin tak
384. Kozerański Przemysław POL 1982 Wild Dogs Team Wojkowice tak
385. Gozdalski Jarosław POL 1973 Witkowo biega Gniezno tak
386. Wilk Łukasz POL 1984 Wkurw_Team Wrocław tak
387. Skoczylas Jerzy POL 1976 Wkurw_team Kraków tak
388. Przybyła Adam POL 1976 WOLFMOTO team Łódź tak
389. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
390. Sworowska Izabela POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
391. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków tak
392. Miedziejewski Andrzej POL 1986 WPRunning Pruszków tak
393. Rośkiewicz Jerzy POL 1989 Wszystko przed nami WolaRadziszowska tak
394. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
395. Golembka Karol POL 1971 Www.sklepkarol.pl Rawicz tak
396. Gutkowski Tomasz POL 1989 Yes Men Team Ciechanów tak
397. Mlost Tomasz POL 1985 Z Bieganiem Mi Do Twarzy Wadowice tak
398. Stefanowski Marcin POL 1972 Żarów Biega Żarów tak
399. Szukała Damian POL 1985 Żary Runners Team Bieniów tak
400. Zubowicz Jakub POL 1982 Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor Warszawa tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Pałacha Anna POL 1979 TSA SANDOMIERZ Sandomierz
2. Turosz Iwona POL 1990 GOPR Bieszczady Leżajsk
3. Różyc Norbert POL 1984 Warszawa
4. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC
5. Szczepański Adam POL 1981 Albatrosy Milanówek
6. Dolczewski Dariusz POL 1982 Elektromocny Warszawa
7. Langer Waldemar POL 1967 AWL Leszno
8. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów
9. Moniakowski Adam POL 1972 Battons Team Żary
10. Pacanowski Robert POL 1968 Wełnica Biega Gniezno
11. Chojnacki Leszek POL 1973 iADP.pl Warszawa
12. Skomorucha Paweł POL 1980 Kuźnia Triathlonu Warszawa
13. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław
14. Nowakowski Paweł POL 1976 SAINT-GOBAIN SQUAD Iłowa
15. Gorgol Tomasz POL 1978 LP500 Bydgoszcz
16. Foland Bogumił POL 1980 Śnieżne Pantery Warszawa
17. Legendziewicz Iga POL 1979 Milicz
18. Fogiel-Pawłowska Agnieszka POL 1979 Los Bieganeros Wrocław
19. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
20. Sroka Marcin POL 1973 Kraków
21. Czerwiński Maciej POL 1983 Zardzewialy.pl Skórzewo
22. Szczeszek Lukasz POL 1980 Poznań
23. Sęk Zofia POL 1976 Warszawa
24. Marciniak Andrzej POL 1974 w kółko biegamy Mława
25. Sulej Kamil POL 1983 Karpacz Sport Karpacz
26. Makowski Jan POL 1996 Wolsztyn
27. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec
28. Żochowski Bartosz POL 1984 Starard Stargard
29. Michalak Sławomir POL 1967 inzynier.eu nosi trail owe botki Pruszków
30. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec
31. Niedźwiedź Tomasz POL 1980 Siła Ogra Strachów
32. Regelskis Rytis LTU 1979 Bėgimo klubas Vilniud