Lista startowa

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 10-11 marca 2018 r.
Dystans: ok. 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 402

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 402


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Topolewski Tomasz POL 1992 Mysłakowice tak
2. Bednarz Krzysztof POL 1980 Jelenia Góra tak
3. Koślacz Tomasz POL 1975 Tychy tak
4. Łukomski Maciej POL 1974 Łódź tak
5. Kulczyński Rafał POL 1982 Warszawa tak
6. Nowak Bartosz POL 1983 Poznań tak
7. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa tak
8. Dejas Tomasz POL 1979 Mysłowice tak
9. Jedwabny Piotr POL 1987 Wrocław tak
10. Lewandowski Łukasz POL 1982 Mysiadło tak
11. Zambrzycka-Rozner Ewa POL 1983 Piaseczno tak
12. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
13. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 Wrocław tak
14. Kata Wiesław POL 1971 Lubin tak
15. Pyrzak Jacek POL 1980 Jarosław tak
16. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn tak
17. Majewska Kinga POL 1978 Grójec tak
18. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław tak
19. Socha Marcin POL 1978 Krosno tak
20. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław tak
21. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
22. Jesus Ricardo PRT 1972 Lisboa tak
23. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
24. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1969 Oleśnica Spalice tak
25. Porc Damian POL 1989 Dąbrowa Górnicza tak
26. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
27. Tomczyk Michał POL 1984 Inowrocław tak
28. Bulotas Paulius LTU 1977 Vilnius tak
29. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
30. Piotrowski Robert POL 1968 Chorzów tak
31. Byks Tomasz POL 1985 Poznań tak
32. Szwarczyński Łukasz POL 1977 Poznań tak
33. Rożeński Ryszard POL 1954 Jelenia Góra tak
34. Siejek Krzysztof POL 1977 Poznań tak
35. Sadowski Kuba POL 1978 Warszawa tak
36. Bury Marek POL 1970 Katowice tak
37. Żurek Damian POL 1975 Leszno tak
38. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa tak
39. Bułanow Leszek POL 1971 Hipolitów tak
40. Maryniak Agata POL 1979 Szczecin tak
41. Kidawa Aleksander POL 1981 Jaworzno tak
42. Kühn David DEU 1989 Leipzig tak
43. Żmijewski Tomasz POL 1988 Wrocław, pow. Wrocław tak
44. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
45. Murak Robert POL 1976 Łęczna tak
46. Nowak Mariusz POL 1981 Wrocław tak
47. Zielak Darek POL 1974 Warszawa tak
48. Sedlak Robert POL 1970 LUBSKO tak
49. Gadamska-Kabata Paulina POL 1982 Gdańsk tak
50. Niewieczerzał Tomasz POL 1989 Bełchatów tak
51. Włoskowicz Marcin POL 1971 Wąchock tak
52. Wajda Robert POL 1976 Kotórz Mały tak
53. Myśliński Marcin POL 1986 Warszawa tak
54. Walacik Adam POL 1994 Wieruszów tak
55. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
56. Broll Rafał POL 1974 Chorzów tak
57. Skrobała Dariusz POL 1979 Bolechowo tak
58. Matyjewicz Luiza POL 1976 Różyniec tak
59. Organista Piotr POL 1985 Leszno tak
60. Moreva Daria RUS 1984 Wroclaw tak
61. Kmiecik Tomasz POL 1975 Murowana Goślina tak
62. Mikołajewski Maciej POL 1988 Poznań tak
63. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Maz. tak
64. Jasiński Marcin POL 1980 Kłobuck tak
65. Kalińska Sylwia POL 1983 Kraków tak
66. Kowalewski Grzegorz POL 1969 Krzeptów tak
67. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
68. Nowak Stanislaw POL 1989 Fürstenwalde tak
69. Marino Bastien FRA 1988 Paris tak
70. Radoła Błażej POL 1982 Gostyń tak
71. Ćwiąkała Wojciech POL 1963 Jelenia Gora tak
72. Zielińska Beata POL 1978 Kraków tak
73. Duczmal Dominika POL 1996 Rychtal tak
74. Osmanowski Piotr POL 1988 Overath tak
75. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa tak
76. Żochowski Piotr POL 1968 KARGOSZYN tak
77. Haladyn Małgorzata POL 1988 Ostrzeszów tak
78. Krupa Piotr POL 1985 Szczyrk tak
79. Ciechanowski Bartłomiej POL 1976 Milicz tak
80. Zakroczymski Michał POL 1969 Warszawa tak
81. Bębenek Marcin POL 1986 Jaworzno tak
82. Kaliński Kamil POL 1983 Kraków tak
83. Zakaitis Jonas LTU 1984 Vilnius tak
84. Frybel Damian POL 1977 Obra tak
85. Wierzbicki Hubert POL 1992 Pasikurowice tak
86. Malinowska Anna POL 1986 Gdańsk tak
87. Świerzyński Witold POL 1972 Bezrzecze tak
88. Nowak Sebastian POL 1978 Nowe Chechło tak
89. Chylewski Paweł POL 1982 Bydgoszcz tak
90. Łubieński Wojciech POL 1977 Poznań tak
91. Zamojski Robert POL 1976 Gliwice tak
92. Woźniak Karol POL 1985 Sobienie Jeziory tak
93. Chudyba Michał POL 1979 Gdańsk tak
94. Haladyn Łukasz POL 1976 Ostrzeszów tak
95. Montalva Enrique POL 1974 Poznań tak
96. Marszałek Sławomir POL 1975 Szreniawa tak
97. Parol Artur POL 1976 Ząbki tak
98. Turlej Wojtek POL 1980 Wilczyce tak
99. Strzelecki Maciej POL 1969 Warszawa-Wesoła tak
100. Kurzawski Dariusz POL 1979 Kartuzy tak
101. Kwiatkowski Paweł POL 1985 Pisarzowice tak
102. Augustyniak Damian POL 1985 Zator tak
103. Kowalewski Łukasz POL 1988 Kraków tak
104. Zięborak Szymon POL 1984 Nieporęt tak
105. Topolewski Łukasz POL 1997 Mysłakowice tak
106. Wira Mirosław POL 1959 Wrocław tak
107. Żebrowska Kasia POL 1985 Września tak
108. Chwin Adam POL 1979 Poznań tak
109. Boratyński Adam POL 1977 WARSZAWA tak
110. Lipowicz Łukasz POL 1976 Szczytniki tak
111. Gruszczyński Artur POL 1977 Katowice tak
112. Jaśkowiak Mariusz POL 1983 ZIELONA GÓRA tak
113. Brzeźniak Łukasz POL 1972 Czechów tak
114. Gesek Norbert POL 1989 Ciechanów tak
115. Bisowski Mariusz POL 1974 Kobyłka tak
116. Gesek (goździewska) Larysa POL 1992 Ciechanów tak
117. Nausėda Evaldas LTU 1992 Vilnius tak
118. Pindur Grzegorz POL 1974 poznan tak
119. Bera Emilian POL 1985 Jawor tak
120. Stach Paweł POL 1976 #AmbasadorzyFB Krzeszowice tak
121. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Gdańsk tak
122. Rak Łukasz POL 1979 #ChaseYourDreams Garbatka tak
123. Mazurek Patryk POL 1983 #ChaseYourDreams Warszawa tak
124. Gałka Grzegorz POL 1973 #sobas team Szymnów tak
125. Świderek Tomasz POL 1975 - Piotrków Trybunalski tak
126. Gomonovych Vasyl UKR 1988 - Wroclaw tak
127. Gorgoń Piotr POL 1979 4RUN TEAM PILA Piła tak
128. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
129. Sławski Tomasz POL 1978 AB.pl Wrocław tak
130. Pawłowski Tomasz POL 1979 ADAMED / Team Pleszew Dobrzyca tak
131. Makarewicz Wiktor POL 1983 ADIDAS RUNNERS WARSAW Warszawa tak
132. Wujek Marcin POL 1976 AKANT-REH Gostyń tak
133. Gradzi Dariusz POL 1983 AKGK TEAM/ Krakowska Izba Adwokacka Kraków tak
134. Kapala Oskar POL 1982 AKS Polonia Warszawa Pruszków tak
135. Ostach Daria POL 1976 Antonteam Ostrów Wielkopolski tak
136. Martin Jacek POL 1971 Augusteam Chorzów tak
137. Wroe Agnieszka POL 1981 Bangkok Runners Poznań tak
138. Kasperska Barbara POL 1978 BBL Gorzów Gorzów Wlkp. tak
139. Hempel Michael DEU 1983 Bergwacht Pirna Pirna tak
140. Rusakov Dmitry RUS 1974 bestia.club Moscow tak
141. Oracz Mateusz POL 1988 Bez Litości / Kalenji by Decathlon Plewiska tak
142. Remiorz Piotr POL 1969 Bieg Sikornik Ultra Dortmund tak
143. Korpalski Tomasz POL 1981 Biegaj z Głową Gdańsk tak
144. Marukiewicz Marek POL 1987 BIEGAMDLAZDROWIA.PL Jeżów Sudecki tak
145. Dudek Konrad POL 1978 BieganiePoGodzinach Łódź tak
146. Polakowski Tomasz POL 1974 Biegiem Radom! Radom tak
147. Gmiterek Tomasz POL 1972 Biłgoraj Ultra Trail Lublin tak
148. Król Jakub POL 1986 Bluebirds / CityZen Poznań tak
149. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów tak
150. Ziemba Przemysław POL 1981 BRACIK ZIEMBA TEAM Lubin tak
151. Obradović Paweł POL 1975 BREMBO Czeladź tak
152. Wanat Krzysztof POL 1984 Bristol & West AC Jstrzębie Zdrój tak
153. Dysarz Jan POL 1987 BROWAR FORTUNA Rokietnica tak
154. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna Tarnowo Podgórne tak
155. Kordowicz Łukasz POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail BIŁGORAJ tak
156. Szpinda Sebastian POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail Biłgoraj tak
157. Ropelewski Tomek POL 1991 Byle do mety Poznań tak
158. Bładyko Damian POL 1985 Byle do Mety Gdynia tak
159. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Zakopane Wrocław tak
160. Wsuł Monia POL 1977 Choszczeńska10 Swarzędz tak
161. Solińska Katarzyna POL 1990 Cisowianka Team Kraków tak
162. Bętkowski Piotr POL 1987 CITY TRAIL Team Warszawa tak
163. Dybiżbański Wojciech POL 1988 City Trail Team Police tak
164. Bartkowiak Michal POL 1987 City Trail Team poznan tak
165. Ohla Krzysztof POL 1976 CITYZEN_ Poznań tak
166. Lutomski Przemo POL 1981 COREclinic Poznań tak
167. Knurowski Marcin POL 1971 Crossfit Głogów Przedmoście tak
168. Moroń Artur POL 1974 Crossfit Południe Chorzów tak
169. Mazur Grzegorz POL 1989 Daniel Wosik Tervel Team Skawica tak
170. Naczyk Marta POL 1989 DIETETYK www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia tak
171. Dąbrowski Sławek POL 1975 Doce Pares Team Wąbrzeżno tak
172. Durkiewicz Tomasz POL 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew tak
173. Gąsiorowski Olek POL 1974 Drużyna Szpiku Zielona Góra tak
174. Biskup Rafał POL 1968 Dziad Not Dead Warszawa tak
175. Pudzianowski Piotr POL 1964 Dzikie Życie Run Team Radom tak
176. Labedzka Agata POL 1995 Elite Runners Uitdam tak
177. Davidge Urszula POL 1978 ELITE SPORTS TEAM Sulechów tak
178. Winter Piotr POL 1987 eSesja.pl Chomęcice tak
179. Czerwonka Zbigniew POL 1983 Eskadra Wrocław Wrocław tak
180. Gezela Robert POL 1976 EuforiaBiegacza Team Góra tak
181. Gezela Joanna POL 1975 EuforiaBiegacza Team Góra tak
182. Potoczny Łukasz POL 1983 EuforiaBiegacza Team Góra tak
183. Matuszewski Marcin POL 1982 EuforiaBiegacza Team Góra tak
184. Gramza Katarzyna POL 1985 EuforiaBiegaczaTeam Rawicz tak
185. Uznański Piotr POL 1986 Euroclear Running Team Kraków tak
186. Osiński Konrad POL 1976 FC BOBO Godziszka tak
187. Trąmpczyński Jakub POL 1987 FCWS Warszawa tak
188. Lubowiecka Katarzyna POL 1981 Fitstuff Godalming tak
189. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Doji Wrocław tak
190. Kuźniar Paweł POL 1981 Fun2RUn Jeżów Sudecki tak
191. Szmyt Maciej POL 1980 Fundacja Pomocy dzieciom z chorobami Nowotworowymi w Poznaniu Poznań tak
192. Kłsowicz Maciej POL 1981 Furious Goats Poznań tak
193. Olejnik Piotr POL 1988 gat Wrocław tak
194. Peczsz Jakub POL 1977 GCH w-wa tak
195. Sikorski Jacek POL 1969 Giro di Zawada Piła tak
196. Kosicki Rafał POL 1973 Giro di Zawada Zawada tak
197. Biela Konrad POL 1991 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport Kowary tak
198. Kimbort Piotr POL 1979 GOPR Karkonosze/Karpacz Sport Karpacz tak
199. Kot Rafał POL 1979 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno Szczytno tak
200. Pobłocki Jan POL 1957 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk tak
201. Rajca Michał POL 1990 GT RAT Wrocław tak
202. Baka Marcin POL 1967 GTS Tradycja Grodzisk Mazowiecki tak
203. Gruchalski Szymon POL 1980 GVT Jarocin tak
204. Mikołajczak Bartłomiej POL 1978 Halfworn Team Poznań tak
205. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog Running Team Kępno tak
206. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
207. Leśniak Kamil POL 1993 Inov-8 Toruń tak
208. Dołęgowski Krzysztof POL 1979 inov-8 team Bielsko-Biała tak
209. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław tak
210. Gościński Sławomir POL 1983 Izerska Grupa Biegowa Dobrzeń Mały tak
211. Ćwikliński Łukasz POL 1982 Izerska Grupa Biegowa Pasiecznik tak
212. Grabowski Błażej POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
213. Makowska Olga POL 1985 JacekBiega Running Team Warszawa tak
214. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
215. Czarny Mariusz POL 1978 JaworznoŁBC Jaworzno tak
216. Ksiądzyna Rafał POL 1985 Jeleniogórski Klub Jaskiniowy Jelenia Góra tak
217. Trzetrzelewska- Lalik Ewa POL 1975 Jezzy Power Jerzmanowice tak
218. Pałucka Marta POL 1989 Kalenji Polska/Fitness24Seven Zalasewo tak
219. Kiedrowski Bartosz POL 1987 kamil leśniak fanpage Poznań tak
220. Kaczmarek Piotr POL 1986 Kamil Leśniak Fanpage Toruń tak
221. Szczepaniak Kamil POL 1993 KARPACZ SPORT Karpacz tak
222. Ryczkowski Daniel POL 1982 KarpaczSport Karpacz tak
223. Hadała Ignacy POL 1981 Kaszubska Poniewierka Gdańsk tak
224. Lewicki Filip POL 1979 KB Harcownik Miłoszyce tak
225. Linkowski Michał POL 1977 KB ILoveZiemek Suchy Las tak
226. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań/KW Poznań Poznań tak
227. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica / dentalcorner.pl Brzezia Łąka tak
228. Matląg Michał POL 1975 KB MANIAC Poznań tak
229. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań/NBR Luboń tak
230. Konopka Gerard POL 1976 KB Sobótka Poznań tak
231. Zanozina Ekaterina RUS 1985 Kerteam Praha 3 tak
232. Grzegorek Paweł POL 1976 Kingrunner Warszawa tak
233. Nyka Jan POL 1970 Kingrunner Warszawa tak
234. Krawczyk Karolina POL 1983 Kingrunner Warszawa tak
235. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
236. Grzesiak Mateusz POL 1985 Klub AA Kępno tak
237. Milewicz Daniel POL 1984 klub biegacza Bolesławiec Bolesławiec tak
238. Gałecki Tomasz POL 1970 Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa tak
239. Wawrzak Łukasz POL 1982 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
240. Jachym Marcin POL 1970 Klub Biegających Leśników Libertów tak
241. Bąkowski Marcin POL 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY Poznań tak
242. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
243. Łętowski Mariusz POL 1974 KM TEAM Nawodna tak
244. Jaz Małgorzata POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
245. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Łódź tak
246. Jędraszek Alicja POL 1978 Korona Pabianice Pabianice tak
247. Kwaszewski Mariusz POL 1978 KRAUSE RUNNING TEAM Pszenno tak
248. Urbański Krzysztof POL 1973 Krok za Grosz Torun tak
249. Jaworowicz Tomasz POL 1977 KS Pegaz Konstancin- Jeziorna tak
250. Wąsowska Jagoda POL 1966 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
251. Falkowski Piotr POL 1969 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
252. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
253. Bebelski Rafał POL 1977 Kuźnia Triathlonu WARSZAWA tak
254. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice tak
255. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
256. Gorzoch Justyna POL 1984 KW Warszawa Warszawa tak
257. Piecuch Karolina POL 1985 Lacho Team/Sklep Biegacza Przeworsk tak
258. Kozłowski Tomasz POL 1970 Lesz No Limits Runers Leszno tak
259. Cholewa Zbigniew POL 1977 Lisy Pustyni Klucze tak
260. Trochimowicz Hubert T POL 1975 Longevity Expedition Warszawa tak
261. Kowalski Maciej POL 1973 LOTOS Running Team Gdańsk tak
262. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
263. Lima Cabrita Andre PRT 1977 Lusitano Triatlo FC Faro tak
264. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
265. Zalewski Dariusz POL 1976 M.A.D. Gdańsk tak
266. Roman Paweł POL 1977 Marbud-Inwest S.J. Mińsk Mazowiecki tak
267. Kokociński Dariusz POL 1975 MAXCON Informatyka Gdańsk tak
268. Strusińska Katarzyna POL 1982 MGR Mińsk Mazowiecki tak
269. Poterski Mateusz POL 1978 MJP Druk Team Poznań Luboń / Poznań tak
270. Sujak Mirosław POL 1965 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
271. Nowakowski Paweł POL 1982 MojeUltraBieganie.pl Sosnowiec tak
272. Kowalski Maciej POL 1975 Morsy Ośno Lubuskie OŚNO LUBUSKIE tak
273. Sopotnicki Wojciech POL 1977 MoveON Kunice tak
274. Szulc Sebastian POL 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM ŻUKOWICE tak
275. Komendacki Dominik POL 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów tak
276. Binarsch Dagmara POL 1976 muay running team Gniezno tak
277. Parwa Michał POL 1985 N.P.M. Dziekanowice tak
278. Kowal Amadeusz POL 1987 Naprzód Młociny Lubaczów tak
279. Szymczak Marek POL 1976 Nasza Era Żyrardów tak
280. Naudziunas Agnieszka POL 1978 Natural Born Runners Poznań tak
281. Nowakowska Karolina POL 1977 Natural Born Runners Poznań tak
282. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners/run4energy Plewiska tak
283. Szymik Marcin POL 1973 Natures Sunshine Poland CHORZÓW tak
284. Adamczewski Jakub POL 1988 NBR / Night Runners Poznań tak
285. Kalinauskas Egmontas LTU 1983 NEKO Trail Vilnius tak
286. Gerowski Maciej POL 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail Gostyń tak
287. Spychała Marek POL 1973 Nie Za Daleko/Velocity Lusówko tak
288. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
289. Ostrowski Tomasz POL 1972 Niepołomice Biegają Kraków tak
290. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
291. Kosno Weronika POL 1989 Night Runners Poznań tak
292. Gabryś Natalia POL 1986 NIGHT RUNNERS OSTRZESZÓW tak
293. Cwojdziński Piotr POL 1978 Night Runners / Kapeczun Team Poznań tak
294. Swoboda Jarosław POL 1977 Night Runners Gliwice Knurów tak
295. Paul Violetta POL 1974 Night Runners Gliwice Gliwice tak
296. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
297. Czapiewski Dariusz POL 1986 NITROERG Bieruń tak
298. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Gniezno tak
299. Wójcik Robert POL 1984 NOA Wrocław tak
300. Buga Piotr POL 1980 Nokia Wrocław tak
301. Mart Mariusz POL 1970 Obłuski Running Team Łomianki tak
302. Maćkowski Jędrzej POL 1981 od Grubasa do Ultrasa Kielce tak
303. Więczkowski Wojciech POL 1974 Od_Cieniasa_Do_Ultrasa Warszawa tak
304. Kołodziej Michał POL 1988 OLAWS Złotoryja Złotoryja tak
305. Mrozowski Paweł POL 1975 Orange Polska/Kingrunner Warszawa tak
306. Król Marcin POL 1979 OŚ Racing Team Oborniki Śląskie tak
307. Ducki Piotr POL 1985 OTK-Rzeźnik Polkowice tak
308. Pacho Sylwester POL 1971 PAPIKI Grybów tak
309. Litwinowicz Karolina POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Będzin tak
310. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
311. Krupa Piotr POL 1973 PCH_RUN Chodzież tak
312. Żurawski Sławomir POL 1979 PGB SPORTOWA PACZKA Warszawa tak
313. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
314. Dura Piotr POL 1969 PKB Endorfina Raków tak
315. Krawczyńska Anna POL 1988 Pomioty Szatana Poznań tak
316. Nowicki Andrzej POL 1991 Pomioty Szatana Poznań tak
317. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice tak
318. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
319. Majewicz Filip POL 1989 projekt240.blog.pl Poznań tak
320. Jadziewicz Jakub POL 1977 Prorunning promotion Warszawa tak
321. Szeremeta Andrzej POL 1970 PZU SPORT TEAM Warszawa tak
322. Wojciechowski Krzysztof POL 1974 RADLINIOKI W BIEGU Radlin tak
323. Balcerzak Rafał POL 1977 RafVeganBal Poznań tak
324. Sobczak Maciej POL 1980 Razem Trenujemy Sport Łódź tak
325. Wiórek Maciej POL 1983 RDLP W SZCZECINKU Szczecinek tak
326. Grabiński Waldemar POL 1973 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
327. Łysiak Sylwia POL 1975 Rozbiegany Rawicz Miejska Górka tak
328. Bauzys Vaidotas LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius tak
329. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
330. Pałkowski Jakub POL 1994 Running Obsession team Kraków tak
331. Milkowski Rafał POL 1980 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM Rybnik tak
332. Kołodziejczyk Kamil POL 1988 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem rybnik tak
333. Panek Krzysztof POL 1970 RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻA Poznań tak
334. Szcześniewski Miłosz POL 1989 Salco Garmin Team Wschowa tak
335. Marczewski Bartosz POL 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard tak
336. Bartas Jan CZE 1983 SK Babice Praha tak
337. Wiaderna Nina POL 1986 Sklep Biegacza Powiśle Warszawa tak
338. Wieczorek Łukasz POL 1984 Smashing Pąpkins Szamotuły tak
339. Gogół Iżowska Edyta POL 1987 SMASHING PĄPKINS Rzeszów tak
340. Miłuch Tomasz POL 1975 SOWIE TEAM wałbrzych tak
341. Jokiel Wojciech POL 1991 Sparta Ultra Team Grance tak
342. Majdan Łukasz POL 1976 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
343. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
344. Kęcik Janusz POL 1951 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
345. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
346. Nędzusiak Dariusz POL 1962 SPC 87-700 Aleksandrów Kujawski tak
347. Kudła Joanna POL 1989 SRTG Warszawa Warszawa tak
348. Postawa Radosław POL 1983 STARGARD Stargard tak
349. Pożak Grzegorz POL 1980 Stay Insane Lubartów tak
350. Dessauer Wioletta POL 1975 Stay Insane Lubartów tak
351. Sawa Jarosław POL 1979 Stay Insane Lublin tak
352. Lisowski Jacek POL 1970 STAY INSANE Dąbrowica tak
353. Szymański Patryk POL 1979 STR Poznań Mosina tak
354. Mielczarek Aleksandra POL 1972 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW tak
355. Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge Lisowice tak
356. Oleksiewicz Maurycy POL 1982 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
357. Drab Szymon POL 1988 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
358. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA STARGARD STARGARD tak
359. Szotowicz Sebastian POL 1980 SZWLA Stargard Szczecin tak
360. Piecha Artur POL 1977 T-Mobile Running Team Rybnik tak
361. Nowak Adam POL 1976 Tab2 Gliwice tak
362. Gramacki Pawel POL 1984 Tata Armata TRZCIELIN tak
363. Fritsche Sebastian DEU 1987 Team Nachti 3-Raum Leipzig tak
364. Gezela Mariusz POL 1980 TJ EuforiaBiegacza.pl Poznań tak
365. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań tak
366. Murzyn Piotr POL 1980 TMTeam Wrocław tak
367. Lewandowski Wojciech POL 1984 TMTeam Żerniki Wrocławskie tak
368. Wasiewicz Adam POL 1983 trenerbiegania.pl Warszawa tak
369. Krasulak Daniel POL 1981 Trenujznami.pl Wrocław tak
370. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
371. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
372. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
373. Łachut Wojciech POL 1978 Twister Team Szklarska Poreba tak
374. Kamer Joanna POL 1978 UKA Pruszkow tak
375. Paszyński Piotr POL 1981 UKS Orientuś Łódź Łódź tak
376. Sarnowski Paweł POL 1988 UltraSarny Ostrzeszów tak
377. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Triatlon Club Wrocław tak
378. Kwiatkowski Przemysław POL 1989 Victoria Pisarzowice tak
379. Feodorów Wojtek POL 1969 ViSART Zabrze tak
380. Kaczorek Marcin POL 1975 VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW tak
381. Lachera Marek POL 1980 W pogoni za duchem Katowice tak
382. Kociemba Darek POL 1976 W Tri Team Poznan tak
383. Paluch Marek POL 1986 Wapienicki Team / Biegiem Przez Góry Jaworze tak
384. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa Warszawa tak
385. Kozerański Przemysław POL 1982 Wild Dogs Team Wojkowice tak
386. Gozdalski Jarosław POL 1973 Witkowo biega Gniezno tak
387. Wilk Łukasz POL 1984 Wkurw_Team Wrocław tak
388. Skoczylas Jerzy POL 1976 Wkurw_team Kraków tak
389. Przybyła Adam POL 1976 WOLFMOTO team Łódź tak
390. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
391. Sworowska Izabela POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
392. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków tak
393. Miedziejewski Andrzej POL 1986 WPRunning Pruszków tak
394. Rośkiewicz Jerzy POL 1989 Wszystko przed nami WolaRadziszowska tak
395. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
396. Golembka Karol POL 1971 Www.sklepkarol.pl Rawicz tak
397. Gutkowski Tomasz POL 1989 Yes Men Team Ciechanów tak
398. Mlost Tomasz POL 1985 Z Bieganiem Mi Do Twarzy Wadowice tak
399. Czerwiński Maciej POL 1983 Zardzewialy.pl Skórzewo tak
400. Stefanowski Marcin POL 1972 Żarów Biega Żarów tak
401. Szukała Damian POL 1985 Żary Runners Team Bieniów tak
402. Zubowicz Jakub POL 1982 Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor Warszawa tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC
2. Szczepański Adam POL 1981 Albatrosy Milanówek
3. Dolczewski Dariusz POL 1982 Elektromocny Warszawa
4. Langer Waldemar POL 1967 AWL Leszno
5. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów
6. Moniakowski Adam POL 1972 Battons Team Żary
7. Pacanowski Robert POL 1968 Wełnica Biega Gniezno
8. Chojnacki Leszek POL 1973 iADP.pl Warszawa
9. Skomorucha Paweł POL 1980 Kuźnia Triathlonu Warszawa
10. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław
11. Nowakowski Paweł POL 1976 SAINT-GOBAIN SQUAD Iłowa
12. Gorgol Tomasz POL 1978 LP500 Bydgoszcz
13. Foland Bogumił POL 1980 Śnieżne Pantery Warszawa
14. Legendziewicz Iga POL 1979 Milicz
15. Fogiel-Pawłowska Agnieszka POL 1979 Los Bieganeros Wrocław
16. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
17. Sroka Marcin POL 1973 Kraków
18. Szczeszek Lukasz POL 1980 Poznań
19. Sęk Zofia POL 1976 Warszawa
20. Marciniak Andrzej POL 1974 w kółko biegamy Mława
21. Sulej Kamil POL 1983 Karpacz Sport Karpacz
22. Makowski Jan POL 1996 Wolsztyn
23. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec
24. Żochowski Bartosz POL 1984 Starard Stargard
25. Michalak Sławomir POL 1967 inzynier.eu nosi trail owe botki Pruszków
26. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec
27. Niedźwiedź Tomasz POL 1980 Siła Ogra Strachów
28. Regelskis Rytis LTU 1979 Bėgimo klubas Vilniud