Lista startowa

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 10-11 marca 2018 r.
Dystans: ok. 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 402

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 402


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Nędzusiak Dariusz POL 1962 SPC 87-700 Aleksandrów Kujawski tak
2. Niewieczerzał Tomasz POL 1989 Bełchatów tak
3. Świerzyński Witold POL 1972 Bezrzecze tak
4. Litwinowicz Karolina POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Będzin tak
5. Dołęgowski Krzysztof POL 1979 inov-8 team Bielsko-Biała tak
6. Szukała Damian POL 1985 Żary Runners Team Bieniów tak
7. Czapiewski Dariusz POL 1986 NITROERG Bieruń tak
8. Kordowicz Łukasz POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail BIŁGORAJ tak
9. Szpinda Sebastian POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail Biłgoraj tak
10. Skrobała Dariusz POL 1979 Bolechowo tak
11. Milewicz Daniel POL 1984 klub biegacza Bolesławiec Bolesławiec tak
12. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica / dentalcorner.pl Brzezia Łąka tak
13. Chylewski Paweł POL 1982 Bydgoszcz tak
14. Krupa Piotr POL 1973 PCH_RUN Chodzież tak
15. Winter Piotr POL 1987 eSesja.pl Chomęcice tak
16. Piotrowski Robert POL 1968 Chorzów tak
17. Moroń Artur POL 1974 Crossfit Południe Chorzów tak
18. Broll Rafał POL 1974 Chorzów tak
19. Szymik Marcin POL 1973 Natures Sunshine Poland CHORZÓW tak
20. Martin Jacek POL 1971 Augusteam Chorzów tak
21. Gutkowski Tomasz POL 1989 Yes Men Team Ciechanów tak
22. Gesek Norbert POL 1989 Ciechanów tak
23. Gesek (goździewska) Larysa POL 1992 Ciechanów tak
24. Brzeźniak Łukasz POL 1972 Czechów tak
25. Obradović Paweł POL 1975 BREMBO Czeladź tak
26. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa tak
27. Porc Damian POL 1989 Dąbrowa Górnicza tak
28. Lisowski Jacek POL 1970 STAY INSANE Dąbrowica tak
29. Gościński Sławomir POL 1983 Izerska Grupa Biegowa Dobrzeń Mały tak
30. Pawłowski Tomasz POL 1979 ADAMED / Team Pleszew Dobrzyca tak
31. Remiorz Piotr POL 1969 Bieg Sikornik Ultra Dortmund tak
32. Parwa Michał POL 1985 N.P.M. Dziekanowice tak
33. Lima Cabrita Andre PRT 1977 Lusitano Triatlo FC Faro tak
34. Nowak Stanislaw POL 1989 Fürstenwalde tak
35. Rak Łukasz POL 1979 #ChaseYourDreams Garbatka tak
36. Pobłocki Jan POL 1957 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk tak
37. Korpalski Tomasz POL 1981 Biegaj z Głową Gdańsk tak
38. Gadamska-Kabata Paulina POL 1982 Gdańsk tak
39. Kokociński Dariusz POL 1975 MAXCON Informatyka Gdańsk tak
40. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Gdańsk tak
41. Zalewski Dariusz POL 1976 M.A.D. Gdańsk tak
42. Hadała Ignacy POL 1981 Kaszubska Poniewierka Gdańsk tak
43. Kowalski Maciej POL 1973 LOTOS Running Team Gdańsk tak
44. Malinowska Anna POL 1986 Gdańsk tak
45. Chudyba Michał POL 1979 Gdańsk tak
46. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
47. Naczyk Marta POL 1989 DIETETYK www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia tak
48. Bładyko Damian POL 1985 Byle do Mety Gdynia tak
49. Paul Violetta POL 1974 Night Runners Gliwice Gliwice tak
50. Nowak Adam POL 1976 Tab2 Gliwice tak
51. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
52. Zamojski Robert POL 1976 Gliwice tak
53. Komendacki Dominik POL 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów tak
54. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Gniezno tak
55. Gozdalski Jarosław POL 1973 Witkowo biega Gniezno tak
56. Binarsch Dagmara POL 1976 muay running team Gniezno tak
57. Lubowiecka Katarzyna POL 1981 Fitstuff Godalming tak
58. Osiński Konrad POL 1976 FC BOBO Godziszka tak
59. Kasperska Barbara POL 1978 BBL Gorzów Gorzów Wlkp. tak
60. Gerowski Maciej POL 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail Gostyń tak
61. Wujek Marcin POL 1976 AKANT-REH Gostyń tak
62. Radoła Błażej POL 1982 Gostyń tak
63. Gezela Robert POL 1976 EuforiaBiegacza Team Góra tak
64. Gezela Joanna POL 1975 EuforiaBiegacza Team Góra tak
65. Potoczny Łukasz POL 1983 EuforiaBiegacza Team Góra tak
66. Matuszewski Marcin POL 1982 EuforiaBiegacza Team Góra tak
67. Jokiel Wojciech POL 1991 Sparta Ultra Team Grance tak
68. Baka Marcin POL 1967 GTS Tradycja Grodzisk Mazowiecki tak
69. Majewska Kinga POL 1978 Grójec tak
70. Pacho Sylwester POL 1971 PAPIKI Grybów tak
71. Bułanow Leszek POL 1971 Hipolitów tak
72. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
73. Tomczyk Michał POL 1984 Inowrocław tak
74. Gruchalski Szymon POL 1980 GVT Jarocin tak
75. Pyrzak Jacek POL 1980 Jarosław tak
76. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
77. Bera Emilian POL 1985 Jawor tak
78. Paluch Marek POL 1986 Wapienicki Team / Biegiem Przez Góry Jaworze tak
79. Czarny Mariusz POL 1978 JaworznoŁBC Jaworzno tak
80. Kidawa Aleksander POL 1981 Jaworzno tak
81. Bębenek Marcin POL 1986 Jaworzno tak
82. Ćwiąkała Wojciech POL 1963 Jelenia Gora tak
83. Bednarz Krzysztof POL 1980 Jelenia Góra tak
84. Ksiądzyna Rafał POL 1985 Jeleniogórski Klub Jaskiniowy Jelenia Góra tak
85. Rożeński Ryszard POL 1954 Jelenia Góra tak
86. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice tak
87. Trzetrzelewska- Lalik Ewa POL 1975 Jezzy Power Jerzmanowice tak
88. Marukiewicz Marek POL 1987 BIEGAMDLAZDROWIA.PL Jeżów Sudecki tak
89. Kuźniar Paweł POL 1981 Fun2RUn Jeżów Sudecki tak
90. Kaczorek Marcin POL 1975 VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW tak
91. Wanat Krzysztof POL 1984 Bristol & West AC Jstrzębie Zdrój tak
92. Żochowski Piotr POL 1968 KARGOSZYN tak
93. Ryczkowski Daniel POL 1982 KarpaczSport Karpacz tak
94. Szczepaniak Kamil POL 1993 KARPACZ SPORT Karpacz tak
95. Kimbort Piotr POL 1979 GOPR Karkonosze/Karpacz Sport Karpacz tak
96. Kurzawski Dariusz POL 1979 Kartuzy tak
97. Bury Marek POL 1970 Katowice tak
98. Lachera Marek POL 1980 W pogoni za duchem Katowice tak
99. Gruszczyński Artur POL 1977 Katowice tak
100. Grzesiak Mateusz POL 1985 Klub AA Kępno tak
101. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog Running Team Kępno tak
102. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
103. Maćkowski Jędrzej POL 1981 od Grubasa do Ultrasa Kielce tak
104. Cholewa Zbigniew POL 1977 Lisy Pustyni Klucze tak
105. Jasiński Marcin POL 1980 Kłobuck tak
106. Swoboda Jarosław POL 1977 Night Runners Gliwice Knurów tak
107. Bisowski Mariusz POL 1974 Kobyłka tak
108. Jaworowicz Tomasz POL 1977 KS Pegaz Konstancin- Jeziorna tak
109. Wajda Robert POL 1976 Kotórz Mały tak
110. Biela Konrad POL 1991 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport Kowary tak
111. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów tak
112. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków tak
113. Ostrowski Tomasz POL 1972 Niepołomice Biegają Kraków tak
114. Solińska Katarzyna POL 1990 Cisowianka Team Kraków tak
115. Kalińska Sylwia POL 1983 Kraków tak
116. Pałkowski Jakub POL 1994 Running Obsession team Kraków tak
117. Zielińska Beata POL 1978 Kraków tak
118. Kaliński Kamil POL 1983 Kraków tak
119. Uznański Piotr POL 1986 Euroclear Running Team Kraków tak
120. Gradzi Dariusz POL 1983 AKGK TEAM/ Krakowska Izba Adwokacka Kraków tak
121. Kowalewski Łukasz POL 1988 Kraków tak
122. Skoczylas Jerzy POL 1976 Wkurw_team Kraków tak
123. Socha Marcin POL 1978 Krosno tak
124. Kowalewski Grzegorz POL 1969 Krzeptów tak
125. Stach Paweł POL 1976 #AmbasadorzyFB Krzeszowice tak
126. Sopotnicki Wojciech POL 1977 MoveON Kunice tak
127. Kühn David DEU 1989 Leipzig tak
128. Fritsche Sebastian DEU 1987 Team Nachti 3-Raum Leipzig tak
129. Żurek Damian POL 1975 Leszno tak
130. Organista Piotr POL 1985 Leszno tak
131. Kozłowski Tomasz POL 1970 Lesz No Limits Runers Leszno tak
132. Jachym Marcin POL 1970 Klub Biegających Leśników Libertów tak
133. Jesus Ricardo PRT 1972 Lisboa tak
134. Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge Lisowice tak
135. Kowal Amadeusz POL 1987 Naprzód Młociny Lubaczów tak
136. Pożak Grzegorz POL 1980 Stay Insane Lubartów tak
137. Dessauer Wioletta POL 1975 Stay Insane Lubartów tak
138. Kata Wiesław POL 1971 Lubin tak
139. Ziemba Przemysław POL 1981 BRACIK ZIEMBA TEAM Lubin tak
140. Gmiterek Tomasz POL 1972 Biłgoraj Ultra Trail Lublin tak
141. Sawa Jarosław POL 1979 Stay Insane Lublin tak
142. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań/NBR Luboń tak
143. Poterski Mateusz POL 1978 MJP Druk Team Poznań Luboń / Poznań tak
144. Sedlak Robert POL 1970 LUBSKO tak
145. Spychała Marek POL 1973 Nie Za Daleko/Velocity Lusówko tak
146. Murak Robert POL 1976 Łęczna tak
147. Mart Mariusz POL 1970 Obłuski Running Team Łomianki tak
148. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Łódź tak
149. Łukomski Maciej POL 1974 Łódź tak
150. Oleksiewicz Maurycy POL 1982 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
151. Przybyła Adam POL 1976 WOLFMOTO team Łódź tak
152. Sobczak Maciej POL 1980 Razem Trenujemy Sport Łódź tak
153. Drab Szymon POL 1988 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
154. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
155. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
156. Dudek Konrad POL 1978 BieganiePoGodzinach Łódź tak
157. Paszyński Piotr POL 1981 UKS Orientuś Łódź Łódź tak
158. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
159. Łysiak Sylwia POL 1975 Rozbiegany Rawicz Miejska Górka tak
160. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
161. Jaz Małgorzata POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
162. Mielczarek Aleksandra POL 1972 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW tak
163. Ciechanowski Bartłomiej POL 1976 Milicz tak
164. Lewicki Filip POL 1979 KB Harcownik Miłoszyce tak
165. Strusińska Katarzyna POL 1982 MGR Mińsk Mazowiecki tak
166. Sujak Mirosław POL 1965 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
167. Roman Paweł POL 1977 Marbud-Inwest S.J. Mińsk Mazowiecki tak
168. Rusakov Dmitry RUS 1974 bestia.club Moscow tak
169. Szymański Patryk POL 1979 STR Poznań Mosina tak
170. Kmiecik Tomasz POL 1975 Murowana Goślina tak
171. Lewandowski Łukasz POL 1982 Mysiadło tak
172. Topolewski Tomasz POL 1992 Mysłakowice tak
173. Topolewski Łukasz POL 1997 Mysłakowice tak
174. Dejas Tomasz POL 1979 Mysłowice tak
175. Łętowski Mariusz POL 1974 KM TEAM Nawodna tak
176. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
177. Zięborak Szymon POL 1984 Nieporęt tak
178. Nowak Sebastian POL 1978 Nowe Chechło tak
179. Król Marcin POL 1979 OŚ Racing Team Oborniki Śląskie tak
180. Frybel Damian POL 1977 Obra tak
181. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1969 Oleśnica Spalice tak
182. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
183. Ostach Daria POL 1976 Antonteam Ostrów Wielkopolski tak
184. Sarnowski Paweł POL 1988 UltraSarny Ostrzeszów tak
185. Gabryś Natalia POL 1986 NIGHT RUNNERS OSTRZESZÓW tak
186. Haladyn Małgorzata POL 1988 Ostrzeszów tak
187. Haladyn Łukasz POL 1976 Ostrzeszów tak
188. Kowalski Maciej POL 1975 Morsy Ośno Lubuskie OŚNO LUBUSKIE tak
189. Osmanowski Piotr POL 1988 Overath tak
190. Jędraszek Alicja POL 1978 Korona Pabianice Pabianice tak
191. Wawrzak Łukasz POL 1982 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
192. Marino Bastien FRA 1988 Paris tak
193. Ćwikliński Łukasz POL 1982 Izerska Grupa Biegowa Pasiecznik tak
194. Wierzbicki Hubert POL 1992 Pasikurowice tak
195. Zambrzycka-Rozner Ewa POL 1983 Piaseczno tak
196. Wąsowska Jagoda POL 1966 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
197. Falkowski Piotr POL 1969 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
198. Gorgoń Piotr POL 1979 4RUN TEAM PILA Piła tak
199. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
200. Sikorski Jacek POL 1969 Giro di Zawada Piła tak
201. Świderek Tomasz POL 1975 - Piotrków Trybunalski tak
202. Hempel Michael DEU 1983 Bergwacht Pirna Pirna tak
203. Kwiatkowski Przemysław POL 1989 Victoria Pisarzowice tak
204. Kwiatkowski Paweł POL 1985 Pisarzowice tak
205. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners/run4energy Plewiska tak
206. Oracz Mateusz POL 1988 Bez Litości / Kalenji by Decathlon Plewiska tak
207. Dybiżbański Wojciech POL 1988 City Trail Team Police tak
208. Ducki Piotr POL 1985 OTK-Rzeźnik Polkowice tak
209. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
210. Kociemba Darek POL 1976 W Tri Team Poznan tak
211. Bartkowiak Michal POL 1987 City Trail Team poznan tak
212. Pindur Grzegorz POL 1974 poznan tak
213. Naudziunas Agnieszka POL 1978 Natural Born Runners Poznań tak
214. Szmyt Maciej POL 1980 Fundacja Pomocy dzieciom z chorobami Nowotworowymi w Poznaniu Poznań tak
215. Nowak Bartosz POL 1983 Poznań tak
216. Kosno Weronika POL 1989 Night Runners Poznań tak
217. Balcerzak Rafał POL 1977 RafVeganBal Poznań tak
218. Mikołajczak Bartłomiej POL 1978 Halfworn Team Poznań tak
219. Adamczewski Jakub POL 1988 NBR / Night Runners Poznań tak
220. Matląg Michał POL 1975 KB MANIAC Poznań tak
221. Nowakowska Karolina POL 1977 Natural Born Runners Poznań tak
222. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań/KW Poznań Poznań tak
223. Krawczyńska Anna POL 1988 Pomioty Szatana Poznań tak
224. Majewicz Filip POL 1989 projekt240.blog.pl Poznań tak
225. Lutomski Przemo POL 1981 COREclinic Poznań tak
226. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań tak
227. Byks Tomasz POL 1985 Poznań tak
228. Szwarczyński Łukasz POL 1977 Poznań tak
229. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
230. Siejek Krzysztof POL 1977 Poznań tak
231. Gezela Mariusz POL 1980 TJ EuforiaBiegacza.pl Poznań tak
232. Ropelewski Tomek POL 1991 Byle do mety Poznań tak
233. Nowicki Andrzej POL 1991 Pomioty Szatana Poznań tak
234. Wroe Agnieszka POL 1981 Bangkok Runners Poznań tak
235. Cwojdziński Piotr POL 1978 Night Runners / Kapeczun Team Poznań tak
236. Kiedrowski Bartosz POL 1987 kamil leśniak fanpage Poznań tak
237. Mikołajewski Maciej POL 1988 Poznań tak
238. Łubieński Wojciech POL 1977 Poznań tak
239. Ohla Krzysztof POL 1976 CITYZEN_ Poznań tak
240. Montalva Enrique POL 1974 Poznań tak
241. Kłsowicz Maciej POL 1981 Furious Goats Poznań tak
242. Bąkowski Marcin POL 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY Poznań tak
243. Chwin Adam POL 1979 Poznań tak
244. Konopka Gerard POL 1976 KB Sobótka Poznań tak
245. Król Jakub POL 1986 Bluebirds / CityZen Poznań tak
246. Panek Krzysztof POL 1970 RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻA Poznań tak
247. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
248. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
249. Bartas Jan CZE 1983 SK Babice Praha tak
250. Zanozina Ekaterina RUS 1985 Kerteam Praha 3 tak
251. Kamer Joanna POL 1978 UKA Pruszkow tak
252. Kapala Oskar POL 1982 AKS Polonia Warszawa Pruszków tak
253. Miedziejewski Andrzej POL 1986 WPRunning Pruszków tak
254. Knurowski Marcin POL 1971 Crossfit Głogów Przedmoście tak
255. Piecuch Karolina POL 1985 Lacho Team/Sklep Biegacza Przeworsk tak
256. Kwaszewski Mariusz POL 1978 KRAUSE RUNNING TEAM Pszenno tak
257. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
258. Wojciechowski Krzysztof POL 1974 RADLINIOKI W BIEGU Radlin tak
259. Pudzianowski Piotr POL 1964 Dzikie Życie Run Team Radom tak
260. Polakowski Tomasz POL 1974 Biegiem Radom! Radom tak
261. Dura Piotr POL 1969 PKB Endorfina Raków tak
262. Golembka Karol POL 1971 Www.sklepkarol.pl Rawicz tak
263. Gramza Katarzyna POL 1985 EuforiaBiegaczaTeam Rawicz tak
264. Grabiński Waldemar POL 1973 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
265. Dysarz Jan POL 1987 BROWAR FORTUNA Rokietnica tak
266. Matyjewicz Luiza POL 1976 Różyniec tak
267. Milkowski Rafał POL 1980 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM Rybnik tak
268. Piecha Artur POL 1977 T-Mobile Running Team Rybnik tak
269. Kołodziejczyk Kamil POL 1988 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem rybnik tak
270. Duczmal Dominika POL 1996 Rychtal tak
271. Gogół Iżowska Edyta POL 1987 SMASHING PĄPKINS Rzeszów tak
272. Mazur Grzegorz POL 1989 Daniel Wosik Tervel Team Skawica tak
273. Czerwiński Maciej POL 1983 Zardzewialy.pl Skórzewo tak
274. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
275. Woźniak Karol POL 1985 Sobienie Jeziory tak
276. Nowakowski Paweł POL 1982 MojeUltraBieganie.pl Sosnowiec tak
277. Marczewski Bartosz POL 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard tak
278. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA STARGARD STARGARD tak
279. Postawa Radosław POL 1983 STARGARD Stargard tak
280. Durkiewicz Tomasz POL 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew tak
281. Linkowski Michał POL 1977 KB ILoveZiemek Suchy Las tak
282. Davidge Urszula POL 1978 ELITE SPORTS TEAM Sulechów tak
283. Wsuł Monia POL 1977 Choszczeńska10 Swarzędz tak
284. Wieczorek Łukasz POL 1984 Smashing Pąpkins Szamotuły tak
285. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
286. Maryniak Agata POL 1979 Szczecin tak
287. Szotowicz Sebastian POL 1980 SZWLA Stargard Szczecin tak
288. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
289. Wiórek Maciej POL 1983 RDLP W SZCZECINKU Szczecinek tak
290. Krupa Piotr POL 1985 Szczyrk tak
291. Lipowicz Łukasz POL 1976 Szczytniki tak
292. Kot Rafał POL 1979 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno Szczytno tak
293. Łachut Wojciech POL 1978 Twister Team Szklarska Poreba tak
294. Marszałek Sławomir POL 1975 Szreniawa tak
295. Gałka Grzegorz POL 1973 #sobas team Szymnów tak
296. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna Tarnowo Podgórne tak
297. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Maz. tak
298. Urbański Krzysztof POL 1973 Krok za Grosz Torun tak
299. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
300. Kaczmarek Piotr POL 1986 Kamil Leśniak Fanpage Toruń tak
301. Leśniak Kamil POL 1993 Inov-8 Toruń tak
302. Gramacki Pawel POL 1984 Tata Armata TRZCIELIN tak
303. Koślacz Tomasz POL 1975 Tychy tak
304. Labedzka Agata POL 1995 Elite Runners Uitdam tak
305. Bauzys Vaidotas LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius tak
306. Bulotas Paulius LTU 1977 Vilnius tak
307. Kalinauskas Egmontas LTU 1983 NEKO Trail Vilnius tak
308. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
309. Zakaitis Jonas LTU 1984 Vilnius tak
310. Nausėda Evaldas LTU 1992 Vilnius tak
311. Peczsz Jakub POL 1977 GCH w-wa tak
312. Mlost Tomasz POL 1985 Z Bieganiem Mi Do Twarzy Wadowice tak
313. Miłuch Tomasz POL 1975 SOWIE TEAM wałbrzych tak
314. Majdan Łukasz POL 1976 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
315. Kulczyński Rafał POL 1982 Warszawa tak
316. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa tak
317. Gorzoch Justyna POL 1984 KW Warszawa Warszawa tak
318. Wasiewicz Adam POL 1983 trenerbiegania.pl Warszawa tak
319. Grzegorek Paweł POL 1976 Kingrunner Warszawa tak
320. Trąmpczyński Jakub POL 1987 FCWS Warszawa tak
321. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
322. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
323. Sadowski Kuba POL 1978 Warszawa tak
324. Szeremeta Andrzej POL 1970 PZU SPORT TEAM Warszawa tak
325. Makarewicz Wiktor POL 1983 ADIDAS RUNNERS WARSAW Warszawa tak
326. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa tak
327. Zubowicz Jakub POL 1982 Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor Warszawa tak
328. Zielak Darek POL 1974 Warszawa tak
329. Bebelski Rafał POL 1977 Kuźnia Triathlonu WARSZAWA tak
330. Myśliński Marcin POL 1986 Warszawa tak
331. Bętkowski Piotr POL 1987 CITY TRAIL Team Warszawa tak
332. Jadziewicz Jakub POL 1977 Prorunning promotion Warszawa tak
333. Trochimowicz Hubert T POL 1975 Longevity Expedition Warszawa tak
334. Grabowski Błażej POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
335. Gałecki Tomasz POL 1970 Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa tak
336. Makowska Olga POL 1985 JacekBiega Running Team Warszawa tak
337. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
338. Zakroczymski Michał POL 1969 Warszawa tak
339. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
340. Nyka Jan POL 1970 Kingrunner Warszawa tak
341. Kęcik Janusz POL 1951 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
342. Mazurek Patryk POL 1983 #ChaseYourDreams Warszawa tak
343. Krawczyk Karolina POL 1983 Kingrunner Warszawa tak
344. Biskup Rafał POL 1968 Dziad Not Dead Warszawa tak
345. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa Warszawa tak
346. Kudła Joanna POL 1989 SRTG Warszawa Warszawa tak
347. Boratyński Adam POL 1977 WARSZAWA tak
348. Wiaderna Nina POL 1986 Sklep Biegacza Powiśle Warszawa tak
349. Żurawski Sławomir POL 1979 PGB SPORTOWA PACZKA Warszawa tak
350. Więczkowski Wojciech POL 1974 Od_Cieniasa_Do_Ultrasa Warszawa tak
351. Mrozowski Paweł POL 1975 Orange Polska/Kingrunner Warszawa tak
352. Strzelecki Maciej POL 1969 Warszawa-Wesoła tak
353. Dąbrowski Sławek POL 1975 Doce Pares Team Wąbrzeżno tak
354. Włoskowicz Marcin POL 1971 Wąchock tak
355. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
356. Walacik Adam POL 1994 Wieruszów tak
357. Turlej Wojtek POL 1980 Wilczyce tak
358. Kozerański Przemysław POL 1982 Wild Dogs Team Wojkowice tak
359. Rośkiewicz Jerzy POL 1989 Wszystko przed nami WolaRadziszowska tak
360. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice tak
361. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn tak
362. Sworowska Izabela POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
363. Gomonovych Vasyl UKR 1988 - Wroclaw tak
364. Moreva Daria RUS 1984 Wroclaw tak
365. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław tak
366. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
367. Jedwabny Piotr POL 1987 Wrocław tak
368. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 Wrocław tak
369. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław tak
370. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław tak
371. Wójcik Robert POL 1984 NOA Wrocław tak
372. Sławski Tomasz POL 1978 AB.pl Wrocław tak
373. Rajca Michał POL 1990 GT RAT Wrocław tak
374. Murzyn Piotr POL 1980 TMTeam Wrocław tak
375. Nowak Mariusz POL 1981 Wrocław tak
376. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Triatlon Club Wrocław tak
377. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Zakopane Wrocław tak
378. Czerwonka Zbigniew POL 1983 Eskadra Wrocław Wrocław tak
379. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
380. Buga Piotr POL 1980 Nokia Wrocław tak
381. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
382. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Doji Wrocław tak
383. Wilk Łukasz POL 1984 Wkurw_Team Wrocław tak
384. Olejnik Piotr POL 1988 gat Wrocław tak
385. Wira Mirosław POL 1959 Wrocław tak
386. Krasulak Daniel POL 1981 Trenujznami.pl Wrocław tak
387. Żmijewski Tomasz POL 1988 Wrocław, pow. Wrocław tak
388. Żebrowska Kasia POL 1985 Września tak
389. Szcześniewski Miłosz POL 1989 Salco Garmin Team Wschowa tak
390. Feodorów Wojtek POL 1969 ViSART Zabrze tak
391. Pałucka Marta POL 1989 Kalenji Polska/Fitness24Seven Zalasewo tak
392. Augustyniak Damian POL 1985 Zator tak
393. Kosicki Rafał POL 1973 Giro di Zawada Zawada tak
394. Parol Artur POL 1976 Ząbki tak
395. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
396. Gąsiorowski Olek POL 1974 Drużyna Szpiku Zielona Góra tak
397. Jaśkowiak Mariusz POL 1983 ZIELONA GÓRA tak
398. Kołodziej Michał POL 1988 OLAWS Złotoryja Złotoryja tak
399. Stefanowski Marcin POL 1972 Żarów Biega Żarów tak
400. Lewandowski Wojciech POL 1984 TMTeam Żerniki Wrocławskie tak
401. Szulc Sebastian POL 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM ŻUKOWICE tak
402. Szymczak Marek POL 1976 Nasza Era Żyrardów tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC
2. Szczepański Adam POL 1981 Albatrosy Milanówek
3. Dolczewski Dariusz POL 1982 Elektromocny Warszawa
4. Langer Waldemar POL 1967 AWL Leszno
5. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów
6. Moniakowski Adam POL 1972 Battons Team Żary
7. Pacanowski Robert POL 1968 Wełnica Biega Gniezno
8. Chojnacki Leszek POL 1973 iADP.pl Warszawa
9. Skomorucha Paweł POL 1980 Kuźnia Triathlonu Warszawa
10. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław
11. Nowakowski Paweł POL 1976 SAINT-GOBAIN SQUAD Iłowa
12. Gorgol Tomasz POL 1978 LP500 Bydgoszcz
13. Foland Bogumił POL 1980 Śnieżne Pantery Warszawa
14. Legendziewicz Iga POL 1979 Milicz
15. Fogiel-Pawłowska Agnieszka POL 1979 Los Bieganeros Wrocław
16. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
17. Sroka Marcin POL 1973 Kraków
18. Szczeszek Lukasz POL 1980 Poznań
19. Sęk Zofia POL 1976 Warszawa
20. Marciniak Andrzej POL 1974 w kółko biegamy Mława
21. Sulej Kamil POL 1983 Karpacz Sport Karpacz
22. Makowski Jan POL 1996 Wolsztyn
23. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec
24. Żochowski Bartosz POL 1984 Starard Stargard
25. Michalak Sławomir POL 1967 inzynier.eu nosi trail owe botki Pruszków
26. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec
27. Niedźwiedź Tomasz POL 1980 Siła Ogra Strachów
28. Regelskis Rytis LTU 1979 Bėgimo klubas Vilniud