Lista startowa

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 10-11 marca 2018 r.
Dystans: ok. 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 400

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 396


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamczewski Jakub POL 1988 NBR / Night Runners Poznań tak
2. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
3. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Łódź tak
4. Augustyniak Damian POL 1985 Zator tak
5. Augustyńska Jolanta POL 1974 PTT O/Beskid, Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz tak
6. Baka Marcin POL 1967 GTS Tradycja Grodzisk Mazowiecki tak
7. Balcerzak Rafał POL 1977 RafVeganBal Poznań tak
8. Bartas Jan CZE 1983 SK Babice Praha tak
9. Bartkowiak Michal POL 1987 City Trail Team poznan tak
10. Bauzys Vaidotas LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius tak
11. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica / dentalcorner.pl Brzezia Łąka tak
12. Bąkowski Marcin POL 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY Poznań tak
13. Bebelski Rafał POL 1977 Kuźnia Triathlonu WARSZAWA tak
14. Bednarz Krzysztof POL 1980 Jelenia Góra tak
15. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Gniezno tak
16. Bębenek Marcin POL 1986 Jaworzno tak
17. Bętkowski Piotr POL 1987 CITY TRAIL Team Warszawa tak
18. Biadała-Glapka Paulina POL 1981 Makaron Team Poznan tak
19. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
20. Biela Konrad POL 1991 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport Kowary tak
21. Binarsch Dagmara POL 1976 muay running team Gniezno tak
22. Biskup Rafał POL 1968 Dziad Not Dead Warszawa tak
23. Bisowski Mariusz POL 1974 Kobyłka tak
24. Bładyko Damian POL 1985 Byle do Mety Gdynia tak
25. Boratyński Adam POL 1977 WARSZAWA tak
26. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów tak
27. Borkowska Aneta POL 1989 Ultra Srultra Team Stoczek tak
28. Broll Rafał POL 1974 Chorzów tak
29. Brzeźniak Łukasz POL 1972 Czechów tak
30. Buga Piotr POL 1980 Nokia Wrocław tak
31. Bulotas Paulius LTU 1977 Vilnius tak
32. Bułanow Leszek POL 1971 Hipolitów tak
33. Bury Marek POL 1970 Katowice tak
34. Byks Tomasz POL 1985 Poznań tak
35. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
36. Cholewa Zbigniew POL 1977 Lisy Pustyni Klucze tak
37. Chudyba Michał POL 1979 Gdańsk tak
38. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice tak
39. Chwin Adam POL 1979 Poznań tak
40. Chylewski Paweł POL 1982 Bydgoszcz tak
41. Ciechanowski Bartłomiej POL 1976 Milicz tak
42. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław tak
43. Cwojdziński Piotr POL 1978 Night Runners / Kapeczun Team Poznań tak
44. Czapiewski Dariusz POL 1986 NITROERG Bieruń tak
45. Czarny Mariusz POL 1978 JaworznoŁBC Jaworzno tak
46. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań/KW Poznań Poznań tak
47. Czerwonka Zbigniew POL 1983 Eskadra Wrocław Wrocław tak
48. Ćwiąkała Wojciech POL 1963 Jelenia Gora tak
49. Ćwikliński Łukasz POL 1982 Izerska Grupa Biegowa Pasiecznik tak
50. Davidge Urszula POL 1978 Ultra Diabły Team Lubrza Sulechów tak
51. Dąbrowska Anna POL 1982 Lublin tak
52. Dąbrowski Sławek POL 1975 Doce Pares Team Wąbrzeżno tak
53. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa tak
54. Dejas Tomasz POL 1979 Mysłowice tak
55. Dessauer Wioletta POL 1975 Stay Insane Lubartów tak
56. Dobiecki Tomasz POL 1970 Carwingski Karpacz nie
57. Drab Szymon POL 1988 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
58. Ducki Piotr POL 1985 OTK-Rzeźnik Polkowice tak
59. Duczmal Dominika POL 1996 Rychtal tak
60. Dudek Konrad POL 1978 BieganiePoGodzinach Łódź tak
61. Dura Piotr POL 1969 PKB Endorfina Raków tak
62. Durkiewicz Tomasz POL 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew tak
63. Dwornicki Tomasz POL 1973 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem Rybnik tak
64. Dybiżbański Wojciech POL 1988 City Trail Team Police tak
65. Dysarz Jan POL 1987 BROWAR FORTUNA Rokietnica tak
66. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
67. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków tak
68. Falkowski Piotr POL 1969 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
69. Feodorów Wojtek POL 1969 ViSART Zabrze tak
70. Fritsche Sebastian DEU 1987 Team Nachti 3-Raum Leipzig tak
71. Frybel Damian POL 1977 Obra tak
72. Gabryś Natalia POL 1986 NIGHT RUNNERS OSTRZESZÓW tak
73. Gadamska-Kabata Paulina POL 1982 Gdańsk tak
74. Gałecki Tomasz POL 1970 Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa tak
75. Gałka Grzegorz POL 1973 #sobas team Szymnów tak
76. Gąsiorowski Olek POL 1974 Drużyna Szpiku Zielona Góra tak
77. Gerowski Maciej POL 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail Gostyń tak
78. Gesek Norbert POL 1989 Ciechanów tak
79. Gesek (goździewska) Larysa POL 1992 Ciechanów tak
80. Gezela Joanna POL 1975 EuforiaBiegacza Team Góra tak
81. Gezela Robert POL 1976 EuforiaBiegacza Team Góra tak
82. Gmiterek Tomasz POL 1972 Biłgoraj Ultra Trail Lublin tak
83. Gogół Iżowska Edyta POL 1987 SMASHING PĄPKINS Rzeszów tak
84. Golembka Karol POL 1971 Www.sklepkarol.pl Rawicz tak
85. Gomonovych Vasyl UKR 1988 - Wroclaw tak
86. Gorgoń Piotr POL 1979 4RUN TEAM PILA Piła tak
87. Gorzoch Justyna POL 1984 KW Warszawa Warszawa tak
88. Gozdalski Jarosław POL 1973 Witkowo biega Gniezno tak
89. Grabiński Waldemar POL 1973 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
90. Grabowski Błażej POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
91. Gradzi Dariusz POL 1983 AKGK TEAM/ Krakowska Izba Adwokacka Kraków tak
92. Gramacki Pawel POL 1984 Tata Armata TRZCIELIN tak
93. Gramza Katarzyna POL 1985 EuforiaBiegaczaTeam Rawicz tak
94. Gruchalski Szymon POL 1980 GVT Jarocin tak
95. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
96. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
97. Gruszczyński Artur POL 1977 Katowice tak
98. Grzegorek Paweł POL 1976 Kingrunner Warszawa tak
99. Grzesiak Mateusz POL 1985 Klub AA Kępno tak
100. Gujski Marcin POL 1981 TriPaka Mińsk Mazowiecki tak
101. Gutkowski Tomasz POL 1989 Yes Men Team Ciechanów tak
102. Hadała Ignacy POL 1981 Kaszubska Poniewierka Gdańsk tak
103. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań/NBR Luboń tak
104. Haladyn Łukasz POL 1976 Ostrzeszów tak
105. Haladyn Małgorzata POL 1988 Ostrzeszów tak
106. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna Tarnowo Podgórne tak
107. Hempel Michael DEU 1983 Bergwacht Pirna Pirna tak
108. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
109. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 Wrocław tak
110. Jamroziak Grzegorz POL 1981 Klub Biegacza Kamień Pomorski Kamień Pomorski tak
111. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA STARGARD STARGARD tak
112. Jasiński Marcin POL 1980 Kłobuck tak
113. Jastrzębski Rafał POL 1972 Kingrunner Warszawa tak
114. Jaśkowiak Mariusz POL 1983 ZIELONA GÓRA tak
115. Jaworowicz Tomasz POL 1977 KS Pegaz Konstancin- Jeziorna tak
116. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
117. Jaz Małgorzata POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
118. Jedwabny Piotr POL 1987 Wrocław tak
119. Jesus Ricardo PRT 1972 Lisboa tak
120. Jędraszek Alicja POL 1978 Korona Pabianice Pabianice tak
121. Jokiel Wojciech POL 1991 Sparta Ultra Team Grance tak
122. Kaczorek Marcin POL 1975 VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW tak
123. Kalinauskas Egmontas LTU 1983 NEKO Trail Vilnius tak
124. Kaliński Kamil POL 1983 Kraków tak
125. Kamer Joanna POL 1978 UKA Pruszkow tak
126. Kapala Oskar POL 1982 AKS Polonia Warszawa Pruszków tak
127. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
128. Kata Wiesław POL 1971 Lubin tak
129. Kęcik Janusz POL 1951 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
130. Kidawa Aleksander POL 1981 Jaworzno tak
131. Kiedrowski Bartosz POL 1987 kamil leśniak fanpage Poznań tak
132. Kimbort Piotr POL 1979 GOPR Karkonosze/Karpacz Sport Karpacz tak
133. Kłsowicz Maciej POL 1981 Furious Goats Poznań tak
134. Kmiecik Tomasz POL 1975 Murowana Goślina tak
135. Knurowski Marcin POL 1971 Crossfit Głogów Przedmoście tak
136. Kociemba Darek POL 1976 W Tri Team Poznan tak
137. Kokociński Dariusz POL 1975 MAXCON Informatyka Gdańsk tak
138. Kołodziej Michał POL 1988 OLAWS Złotoryja Złotoryja tak
139. Komendacki Dominik POL 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów tak
140. Konopka Gerard POL 1976 KB Sobótka Poznań tak
141. Kopczyński Leszek POL 1970 Me Myself and I Świerklany tak
142. Kordowicz Łukasz POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail BIŁGORAJ tak
143. Korpalski Tomasz POL 1981 Biegaj z Głową Gdańsk tak
144. Kosicki Rafał POL 1973 Giro di Zawada Zawada tak
145. Kosno Weronika POL 1989 Night Runners Poznań tak
146. Koślacz Tomasz POL 1975 Tychy tak
147. Kot Rafał POL 1979 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno Szczytno tak
148. Kowal Amadeusz POL 1987 Naprzód Młociny Lubaczów tak
149. Kowalewski Grzegorz POL 1969 Krzeptów tak
150. Kowalewski Łukasz POL 1988 Kraków tak
151. Kowalski Maciej POL 1973 LOTOS Running Team Gdańsk tak
152. Kowalski Maciej POL 1975 Morsy Ośno Lubuskie OŚNO LUBUSKIE tak
153. Kozerański Przemysław POL 1982 Wild Dogs Team Wojkowice tak
154. Kozłowski Tomasz POL 1970 Lesz No Limits Runers Leszno tak
155. Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge Lisowice tak
156. Krasulak Daniel POL 1981 Trenujznami.pl Wrocław tak
157. Krawczyk Karolina POL 1983 Kingrunner Warszawa tak
158. Krawczyńska Anna POL 1988 Pomioty Szatana Poznań tak
159. Król Jakub POL 1986 Bluebirds / CityZen Poznań tak
160. Król Marcin POL 1979 OŚ Racing Team Oborniki Śląskie tak
161. Krupa Piotr POL 1973 PCH_RUN Chodzież tak
162. Krupa Piotr POL 1985 Szczyrk tak
163. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice tak
164. Ksiądzyna Rafał POL 1985 Jeleniogórski Klub Jaskiniowy Jelenia Góra tak
165. Kudła Joanna POL 1989 SRTG Warszawa Warszawa tak
166. Kühn David DEU 1989 Leipzig tak
167. Kulczyński Rafał POL 1982 Warszawa tak
168. Kurzawski Dariusz POL 1979 Kartuzy tak
169. Kuźniar Paweł POL 1981 Fun2RUn Jeżów Sudecki tak
170. Kwaszewski Mariusz POL 1978 KRAUSE RUNNING TEAM Pszenno tak
171. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
172. Kwiatkowski Paweł POL 1985 Pisarzowice tak
173. Labedzka Agata POL 1995 Elite Runners Uitdam tak
174. Lachera Marek POL 1980 W pogoni za duchem Katowice tak
175. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog Running Team Kępno tak
176. Leśniak Kamil POL 1993 Lubię Klopsy Pozan tak
177. Lewandowski Łukasz POL 1982 Mysiadło tak
178. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Doji Wrocław tak
179. Lewandowski Wojciech POL 1984 TMTeam Żerniki Wrocławskie tak
180. Lewicki Filip POL 1979 KB Harcownik Miłoszyce tak
181. Lima Cabrita Andre PRT 1977 Lusitano Triatlo FC Faro tak
182. Linkowski Michał POL 1977 KB ILoveZiemek Suchy Las tak
183. Lipowicz Łukasz POL 1976 Szczytniki tak
184. Lisowski Jacek POL 1970 STAY INSANE Dąbrowica tak
185. Litwinowicz Karolina POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Będzin tak
186. Lubowiecka Katarzyna POL 1981 Fitstuff Godalming tak
187. Lutomski Przemo POL 1981 COREclinic Poznań tak
188. Łachut Wojciech POL 1978 Twister Team Szklarska Poreba tak
189. Łętowski Mariusz POL 1974 KM TEAM Nawodna tak
190. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
191. Łubieński Wojciech POL 1977 Poznań tak
192. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners/run4energy Plewiska tak
193. Łuczkiewicz Jarosław POL 1972 KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA Oława tak
194. Łukomski Maciej POL 1974 Łódź tak
195. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
196. Maćkowski Jędrzej POL 1981 od Grubasa do Ultrasa Kielce tak
197. Majdan Łukasz POL 1976 SPARTANIE DZIECIOM Warszawa tak
198. Majewicz Filip POL 1989 projekt240.blog.pl Poznań tak
199. Makarewicz Wiktor POL 1983 ADIDAS RUNNERS WARSAW Warszawa tak
200. Makowska Olga POL 1985 JacekBiega Running Team Warszawa tak
201. Malinowska Anna POL 1986 Gdańsk tak
202. Marczewski Bartosz POL 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard tak
203. Marino Bastien FRA 1988 Paris tak
204. Marszałek Sławomir POL 1975 Szreniawa tak
205. Mart Mariusz POL 1970 Obłuski Running Team Łomianki tak
206. Martin Jacek POL 1971 Augusteam Chorzów tak
207. Marukiewicz Marek POL 1987 BIEGAMDLAZDROWIA.PL Jeżów Sudecki tak
208. Matląg Michał POL 1975 KB MANIAC Poznań tak
209. Matyjewicz Luiza POL 1976 Różyniec tak
210. Mazur Grzegorz POL 1989 Daniel Wosik Tervel Team Skawica tak
211. Mazurek Patryk POL 1983 #ChaseYourDreams Warszawa tak
212. Miedziejewski Andrzej POL 1986 WPRunning Pruszków tak
213. Mielczarek Aleksandra POL 1972 STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW tak
214. Mikołajczak Bartłomiej POL 1978 Halfworn Team Poznań tak
215. Mikołajewski Maciej POL 1988 Poznań tak
216. Milewicz Daniel POL 1984 klub biegacza Bolesławiec Bolesławiec tak
217. Milkowski Rafał POL 1980 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM Rybnik tak
218. Miłuch Tomasz POL 1975 SOWIE TEAM wałbrzych tak
219. Mlost Tomasz POL 1985 Z Bieganiem Mi Do Twarzy Wadowice tak
220. Montalva Enrique POL 1974 Poznań tak
221. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
222. Moreva Daria RUS 1984 Wroclaw tak
223. Moroń Artur POL 1974 Crossfit Południe Chorzów tak
224. Murak Robert POL 1976 Łęczna tak
225. Murzyn Piotr POL 1980 TMTeam Wrocław tak
226. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław tak
227. Myśliński Marcin POL 1986 Warszawa tak
228. Naczyk Marta POL 1989 DIETETYK www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia tak
229. Naudziunas Agnieszka POL 1978 Natural Born Runners Poznań tak
230. Nausėda Evaldas LTU 1992 Vilnius tak
231. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
232. Nędzusiak Dariusz POL 1962 SPC 87-700 Aleksandrów Kujawski tak
233. Niewieczerzał Tomasz POL 1989 Bełchatów tak
234. Nowak Adam POL 1976 Tab2 Gliwice tak
235. Nowak Bartosz POL 1983 Poznań tak
236. Nowak Mariusz POL 1981 Wrocław tak
237. Nowak Sebastian POL 1978 Nowe Chechło tak
238. Nowak Stanislaw POL 1989 Fürstenwalde tak
239. Nowakowska Karolina POL 1977 Natural Born Runners Poznań tak
240. Nowakowski Paweł POL 1982 MojeUltraBieganie.pl Sosnowiec tak
241. Nowicki Andrzej POL 1991 Pomioty Szatana Poznań tak
242. Nyka Jan POL 1970 Kingrunner Warszawa tak
243. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
244. Obradović Paweł POL 1975 BREMBO Czeladź tak
245. Ohla Krzysztof POL 1976 CITYZEN_ Poznań tak
246. Olejnik Piotr POL 1988 gat Wrocław tak
247. Oleksiewicz Maurycy POL 1982 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
248. Olszewski Jacek POL 1977 Gorszy Sort Płock tak
249. Organista Piotr POL 1985 Leszno tak
250. Osiński Konrad POL 1976 FC BOBO Godziszka tak
251. Osmanowski Piotr POL 1988 Overath tak
252. Ostach Daria POL 1976 Antonteam Ostrów Wielkopolski tak
253. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Triatlon Club Wrocław tak
254. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
255. Pacho Sylwester POL 1971 PAPIKI Grybów tak
256. Paluch Marek POL 1986 Wapienicki Team / Biegiem Przez Góry Jaworze tak
257. Pałkowski Jakub POL 1994 Running Obsession team Kraków tak
258. Pałucka Marta POL 1989 Kalenji Polska/Fitness24Seven Zalasewo tak
259. Panek Krzysztof POL 1970 RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻA Poznań tak
260. Parol Artur POL 1976 Ząbki tak
261. Parwa Michał POL 1985 N.P.M. Dziekanowice tak
262. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
263. Paszyński Piotr POL 1981 UKS Orientuś Łódź Łódź nie
264. Paul Violetta POL 1974 Night Runners Gliwice Gliwice tak
265. Pawłowski Tomasz POL 1979 ADAMED / Team Pleszew Dobrzyca tak
266. Peczsz Jakub POL 1977 GCH w-wa tak
267. Piecha Artur POL 1977 T-Mobile Running Team Rybnik tak
268. Piecuch Karolina POL 1985 Lacho Team/Sklep Biegacza Przeworsk tak
269. Pindur Grzegorz POL 1974 poznan tak
270. Piotrowski Robert POL 1968 Chorzów tak
271. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
272. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
273. Pobłocki Jan POL 1957 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk tak
274. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Zakopane Wrocław tak
275. Polakowski Tomasz POL 1974 Biegiem Radom! Radom tak
276. Polek Leszek POL 1979 Niepołomice Biegają Kraków tak
277. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
278. Porc Damian POL 1989 Dąbrowa Górnicza tak
279. Postawa Radosław POL 1983 STARGARD Stargard nie
280. Poterski Mateusz POL 1978 MJP Druk Team Poznań Luboń / Poznań tak
281. Potoczny Łukasz POL 1983 EuforiaBiegacza Team Góra tak
282. Pożak Grzegorz POL 1980 Stay Insane Lubartów tak
283. Przybyła Adam POL 1976 WOLFMOTO team Łódź tak
284. Pudzianowski Piotr POL 1964 Dzikie Życie Run Team Radom tak
285. Pyrzak Jacek POL 1980 Jarosław tak
286. Radoła Błażej POL 1982 Gostyń tak
287. Rajca Michał POL 1990 GT RAT Wrocław tak
288. Rak Łukasz POL 1979 #ChaseYourDreams Garbatka tak
289. Remiorz Piotr POL 1969 Bieg Sikornik Ultra Dortmund tak
290. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław tak
291. Ropelewski Tomek POL 1991 Byle do mety Poznań tak
292. Rośkiewicz Jerzy POL 1989 Wszystko przed nami WolaRadziszowska tak
293. Rożeński Ryszard POL 1954 Jelenia Góra tak
294. Rusakov Dmitry RUS 1974 bestia.club Moscow tak
295. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1969 Oleśnica Spalice tak
296. Ryczkowski Daniel POL 1982 KarpaczSport Karpacz tak
297. Rzeczkowski Maciej POL 1968 Warszawski Klub Górski Otwock tak
298. Sadowski Kuba POL 1978 Warszawa tak
299. Sarnowski Paweł POL 1988 UltraSarny Ostrzeszów tak
300. Sawa Jarosław POL 1979 Stay Insane Lublin tak
301. Sedlak Robert POL 1970 LUBSKO tak
302. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
303. Siejek Krzysztof POL 1977 Poznań tak
304. Sikorski Jacek POL 1969 Giro di Zawada Piła tak
305. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
306. Skoczylas Jerzy POL 1976 Wkurw_team Kraków tak
307. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Maz. tak
308. Skrobała Dariusz POL 1979 Bolechowo tak
309. Skrzypczak Piotr POL 1978 Banda Grudnia Lublin tak
310. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
311. Sławski Tomasz POL 1978 AB.pl Wrocław tak
312. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn tak
313. Sobczak Henryk POL 1983 TC Orzeł Spytkowice Nowy Targ nie
314. Sobczak Maciej POL 1980 Razem Trenujemy Sport Łódź tak
315. Socha Marcin POL 1978 Krosno tak
316. Solińska Katarzyna POL 1990 Cisowianka Team Kraków tak
317. Sopotnicki Wojciech POL 1977 MoveON Kunice tak
318. Spychała Marek POL 1973 Nie Za Daleko/Velocity Lusówko tak
319. Stach Paweł POL 1976 #AmbasadorzyFB Krzeszowice tak
320. Stefanowski Marcin POL 1972 Żarów Biega Żarów tak
321. Strusińska Katarzyna POL 1982 MGR Mińsk Mazowiecki tak
322. Strzelecki Maciej POL 1969 Warszawa-Wesoła tak
323. Sujak Mirosław POL 1965 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
324. Swoboda Jarosław POL 1977 Night Runners Gliwice Knurów tak
325. Sworowska Izabela POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
326. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
327. Szczepaniak Kamil POL 1993 KARPACZ SPORT Karpacz tak
328. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa Warszawa tak
329. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
330. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa tak
331. Szeremeta Andrzej POL 1970 PZU SPORT TEAM Warszawa tak
332. Szmyt Maciej POL 1980 Fundacja Pomocy dzieciom z chorobami Nowotworowymi w Poznaniu Poznań tak
333. Szotowicz Sebastian POL 1980 SZWLA Stargard Szczecin tak
334. Szpinda Sebastian POL 1979 BUT Biłgoraj Ultra Trail Biłgoraj tak
335. Szukała Damian POL 1985 Żary Runners Team Bieniów tak
336. Szulc Sebastian POL 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM ŻUKOWICE tak
337. Szwarczyński Łukasz POL 1977 Poznań tak
338. Szymański Patryk POL 1979 STR Poznań Mosina tak
339. Szymczak Marek POL 1976 Nasza Era Żyrardów tak
340. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa tak
341. Szymik Marcin POL 1973 Natures Sunshine Poland CHORZÓW tak
342. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
343. Śliżewski Marcin POL 1969 WIeczorne bieganie w szczecinie Szczecin tak
344. Świderek Tomasz POL 1975 - Piotrków Trybunalski tak
345. Świerzyński Witold POL 1972 Bezrzecze tak
346. Tomczyk Michał POL 1984 Inowrocław tak
347. Topolewski Łukasz POL 1997 Mysłakowice tak
348. Topolewski Tomasz POL 1992 Mysłakowice tak
349. Trąmpczyński Jakub POL 1987 FCWS Warszawa tak
350. Trochimowicz Hubert T POL 1975 Longevity Expedition Warszawa tak
351. Trzetrzelewska- Lalik Ewa POL 1975 Jezzy Power Jerzmanowice tak
352. Turlej Wojtek POL 1980 Wilczyce tak
353. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
354. Urbaniak Hubert POL 1982 Rozbiegany Rawicz Rawicz tak
355. Urbański Krzysztof POL 1973 Krok za Grosz Torun tak
356. Uznański Piotr POL 1986 Euroclear Running Team Kraków tak
357. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań tak
358. Wajda Robert POL 1976 Kotórz Mały tak
359. Walacik Adam POL 1994 Wieruszów tak
360. Walenda Arkadiusz POL 1973 Vege Ultra Runners Lesznowola tak
361. Wanat Krzysztof POL 1984 Bristol & West AC Jstrzębie Zdrój tak
362. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
363. Wasiewicz Adam POL 1983 trenerbiegania.pl Warszawa tak
364. Wawrzak Łukasz POL 1982 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
365. Wąsowska Jagoda POL 1966 KS Pegaz Piaseczno Piaseczno tak
366. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Gdańsk tak
367. Wiaderna Nina POL 1986 Sklep Biegacza Powiśle Warszawa tak
368. Wieczorek Łukasz POL 1984 Smashing Pąpkins Szamotuły tak
369. Wierzbicki Hubert POL 1992 Pasikurowice tak
370. Więczkowski Wojciech POL 1974 Od_Cieniasa_Do_Ultrasa Warszawa tak
371. Wilk Łukasz POL 1984 Wkurw_Team Wrocław tak
372. Winter Piotr POL 1987 eSesja.pl Chomęcice tak
373. Wiórek Maciej POL 1983 RDLP W SZCZECINKU Szczecinek tak
374. Wira Mirosław POL 1959 Wrocław tak
375. Włoskowicz Marcin POL 1971 Wąchock tak
376. Wojciechowski Krzysztof POL 1974 RADLINIOKI W BIEGU Radlin tak
377. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
378. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
379. Woźniak Karol POL 1985 Sobienie Jeziory tak
380. Wójcik Robert POL 1984 NOA Wrocław tak
381. Wroe Agnieszka POL 1981 Bangkok Runners Poznań tak
382. Wsuł Monia POL 1977 Choszczeńska10 Swarzędz tak
383. Wujek Marcin POL 1976 AKANT-REH Gostyń tak
384. Zakaitis Jonas LTU 1984 Vilnius tak
385. Zakroczymski Michał POL 1969 Warszawa tak
386. Zalewski Dariusz POL 1976 M.A.D. Gdańsk tak
387. Zambrzycka-Rozner Ewa POL 1983 Piaseczno tak
388. Zamojski Robert POL 1976 Gliwice tak
389. Zanozina Ekaterina RUS 1985 Kerteam Praha 3 tak
390. Zielak Darek POL 1974 Warszawa tak
391. Zielińska Beata POL 1978 Kraków tak
392. Ziemba Przemysław POL 1981 BRACIK ZIEMBA TEAM Lubin tak
393. Zięborak Szymon POL 1984 Nieporęt tak
394. Zubowicz Jakub POL 1982 Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor Warszawa tak
395. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
396. Żebrowska Kasia POL 1985 Września tak
397. Żmijewski Tomasz POL 1988 Wrocław, pow. Wrocław tak
398. Żochowski Piotr POL 1968 KARGOSZYN tak
399. Żurawski Sławomir POL 1979 PGB SPORTOWA PACZKA Warszawa tak
400. Żurek Damian POL 1975 Leszno tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Pałacha Anna POL 1979 TSA SANDOMIERZ Sandomierz
2. Turosz Iwona POL 1990 GOPR Bieszczady Leżajsk
3. Różyc Norbert POL 1984 Warszawa
4. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC
5. Szczepański Adam POL 1981 Albatrosy Milanówek
6. Dolczewski Dariusz POL 1982 Elektromocny Warszawa
7. Langer Waldemar POL 1967 AWL Leszno
8. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów
9. Moniakowski Adam POL 1972 Battons Team Żary
10. Pacanowski Robert POL 1968 Wełnica Biega Gniezno
11. Chojnacki Leszek POL 1973 iADP.pl Warszawa
12. Skomorucha Paweł POL 1980 Kuźnia Triathlonu Warszawa
13. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław
14. Nowakowski Paweł POL 1976 SAINT-GOBAIN SQUAD Iłowa
15. Gorgol Tomasz POL 1978 LP500 Bydgoszcz
16. Foland Bogumił POL 1980 Śnieżne Pantery Warszawa
17. Legendziewicz Iga POL 1979 Milicz
18. Fogiel-Pawłowska Agnieszka POL 1979 Los Bieganeros Wrocław
19. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
20. Sroka Marcin POL 1973 Kraków
21. Czerwiński Maciej POL 1983 Zardzewialy.pl Skórzewo
22. Szczeszek Lukasz POL 1980 Poznań
23. Sęk Zofia POL 1976 Warszawa
24. Marciniak Andrzej POL 1974 w kółko biegamy Mława
25. Sulej Kamil POL 1983 Karpacz Sport Karpacz
26. Makowski Jan POL 1996 Wolsztyn
27. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec
28. Żochowski Bartosz POL 1984 Starard Stargard
29. Michalak Sławomir POL 1967 inzynier.eu nosi trail owe botki Pruszków
30. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec
31. Niedźwiedź Tomasz POL 1980 Siła Ogra Strachów
32. Regelskis Rytis LTU 1979 Bėgimo klubas Vilniud