Lista startowa

VIII Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 05-07 marca 2021 r.
Dystans: ok. 54 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 397

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 396


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamska Zofia POL 1989 Złotniki tak
2. Ambroziak Rafał POL 1976 Ultra Kutno Kutno tak
3. Andrzejczuk Marzena POL 1978 PIGWA TEAM Wrocław tak
4. Andrzejewicz Paweł POL 1978 ŻARY RUNNERS TEAM Żary tak
5. Antkowiak Monika POL 1987 MUAY RUNNING TEAM Murowana Goślina tak
6. Antoszczuk Arkadiusz POL 1972 Ultrack Kiełczów tak
7. Augustyniak Jakub POL 1984 Rawicz tak
8. Augustynowicz Andrzej POL 1977 Grupa Techniczna Kunice tak
9. Badowski Aleksander POL 1984 Team Mountain Fuel Polska Warszawa tak
10. Banaszek Adam POL 1980 biegusiem.pl Warszawa tak
11. Baranowski Andrzej POL 1988 TriWawa Warszawa tak
12. Baranowski Jacek POL 1980 JacekBiega Running Team WARSZAWA tak
13. Bartkowiak Michal POL 1987 city trail team poznań tak
14. Batoryna Aleksander POL 1983 będzin tak
15. Bebelski Rafał POL 1977 KUŹNIA RIATHLONU WARSZAWA tak
16. Bednarz Krzysztof POL 1980 Jelenia Góra tak
17. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Mnichowo tak
18. Bębenek Marcin POL 1986 Jaworzno tak
19. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
20. Bickuniene Danguole LTU 1972 Trail Running Factory Vilnius tak
21. Bieliński Maciek POL 1986 Warszawa tak
22. Biesiekierski Krzysztof POL 1973 AKM Olsztyn/Drużyna Wilka Olsztyn tak
23. Błądek Sławomir POL 1985 Witkowo Drugie tak
24. Błędkowska Katarzyna POL 1984 Opole tak
25. Bobin Tomasz POL 1978 Zochu Team GORZÓW WIELKOPOLSKI tak
26. Bogaczyk Krzysztof POL 1982 Równe tak
27. Bogdańska Katarzyna POL 1995 Smashing Pąpkins Warszawa tak
28. Bonczek Łukasz POL 1985 Exatel Running Team Siemianowice Śl. tak
29. Bordych Andrzej POL 1974 BORELMarathon Team Kożuchów tak
30. Borowiak Adam POL 1981 Wrocław tak
31. Borowik Tomasz POL 1980 ATOM Kraków tak
32. Breszka Tomasz POL 1979 Darłowskie Charty Darłowo tak
33. Broniszewski Łukasz POL 1989 Przedwojewski Team Warszawa tak
34. Bruss Krzysztof POL 1971 Drużyna Szpiku Zalasewo tak
35. Budzich Wojciech POL 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów tak
36. Bułanow Leszek POL 1971 Hipolitów tak
37. Burandt Magdalena POL 1980 Drużyna Wilka/Najmowicz Triatlon Olsztyn tak
38. Butryn Wojciech POL 1973 Kraków tak
39. Bytniewski Darek POL 1977 Silesia Marathon Team Katowice tak
40. Celer Emil POL 1981 KW Poznań Połczyn Zdrój tak
41. Cetnarowski Mariusz POL 1987 Wrocław tak
42. Chomiak Katarzyna POL 1974 Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój tak
43. Chomicz Tomasz POL 1976 KLIMAT SUWAŁKI Suwałki tak
44. Chwała Artur POL 1979 Warszawa tak
45. Cupriak Daniel POL 1972 Grodków tak
46. Cygan Lukasz POL 1984 Klub Sportowy Hajime Krakow tak
47. Czajkowski Rafał POL 1976 EkoBiegi WARSZAWA tak
48. Czerniak Paweł POL 1985 Karkonosz Running Team Sosnówka tak
49. Czerwonka Zbigniew POL 1983 Łódź tak
50. Dawid Mirosław POL 1967 Kluczbork tak
51. Dąbrowski Karol POL 1984 W Pogoni Za Duchem Kijów tak
52. Dąbrowski Michał POL 1977 UltraPośladach / Team ZabieganeDni Warszawa tak
53. Dersiewicz Adam POL 1984 KW Gliwice Gliwice tak
54. Diering Tomasz POL 1987 Rowery Małgośka Skórzewo tak
55. Dombrowski Maciej POL 1989 ATTIQ Team Kraków tak
56. Dostal Jan CZE 1986 BK Nachod Nachod tak
57. Drab Szymon POL 1988 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
58. Duch Emil POL 1985 JB Warsaw Warszawa tak
59. Dudek Bartłomiej POL 1982 12tri.pl Warszawa tak
60. Dudek Krzysztof POL 1974 Strzegomska dwunastka Udanin tak
61. Dwornicki Paweł POL 1981 Żary Runners Team Żary tak
62. Dybol Dawid POL 1979 K-29 Ostrów Wielkopolski tak
63. Dysarz Jan POL 1987 Browar Fortuna Rokietnica tak
64. Dziadosz Jerzy POL 1969 OneManTeam Dębica tak
65. Dzierla Marcin POL 1982 hardcore runner Żerków tak
66. Dzierżeńska Monika POL 1974 Akademia Biegowa Kartuzy Gdańsk tak
67. Filipiak Sebastian POL 1978 Ekipa Lipa Lipa tak
68. Fiszer Paweł POL 1979 Wodzisław Śląski tak
69. Flisiński Łukasz POL 1981 Alpin Sport Hoka One One Team Sosnowiec tak
70. Florczak Bartosz POL 1993 Kaczmarski Team Wrocław tak
71. Gabryel Piotr POL 1980 Stęszewko tak
72. Gamrot Filip POL 1991 Kraków tak
73. Garczyński Darek POL 1972 Katowice tak
74. Gardyś Grzegorz POL 1977 Kicin tak
75. Gasiecki Andrzej POL 1967 Szczecin tak
76. Gaudyn Hubert POL 1975 Krosno Odrzańskie tak
77. Gawlewicz Krystyna POL 1980 Gawełki Team/Pozytywnie Zabiegani Sanok Sanok tak
78. Gawlewicz Tomasz POL 1974 Gawełki Team / GOPR Bieszczady Sanok tak
79. Gawron Tomasz POL 1982 Lubsko tak
80. Gezela Mariusz POL 1980 Euforia Biegacza Team Poznań tak
81. Gierszewski Jarosław POL 1975 ZAŁOGA G Ciechocinek tak
82. Glinka Michal POL 1976 Praszka tak
83. Godawa Katarzyna POL 1984 #BlogerzyBiegają Siechnice tak
84. Gogół-Iżowska Edyta POL 1987 smashing pąpkins RZESZÓW tak
85. Gomonovych Vasyl UKR 1988 - wroclaw tak
86. Gonczarenko Jarek POL 1980 RUN100LOVE Radków tak
87. Gościniewicz Paweł POL 1975 ZIEMOWIT TEAM Katowice tak
88. Gradzi Dariusz POL 1983 Krakowska Izba Adwokacka Kraków tak
89. Grajcar Anna POL 1984 SGB Śrem tak
90. Gramacki Paweł POL 1984 Gramol Team Trzcielin tak
91. Grobelny Rafał POL 1984 Wieluń Biega Czarnożyły tak
92. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
93. Grynfelder Rafał POL 1977 skywalkproject.pl Warszawa tak
94. Gulczyński Tomasz POL 1987 Murowana Goślina tak
95. Gwizdalski Przemysław POL 1979 Oława tak
96. Gwozdecki Tomasz POL 1982 Przedwojewski Team Wroclaw tak
97. Hala Marta POL 1980 Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne tak
98. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna Tarnowo Podgórne tak
99. Handl Martin CZE 1989 Holesov tak
100. Harasiuk Adam POL 1989 Alianca De Misericordia Equipe de corrida Wrocław tak
101. Hejza Michał POL 1992 Natural Born Runners Nakło nad Notecią tak
102. Heneczkowska Ania POL 1993 Poznań tak
103. Hennus Luc BEL 1961 LEGLISE tak
104. Hloucal Stephan DEU 1952 Deutsche Ultramarathon Vereinigung Erfurt tak
105. Hnatiuk Michał POL 1989 Rate My Trail WAŁBRZYCH tak
106. Horbacz-Rosa Hanna POL 1985 Rabowice tak
107. Hulka Lukas CZE 1982 Vegan Power Praha tak
108. Iwan Malgorzata POL 1984 Maja Team Gdansk tak
109. Jakubiec Maciej POL 1975 Ilya Markov Team Dąbrowa Górnicza tak
110. Jangas Andrzej POL 1964 Krzyżówki tak
111. Janicka Dobrochna POL 1984 Poznań tak
112. Janusz Tomasz POL 1976 Pifko Team WROCŁAW tak
113. Januszewski Andrzej POL 1984 Warszawa tak
114. Januszko Krzysztof POL 1982 Żelazna Świdnica Świdnica tak
115. Jastrzębski Rafał POL 1972 Warszawa tak
116. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
117. Jedwabny Piotr POL 1987 Wrocław tak
118. Jeschka Jerry DEU 1968 Kassel tak
119. Jęcek Maciej POL 1985 Łódź tak
120. Jędraszek Alicja POL 1978 Pabianice tak
121. Jędrychowski Bartłomiej POL 1983 Kudowa-Zdrój tak
122. Jędrzejko Tomasz POL 1979 Sidor Team Polska / KS Sprint Bielsko-Biała Janowice tak
123. Jurczyk Piotr POL 1969 SZAMANI W TRANSIE KLESZCZÓW tak
124. Jurek Michał POL 1983 Wrocław tak
125. Juszko Krzysztof POL 1973 Warszawa tak
126. Kałużny Wojciech POL 1977 Biegowa Świdnica Świdnica tak
127. Kania Agnieszka POL 1979 Drużyna Szpiku Poznań tak
128. Kapałka Adrian POL 1978 Natalia Tomasiak Górski Styl Mikołów tak
129. Kapłowski Jerzy POL 1974 Wałbrzych tak
130. Karwacki Grzegorz POL 1972 katcross Wałbrzych Wałbrzych tak
131. Kaska-Łobodowska Ewelina POL 1984 RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie Siennica tak
132. Kautz Michał POL 1976 Gdynia tak
133. Kawałko Ryszard POL 1966 Wolny Ryś Legnica tak
134. Kaźmierczyk Adam POL 1984 Katowice tak
135. Kępowicz Marcin POL 1977 Pasieka Kempi Strzyżewice tak
136. Kęsicka Agnieszka POL 1982 RUNEDA Gdynia tak
137. Kiedowski Artur POL 1975 Kasiarnia wrocław tak
138. Kiełbasa Sylwia POL 1986 Chełm tak
139. Kita Michał POL 1975 pędzący w miejscu Wrocław tak
140. Kitlas Dariusz POL 1972 Wasilków tak
141. Kłoś Artur POL 1987 Stay Insane Lublin tak
142. Knurowski Marcin POL 1971 Progress Głogów Przedmoscie tak
143. Kobyłka Marek POL 1967 Supermaraton Kalisz Kalisz tak
144. Kojder Grzegorz POL 1988 Kręczki tak
145. Kolasa Konrad POL 1977 Szczecin tak
146. Konopacki Krzysztof POL 1977 Aby do Mety Ząbkowice Śląskie tak
147. Kopacki Grzegorz POL 1985 Wałbrzych tak
148. Kopcewicz Tomasz POL 1984 Stawiguda tak
149. Korpalski Tomasz POL 1981 Stajnia Balona Gdańsk tak
150. Kotyrba Tomasz POL 1986 Katowice tak
151. Kowalczyk Maciej POL 1985 KS Tęcza Gdynia tak
152. Kowalczyk Marek POL 1977 Rozbiegajmy Radomsko Radomsko tak
153. Kowalczyk Tadeusz POL 1968 Poznań tak
154. Kowalewska Claudia POL 1989 Feuerthalen tak
155. Kowalewski Łukasz POL 1988 Feuerthalen tak
156. Kowalska Renata POL 1987 Dębno tak
157. Kowalski Łukasz POL 1982 Bychawa Runners Osmolice Pierwsze tak
158. Kozak Robert POL 1978 Ronal Polska Run Wałbrzych tak
159. Kozarski Krzysztof POL 1981 RK LEGAL Warszawa tak
160. Kozielewski Antoni POL 1977 Poznan tak
161. Kozioł Damian POL 1984 MarcinSwiercTEAM Złoty Stok tak
162. Kozłowski Wojciech POL 1968 Lisowice tak
163. Krakowiak Rafał POL 1989 KRAKOWIAK ULTRA TEAM Krosno tak
164. Krawczak Paulina POL 1985 Biegusiem.pl Puławy tak
165. Krell Marcin POL 1985 Witaszyce tak
166. Křepelka Petr CZE 1985 Kojetín tak
167. Krokosz Paweł POL 1991 KenyanRunners Swarzędz tak
168. Krowiak Tomasz POL 1990 Sosnowiec tak
169. Kruzel Rafał POL 1971 Biegowe Misie Legnica tak
170. Krzeszowski Marcin POL 1980 MTS Strzegom tak
171. Krzysztofik Piotr POL 1975 Crazy Kili Malin tak
172. Księżak Bartłomiej POL 1983 Bieg Szlak Trafi Warszawa tak
173. Kuciak Bartosz POL 1987 Krosno (Mosina) tak
174. Kuciel Paweł POL 1989 Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Tenczynek tak
175. Kukla-Kowalska Alicja POL 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Lusówko tak
176. Kulbicki Piotr POL 1981 TRINERGY Wrocław tak
177. Kuldanek Marcin POL 1977 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Stanislawow tak
178. Kurzawski Piotr POL 1981 Poznań tak
179. Kwiatek Tomasz POL 1980 Wild Ultra Runners Czarnów tak
180. Kwiatkowska Kinga POL 1988 Salco Garmin Team Radków tak
181. Kwinta Tomasz POL 1972 Kalisz tak
182. Labedzka Agata POL 1995 Marcin Świerc Team/ Dynafit Polska Amsterdam tak
183. Langer Waldemar POL 1967 Leszno tak
184. Latos Marcin POL 1988 Euroclear Running Team KRAKÓW tak
185. Leśniak Marcin POL 1986 Zarażeni Bólem Sulejówek tak
186. Lewicki Filip POL 1979 Miłoszyce tak
187. Lichota Tomasz POL 1989 Dekoria Świdnica tak
188. Lilla Piotr POL 1983 Klub Wysokogórski Jastrzębie-Zdrój Jaastrzębie-Zdrój tak
189. Lisiecki Tomasz POL 1975 Trzynastka Plus Luboń tak
190. Łajtar Krzysztof POL 1970 Komarówka Podlaska tak
191. Łąk Tomasz POL 1972 Noa Wrocłae tak
192. Łuczyński Maciej POL 1975 Kłodawa tak
193. Łukomski Maciej POL 1974 Łódzki Klub Wysokogórski Łódź tak
194. Maciejewski Daniel POL 1983 Przedwojewski Team/Stay Insane Lublin tak
195. Macioł Sebastian POL 1976 TTA Bieruń Bieruń tak
196. Maćkowski Mateusz POL 1975 Natural Born Coffee Lovers Poznań tak
197. Maj-Roksz Maria POL 1980 Maja Team Wejherowo tak
198. Majchrowski Jacek POL 1971 Niezależna Tarnobreska Grupa Biegowa Run's Not Dead Tarnobrzeg tak
199. Makselon Anna POL 1980 Szczecinek tak
200. Malin Sergei RUS 1980 Kucha Mala Sport ST. PETERSBURG tak
201. Mamala Justyna POL 1991 Pamtrans Kraków tak
202. Marciniak Przemysław POL 1987 NOA Prudnik tak
203. Margas Grzegorz POL 1970 MeerCaTeaM Kraków tak
204. Marukiewicz Marek POL 1987 Biegamdlazdrowia.pl Jeżów Sudecki tak
205. Masiukiewicz Jacek POL 1981 www.treningfizjoterapia.pl Skwierzyna tak
206. Masny Dawid POL 1982 Truchtacz.pl Garwolin tak
207. Matysiak Bartłomiej POL 1980 Wild Ultra Warriors Czachówek tak
208. Meissner Paweł POL 1983 Tigers Team / Łódź Run Crew Łódź tak
209. Melson Maciej POL 1988 Łódź tak
210. Mesjasz Marek POL 1985 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Lubin tak
211. Miąsik Tomasz POL 1981 NoName Praszka Szyszków tak
212. Michalski Piotrek POL 1986 Wrocław tak
213. Mieloch Tamara POL 1977 Team Mountain Fuel Polska Podkowa Leśna tak
214. Migacz Dawid POL 1985 Bartosz Gorczyca Team #1x1 Kraków tak
215. Mikołajewski Maciej POL 1988 Poznań tak
216. Mikrut Remigiusz POL 1979 Chełmno tak
217. Milczarek Paweł POL 1989 Road to UTMB Dobrzyca tak
218. Miłuch Tomasz POL 1975 SOWIE TEAM wałbrzych tak
219. Miśtak Jolanta POL 1983 Oława tak
220. Młodecka Sylwia POL 1973 VIRTUAL RUNNER CLUB WARSZAWA tak
221. Moczulska Małgorzata POL 1976 Żarów tak
222. Mojek Michał POL 1980 Karpacz tak
223. Morawski Filip POL 1974 MarcinSwiercTeam Puszczykowo tak
224. Morawski Przemysław POL 1984 Cisco Krakow Running Team Kraków tak
225. Moray Francoise BEL 1964 LEGLISE tak
226. Mucha Grzegorz POL 1976 Zabierzow tak
227. Mytnik Wojciech POL 1983 Endurance Team Katowice tak
228. Nagiel Andrzej POL 1970 Zabiegani Częstochowa Częstochowa tak
229. Nawrocki Przemek POL 1978 Silesia Marathon Team Katowice tak
230. Nazimek Maciej POL 1986 R7 Kraków tak
231. Ners Maciek POL 1979 Kingrunner ULTRA Warszawa tak
232. Nicpoń Sebastian POL 1981 PatoBiegacze Piła tak
233. Niedbała Mateusz POL 1977 Snowdog TrailTeam.pl Murowana Goślina tak
234. Niedziela Krzysztof POL 1977 GOSTYŃ GOSTYŃ tak
235. Niedźwiedziński Piotr POL 1980 Retro Wroclaw nie
236. Nowak Jarosław POL 1970 Poznań tak
237. Nowakowski Leszek POL 1980 BIAŁOGARD tak
238. Nowakowski Łukasz POL 1978 LOTOS Teams/Sobczak Team Gdynia tak
239. Nowakowski Paweł POL 1976 Żary Runners Team Iłowa tak
240. Nóżka Andrzej POL 1979 Bojadelska Brać Biegowa Pyrnik tak
241. Obarska Małgorzata POL 1961 Starachowice tak
242. Oczkowski Wojciech POL 1992 Browar Fortuna Trzcianka tak
243. Odija Leszek POL 1977 Wiry tak
244. Okienczuk Radek POL 1983 T-Run-Ozaury Szczecin tak
245. Okrój Dawid POL 1983 DEAF RUNNING WARSZAWA tak
246. Oracz Mateusz POL 1988 Bez Litości J**** **S Zalasewo tak
247. Ostrowski Radek POL 1980 Puszczykowo tak
248. Oszczęda Krzysztof POL 1972 Żory tak
249. Paczuski Michal POL 1981 Lodz tak
250. Panek Krzysztof POL 1970 Rzyć chyża gżegżółki i czyża Poznań tak
251. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
252. Paschke Roman POL 1978 ShipCup Gdynia tak
253. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec tak
254. Pawlicki Tomasz POL 1980 Vegerunners Warszawa tak
255. Pawlik Jakub POL 1989 BartoszGorczycaTeam #1x1Team Kraków tak
256. Petryna Jagoda POL 1988 NOA Wrocław tak
257. Pędziszewski Piotr POL 1984 Vai Alto Gdansk tak
258. Pietrzak Jan POL 1988 Wawrzyn Team Wrocław tak
259. Pietrzak Krystian POL 1983 KIESER TRAINING Cologne Szklarska Poręba tak
260. Pietrzakowski Robert POL 1978 Gorzow wlkp tak
261. Pilarski Tomasz POL 1981 Izery Bogatynia Bogatynia tak
262. Plonkowski Sebastian POL 1974 PŁOTY tak
263. Pochylski Przemysław POL 1974 Zgrupka Team Luboń tak
264. Podsadny Bartosz POL 1984 Poznan tak
265. Poliwka Adam POL 1988 Install Group Adam Poliwka Rudna tak
266. Poliwka-Kisiel Malgorzata POL 1983 Team Biegowy Szczecinek Szczecinek tak
267. Ponomareva Vera RUS 1979 PEDALKI Sankt-Peterburg tak
268. Postawa Radoslaw POL 1983 Stargard tak
269. Przykucki Robert POL 1974 No Excuses Team Gniezno tak
270. Przypolski Paweł POL 1976 Im-Possible Team Warszawa tak
271. Puchniarz Artur POL 1979 Nowe Miasto Lubawskie tak
272. Pytka Konrad POL 1982 Naprzód Młociny Warszawa tak
273. Pyzik Krzysztof POL 1988 VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szczecin Szczecin tak
274. Raczyński Bogusz POL 1983 ZEMAT TG Aleksandrów Łódzki tak
275. Radoła Błażej POL 1982 PTTK "Zygmuntówka" Gostyń tak
276. Rajca Michal POL 1990 Wroclaw tak
277. Rak Łukasz "bidon" POL 1979 Obozy Górskie / #GrupaPanaTolka Garbatka tak
278. Reguła Diana POL 1981 Szczęście w Nieszczęściu Żary tak
279. Rogórz Piotr POL 1974 Przedwojewski Team Wrocław tak
280. Roguszka Marcin POL 1983 Przesieka tak
281. Rowiński Michał POL 1984 UltraFun Lubawa tak
282. Rozlazly Marcin POL 1981 Malbork tak
283. Rozner Artur POL 1982 Piaseczno tak
284. Róg Bartosz POL 1980 IRONART TEAM Trzemeśnia tak
285. Różanowski Szymon POL 1986 Wrocław tak
286. Rudnicki Paweł POL 1973 Krotoszyn tak
287. Rumpel Krzysztof POL 1986 KS M.E.T.A. Czyżowice tak
288. Rusznica Tomasz POL 1980 Rzeszów tak
289. Sacher Thomas DEU 1971 WILLPOWER/SALOMON Bernsdorf tak
290. Sadło Tomasz POL 1981 Sędzia biega Gliwice tak
291. Samolak Maciek POL 1978 Boguszów-Gorce tak
292. Sankowski Paweł POL 1985 PLACKI TEAM Kłodzko tak
293. Sarbinowski Waldemar POL 1993 DW AUTO Gostyń tak
294. Sarnowski Paweł POL 1988 Ostrzeszów tak
295. Sasin Andrzej POL 1973 Zabiegany Wołomin Wołomin tak
296. Schaefer Tomasz POL 1975 Witl Poznań tak
297. Sęk Maciej POL 1981 #dwazombiaki Wrocław tak
298. Siemiątkowska Katarzyna POL 1986 Radosne Grzybki Poznań tak
299. Siemieńczuk Robert POL 1970 Warszawa tak
300. Sierociuk Adrian POL 1993 Wrocław tak
301. Sikut Arkadiusz POL 1974 Podgórz Toruń Toruń tak
302. Skałecki Przemysław POL 1983 Wierzbicki Running Project Gorzów Wielkopolski tak
303. Skibniewska Adrianna POL 1979 Piaseczno Running Piaseczno tak
304. Skomorucha Paweł POL 1980 Kuźnia Triathlonu warszawa tak
305. Skrzek Marcin POL 1980 Wrocław tak
306. Skrzypczak Hubert Daniel POL 1979 RunningPowerPlay Pruszkow tak
307. Skupień Tomasz POL 1986 SKAWINKI tak
308. Skwarek Marcin POL 1986 Smashing pĄpkins Warszawa tak
309. Slovak Tomas CZE 1969 DHL ITS Running Club Praha 4 tak
310. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn tak
311. Smoliński Marcin POL 1991 BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/Runprogress Team Wrocław tak
312. Smoluch Ryszard POL 1970 Zamość tak
313. Sobczak Mikołaj POL 1977 WLKP Mountains Ultra Skórzewo tak
314. Sobczyńska Magdalena POL 1991 #biegiemwlas Poznań tak
315. Sobolewski Dariusz POL 1984 Borel Marathon team Kożuchów tak
316. Sokulski Tomasz POL 1987 Wrocław tak
317. Solc Vitezslav CZE 1991 BK Náchod Machov tak
318. Solińska Katarzyna POL 1990 Salomon Suunto Team Polska Kraków tak
319. Stachowiak Łukasz POL 1986 STR Poznań / CITY TRAIL TEAM Poznań tak
320. Stachurski Piotr POL 1986 Piekarnia RUSTYKALNA Radom Jedlnia Letnisko tak
321. Stajniak Michał POL 1992 Smashing Pąpkins Warszawa tak
322. Starzyk Sebastian POL 1981 OCR Team Dębica Tarnów tak
323. Stawiński Piotr POL 1966 Pro Patria Poznań tak
324. Stec Adam POL 1980 Wysoka tak
325. Stefanowski Marcin POL 1972 Żarów tak
326. Stefanski Krystian POL 1984 KS KANAŁEK Olsztyn tak
327. Stelmach Damian POL 1977 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI Brwinów tak
328. Stolarz Grzegorz POL 1977 Niepołomice Biegają Zabawa tak
329. Stroiński Wojciech POL 1977 C&C Sport Team Wilkowice tak
330. Strusińska Katarzyna POL 1982 Mińska Grupa Rowerowa / KS Barakuda Mińsk Mazowiecki tak
331. Struzik Monika POL 1986 BBKTS Kraków tak
332. Strzelec Tomasz POL 1975 KB Hermes Gryfino Gryfino tak
333. Strzygocki Maciej POL 1975 Black Devils Żary tak
334. Suchenia Piotr POL 1980 runpassion.pl team Reda tak
335. Sychowicz Daniel POL 1979 Otwock Otwock tak
336. Szambelańczyk Maciej POL 1978 Lusówko tak
337. Szarf Paweł POL 1989 Załoga Górska Kędzierzyn-Koźle tak
338. Szczepaniak Jadwiga POL 1965 Aleksandrów Łódzki tak
339. Szczepański Adam POL 1981 Albatrosy Szczecin tak
340. Szczepkowski Bartłomiej POL 1981 Warszawa tak
341. Szczeszek Lukasz POL 1980 Poznań tak
342. Szeligowski Jarosław POL 1987 www.calisiamed.pl ŻYDÓW tak
343. Szkoła Wojciech POL 1985 Natural Born Runners Poznań tak
344. Szmechtig-Gauden Ewa POL 1973 Podgórz Toruń Toruń tak
345. Szramowiat Marek POL 1977 Lwówek Śląski tak
346. Szymańska Agata POL 1987 Gdańsk tak
347. Ścigalski Marcin POL 1969 Niepołomice Biegają Niepołomice tak
348. Śleziak Tomasz POL 1979 TĘCZA Opole tak
349. Śliwiński Paweł POL 1981 Biegający Świdnik Świdnik tak
350. Śliwiński Rafał POL 1988 CZARNY KOŃ Proszowa tak
351. Śniegocka Magdalena POL 1979 Tarnowo Podgórne tak
352. Świąder Mirosław POL 1970 Intel Runners/runpassion.pl team Kolbudy tak
353. Świda Adam POL 1985 Fizjopasjonaci Wrocław tak
354. Teszner Adrian POL 1993 Roman Ficek Team Mizerów tak
355. Trzetrzelewska-Lalik Ewa POL 1975 IceUp! Team Jerzmanowice tak
356. Turlej Dariusz POL 1957 Kondycja Warszawa tak
357. Turlej Wojciech POL 1980 śRODA śLĄSKA tak
358. Tuszkanow Grzegorz POL 1980 Tuchol Team \ KilometryPomocy Wrocław tak
359. Tyszka Dariusz POL 1975 Warszawa tak
360. Urbanski Krzysztof POL 1973 Krok za Grosz Torun tak
361. Visentin Eric FRA 1977 NOA Wrocław tak
362. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań tak
363. Waldowski Arkadiusz POL 1989 bytom tak
364. Walkowiak Joanna POL 1983 MUAY RUNNING TEAM Poznań tak
365. Waluśkiewicz Artur POL 1967 Sola Fide Wrocław tak
366. Wasielewski Włodzimierz POL 1970 Zdzieszowice tak
367. Wasilewski Marcin POL 1987 ZIELONA GÓRA tak
368. Werecki Marcin POL 1981 Stargard tak
369. Wethacz Dariusz POL 1986 Lokomotiv Majdan Cisna tak
370. Wilk Katarzyna POL 1985 Pleśna tak
371. Wilk Magdalena POL 1976 Ultrapośladach/Team ZabieganeDni Warszawa tak
372. Winiarek Leszek POL 1973 #TeamDKMS Warszawa tak
373. Winnik Elżbieta POL 1987 Mrowino tak
374. Winter Piotr POL 1987 Night Runners Chomęcice tak
375. Wiórek Maciej POL 1983 TEAM BIEGOWY SZCZECINEK SZCZECINEK tak
376. Wiśniewski Dariusz POL 1980 Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber Nowogród Bobrzański tak
377. Wiśniewski Paweł POL 1983 Karkonosz Running Team Jelenia Góra tak
378. Wolf Weronika POL 1975 3PBOT/Pozytywnie Zabiegani Sanok Sanok tak
379. Wyroba Wojciech POL 1981 Kraków tak
380. Yakimovich Kirill BLR 1981 Mikkeller Running Club Prague Prague tak
381. Zabel Robert POL 1977 zabel.pl Myślenice tak
382. Zaborowski Kamil POL 1990 Nighr Runners Poznań tak
383. Zabrzewski Patryk POL 1982 Klub Wysokogórski Jatrzębie Zdrój Żory tak
384. Zabulis Vytautas POL 1984 Love streams running / LT Vilnius tak
385. Zając Katarzyna POL 1979 4KTeamTarnów UltraFun ML Tarnów tak
386. Zajączkowski Paweł POL 1986 Power Training Warszawa tak
387. Zakrzewski Marek POL 1970 AleDobre.pl Warszawa tak
388. Załustowicz Maciej POL 1981 Biegiem po marzeniaTEAM Śliwice tak
389. Zawadka Andrzej POL 1965 Kołbaskowo tak
390. Zawojak Aleksander POL 1990 Ronal Polska Run Wałbrzych tak
391. Zieliński Mateusz POL 1986 TRISPACE/TREK Bydgoszcz tak
392. Ziemkowska Monika POL 1975 Żarów tak
393. Ziemski Bartosz POL 1995 KW Sakwa Bielsko-Biała tak
394. Żebracki Wojtek POL 1987 Ale Fajnie! Prudnik tak
395. Żuraw Wiktor POL 1997 SBRT WROCŁAW / MOCNA GRUPA CEZARA Wrocław tak
396. Żurawski Arkadiusz POL 1970 Sońsk tak
397. Żurawski Sławomir POL 1979 PGBSportowaPaczka Warszawa tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Kurpiewska Anna POL 1977 GT RAT Wrocław
2. Barszcz Bartosz POL 1982 Warchoły Radom
3. Ceglewski Marcin POL 1978 Harpagany Running Team Poznań
4. Moćko Jacek POL 1988 Zagnansk
5. Bieleń Agnieszka POL 1986 #cncmilling / MUAY RUNNING TEAM Poznań
6. Anusz Adam POL 1985 Imbramowice
7. Wujda Marta POL 1976 Żary Runners Team Żary
8. Nowik Kamil POL 1974 Ultra Diabły Team Lubrza Świebodzin
9. Marcela Marcin POL 1976 Fat Mama's Sport Club Tarnowskie Góry
10. Jakubiec Radosław POL 1977 Dąbrowa Górnicza
11. Krok Jacek POL 1976 Ultrasy! Lubartów
12. Krzczuk Benedykt POL 1964 Tychy
13. Fortuna Norbert POL 1986 Bartosz Gorczyca Team / KGHM ZG RUN Głogów
14. Kwacz Chris POL 1976 On The Move Poznań
15. Wielosik Michał POL 1991 Ronal Polska Run Wałbrzych
16. Klonowski Kamil POL 1989 Klono Team MIKOŁÓW
17. Sądel Bogdan POL 1974 Zielona Góra
18. Schmidt André DEU 1979 GutsMuths-Rennsteiglaufverein e.V. Dresden
19. Jędrzejczyk Konrad POL 1990 Krasne
20. Ulatowski Andrzej POL 1971 RunBeardRun Toruń
21. Karczmit Daniel POL 1990 GT RAT WROCŁAW
22. Miechur Bogumił POL 1980 RunExtreme Jelenia Góra
23. Šakys Augustinas LTU 1979 Capital Runners Vilnius Vilnius
24. Nyka Jan POL 1970 Warszawa
25. Waszyk Anita POL 1985 MUAY RUNNING TEAM Widziszewo
26. Matysiak Marcin POL 1977 ultrawyrypa.pl Warszawa
27. Lach Agnieszka POL 1974 Wrocław
28. Wieczorek Monika POL 1979 Bolków
29. Fajnas Katarzyna POL 1974 Dogoń Grodzisk Mazowiecki / Danfoss Musuły
30. Wroe Agnieszka POL 1981 Poznań
31. Marzec Dominik POL 1988 Wrocław