Lista startowa

VII Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 06-08 marca 2020 r.
Dystans: ok. 54 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 400

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 0


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamowski Jacek POL 1977 Compañeros Asfalt Team Gliwice nie
2. Adamska Zofia POL 1989 Run The Event Złotniki nie
3. Ambicki Miłosz POL 1988 Rzeszów nie
4. Andrzejewicz Paweł POL 1978 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY nie
5. Antoszczuk Arkadiusz POL 1972 Ultrack Team Kiełczów nie
6. Apanowicz Angelika POL 1975 Ekobiegi Warszawa nie
7. Badowski Aleksander POL 1984 Team Mountain Fuel Polska Warszawa nie
8. Balcerzak Robert POL 1974 Klub Biegacza WARTA Pajęczno nie
9. Banasik Bartosz Wojciech POL 1985 RAZEM w dobrym na/stroju Warszawa nie
10. Bankiewicz Damian POL 1971 Asseco Active Team Warszawa nie
11. Bartosiewicz Adam POL 1977 OCR Polska Gryfino nie
12. Baryła Piotr POL 1982 Ronal Polska Run Wałbrzych nie
13. Bauzys Vaidotas LTU 1983 RungloriousBastards Vilnius nie
14. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka nie
15. Bednarczyk Daria POL 1976 Poznań nie
16. Bednarz Sebastian POL 1971 OTM.b Otmuchów nie
17. Bem Piotr POL 1978 Wrocław nie
18. Biadasiewicz Andrzej POL 1963 HTF Łódź nie
19. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague nie
20. Bielawiec Bartłomiej POL 1984 Białostocka Sekta Biegaczy Białystok nie
21. Bielawiec Magdalena POL 1993 Białostocka Sekta Biegaczy Białystok nie
22. Bieniek Michał POL 1979 Wroclaw nie
23. Biesiekierski Krzysztof POL 1973 AKM Olsztyn/Drużyna Wilka Olsztyn nie
24. Błach Piotr POL 1979 Sławoborze nie
25. Błądek Sławomir POL 1985 Witkowo Drugie nie
26. Bogaczyk Krzysztof POL 1982 Równe nie
27. Borawski Juliusz POL 1986 Vege Runners wysokie mazowieckie nie
28. Bordych Andrzej POL 1974 BOREL Marathon Team Kożuchów nie
29. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów nie
30. Borowiec Mariusz POL 1976 Run Run Oleszyce Stare Oleszyce nie
31. Borówka Ryszard POL 1975 Gdynia nie
32. Borucki Jakub POL 1987 Drużyna Mufy Poznań nie
33. Brygier Jacek POL 1971 Płock nie
34. Bryniarski Bartosz POL 1979 Jelenia Góra nie
35. Buchla Marcin POL 1974 GT RAT Wrocław nie
36. Bugajny Paweł POL 1963 TRUST Poznań nie
37. Burandt Magdalena POL 1980 Drużyna Wilka/Najmowicz Triatlon Olsztyn nie
38. Bury Marek POL 1970 Sosnowiec nie
39. Burzyński Sebastian POL 1979 MPK Wybieganie Warszawa nie
40. Chmielewski Tomasz POL 1985 Warszawa nie
41. Chmielowski Marcin POL 1988 Laser Dance Squad Trzebinia nie
42. Ciepły Maciej POL 1990 Wrocław nie
43. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław nie
44. Curyło Tomek POL 1976 Żory nie
45. Czarnomski Aleksander POL 1992 Gdynia nie
46. Czechoska Magdalena POL 1981 Warszawa nie
47. Czelej Rafał POL 1982 BIEGAJĄCY Świdnik ŚWIDNIK nie
48. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań / KW Poznań Poznań nie
49. Dabkowski Kamil POL 1973 Black Hat Ultra Warszawa nie
50. Dawidziak Atkadiusz POL 1985 Oleśnica nie
51. Dąbrowicz Jakub POL 1983 Komorniki nie
52. Dąbrowski Kamil POL 1988 Marcin Świerc Team Wrocław nie
53. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa nie
54. Deja Dariusz POL 1976 Grodkow nie
55. Demby Michał POL 1988 Poznań nie
56. Dolatowski Łukasz POL 1980 Warszawa nie
57. Dolczewski Dariusz POL 1982 Naprzód Młociny Warszawa nie
58. Dołęga Anna POL 1979 zabiegana mama Białystok nie
59. Domarkas Emilis LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius nie
60. Draus Borys POL 1988 Krasne nie
61. Drozdziok Marcin POL 1975 Bielsko- Biala nie
62. Duc-Syposz Aureliusz POL 1976 Wieliczka nie
63. Duda Konrad POL 1984 Kraków nie
64. Durmaj Bartek POL 1984 Wrocław nie
65. Dwornicki Tomasz POL 1973 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem Rybnik nie
66. Dyrek Michał POL 1985 MOK Mszana Dolna Kraków nie
67. Dziadoń Grzegorz POL 1979 Niepołomice Biegają Zabierzów Bocheński nie
68. Dziamski Ryszard POL 1976 chorzów nie
69. Dziuba Piotr POL 1977 Wroclaw nie
70. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków nie
71. Fijałkowski Radosław POL 1977 runLysyrun Warszawa nie
72. Fijałkowski Waldemar POL 1978 Trzebnica nie
73. Fijałkowski Wojciech POL 1961 MONAR-GRACZE Wrocław nie
74. Foland Bogumił POL 1980 Śnieżne Pantery Warszawa nie
75. Frenz Michael DEU 1970 LG Ultralauf / Team Meldeläufer Schopp nie
76. Frołow Jakub POL 1973 KS Staszewscy Warszawa nie
77. Frybel Damian POL 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa Obra nie
78. Gajda Sebastian POL 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Szczecin nie
79. Gala Grzegorz POL 1978 Schenker Technology Center Runners Sochaczew nie
80. Gałdyn Halina POL 1977 Szaflary nie
81. Gałecki Tomasz POL 1970 Warszawa nie
82. Gasik Leszek POL 1977 Human & Hunter Runners Team Olsztyn nie
83. Gawron Tomasz POL 1982 Lubsko nie
84. Gąsecki Daniel POL 1975 Aktywny Dynów Dynów nie
85. Gąsiorowski Michał POL 1975 Ogary Dolores Błonie nie
86. Głowacki Krzysztof POL 1989 WIDZEW RUNNING TEAM Łódź nie
87. Golec Tomasz POL 1979 Bart Team Gdańsk nie
88. Goleniewski Mateusz POL 1992 Toruń nie
89. Gołąb Mateusz POL 1986 Jurne Knury Poznań nie
90. Górny Robert POL 1976 OZIMEK nie
91. Grabowicz Paweł POL 1973 SIEKIERA TEAM Siekierki Wielkie nie
92. Grau Joanna POL 1978 Kwidzyn Biega Kwidzyn nie
93. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka nie
94. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin nie
95. Grycman Magdalena POL 1979 Sparta Ultra Team SMARDZE nie
96. Grzegorczyk Wojciech POL 1967 Kondycja Warszawa nie
97. Grzeszak Rafał POL 1972 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa nie
98. Grzywiński Bartosz POL 1980 Toruń nie
99. Guzek Agnieszka POL 1974 Internet Talents Zielonka nie
100. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań Poznań nie
101. Hamrol Piotr POL 1974 Złotniki nie
102. Hankus Łukasz POL 1981 Żywiec nie
103. Herman Paweł POL 1974 MLUKS Trzebiatów Mrzeżyno nie
104. Hibner Waldemar POL 1977 Koszalin Koszalin nie
105. Hloucal Stephan DEU 1952 Deutsche Ultramarathon Vereinigung Erfurt nie
106. Hofmański Rafał POL 1988 Kotlin nie
107. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 ratemytrail.com / RMT Team Wrocław nie
108. Jadach Grzegorz POL 1982 Wrocław nie
109. Jakubiec Bartosz POL 1974 TANKERSKRAFT Żyrardów nie
110. Jakubiec Radosław POL 1977 GoLenie Dąbrowa Górnicza nie
111. Jandziś Wiesław POL 1974 Aktywny Dynów Dynów nie
112. Janik Joanna POL 1977 Kraków nie
113. Janisz Katarzyna POL 1988 Garwolin nie
114. Jankowska Małgorzata POL 1982 Take Run Poznań nie
115. Jarecka Katarzyna POL 1976 Allergan Running Team Warszawa nie
116. Jarmoliński Piotr POL 1976 MarcinŚwiercTeam Szczecin/Mierzyn nie
117. Jarosz-Piwońska Aldona POL 1979 KS Pegaz/Piaseczno Running Góra Kalwaria nie
118. Jarus Andrzej POL 1973 Wkurw_team Gallspach nie
119. Jarząb Marcin POL 1981 Warszawa nie
120. Jaz Małgorzata POL 1970 KM TEAM Mieszkowice nie
121. Jazy Szymon POL 1984 Poznań nie
122. Jeżewski Sławomir POL 1971 Grzmot Komorniki Rosnówko nie
123. Jędrzejewski Łukasz POL 1977 Wataha Sława nie
124. Jóźwiak Michał POL 1977 Kórnik nie
125. Juda Witold POL 1974 Jelenia Góra nie
126. Junghanns Thomas DEU 1961 SV Wesenitztal Dürrröhrsdorf-Dittersbach nie
127. Jura Mariusz POL 1980 Złowieszcze Zgrzytnięcie Zwieracza Łódź nie
128. Kapaon Andrzej POL 1996 Cazzo Club Running Team Annopol nie
129. Karawacki Grzegorz POL 1989 Kęckie Harpagany Kęty nie
130. Kasiński Przemysław POL 1973 Lesz No Limits Runners Leszno nie
131. Kasperski Grzegorz POL 1981 Antonteam Kędzierzyn-Koźle nie
132. Kawałko Ryszard POL 1966 Wolny Ryś Legnica nie
133. Keridis Georgios GRC 1981 Sandbox Warriors / Ultra Sports Ludwigshafen nie
134. Khan David POL 1979 Dystans Leszno Leszno nie
135. Kiec Mateusz POL 1994 Przenosimy Góry Bieruń nie
136. Kiedrowski Bartosz POL 1987 Poznań nie
137. Kirchner Bert DEU 1969 OCR Frankfurt Hattersheim nie
138. Kita Ewa POL 1963 Kędzierzyn-Koźle nie
139. Kita Michał POL 1975 pędzący w miejscu Wrocław nie
140. Kitlas Rafał POL 1981 Dream Run Warszawa nie
141. Klimek Mateusz POL 1981 RunWall Szczecin nie
142. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC nie
143. Kłopotowska Sosna Kaśka POL 1968 unlimited triathlon team Kraków nie
144. Kociuba Przemysław POL 1989 TT Szczecin Szczecin nie
145. Kocjan Paweł POL 1979 KB I Love Ziemek Poznań nie
146. Kocoń Mariusz POL 1968 10 Opolska Brygada Logistyczna Opole nie
147. Kołek Adrian POL 1986 Drink Team Legnica nie
148. Kołodziej Michał POL 1988 Wrocław nie
149. Kołodziejski Jarek POL 1976 NwZnBHC Poznan nie
150. Kopczyński Leszek POL 1970 Me, myself & I Świerklany nie
151. Kosmala Paweł POL 1969 Vajra Team Sosnowiec nie
152. Kozerański Przemysław POL 1982 WILD DOGS TEAM NADARZYN nie
153. Kozieł Tomasz POL 1979 KUDOWIANKA RUN Kudowa-Zdrój nie
154. Kraczkowski Przemysław POL 1979 Koszalin nie
155. Król Marcin POL 1979 Oborniki Śląskie nie
156. Krupa Grzegorz POL 1973 KB Sobótka Sobótka nie
157. Krupiński Maciej POL 1983 AGB Torfy Zgierz nie
158. Krużołek Monika POL 1986 Turboptysie Radków nie
159. Krym Katarzyna POL 1977 Night Runners Wrocław Smolec nie
160. Krysiak Robert POL 1969 Borzęcin Mały nie
161. Krzywda Grażyna POL 1980 Niepołomice Biegają Stary Wiśnicz nie
162. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice nie
163. Kubasiewicz Paweł POL 1969 BezNapiny Józefosław nie
164. Kuciel Paweł POL 1989 Tenczynek nie
165. Kuciński Tomasz POL 1978 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki nie
166. Kulanty Krzysztof POL 1985 Krzywopłoty nie
167. Kurkowiak Krzysztof POL 1983 Wkurw_Team Wrocław nie
168. Kurzawski Piotr POL 1981 Poznań nie
169. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Czarnów nie
170. Kwiatkowski Przemysław POL 1989 Pisarzowice nie
171. Kwiatkowski Wojciech POL 1983 TSA Sandomierz Szczytniki nie
172. Lachowski Robert POL 1985 Łódź nie
173. Lamek Andrzej POL 1970 Aktywny Ostrzeszów OSTRZESZÓW nie
174. Lasocki Marcin POL 1979 PIG-PIB Warszawa nie
175. Ledwolorz Anna POL 1980 Vege Runners Warszawa nie
176. Lemieszka Marta POL 1991 Fracht Sport Club Warszawa nie
177. Leśniak Marcin POL 1986 Zarażeni Bólem Sulejówek nie
178. Lewandowski Janusz POL 1972 Tarnowskie Góry nie
179. Lewandowski Piotr POL 1991 Jelenia Góra nie
180. Lichota Tomasz POL 1989 Dekoria Świdnica nie
181. Litwinowicz Karolina POL 1981 ParaNieDoPAry Będzin nie
182. Losor Andrzej POL 1975 Prószków nie
183. Lubański Robert POL 1966 Bukowice nie
184. Lubowiecka Kasia POL 1981 100 Marathon Club Godalming nie
185. Łachacz Robert POL 1979 Kamionek nie
186. Łempicka Małgorzata POL 1985 Piaseczno Running Piaseczno nie
187. Łęcka Agnieszka POL 1989 JacekBiega Running Team Golub-Dobrzyń nie
188. Łuksza Robert POL 1970 I-SPORT Poznań nie
189. Łużyński Tomasz POL 1976 TT Szczecin Szczecin nie
190. Maćkowski Mateusz POL 1975 Natural Born Coffee Lovers Poznań nie
191. Maj Marek POL 1980 Wrocław nie
192. Malesa Radosław POL 1974 LESZKOWICE BIEGAJĄ LESZKOWICE nie
193. Marcol Mateusz POL 1989 Bieg Rzeźnika Rybnik nie
194. Margas Grzegorz POL 1970 MeerCaTeaM Proszowice nie
195. Martinovský Petr CZE 1986 SK BABICE Opočno nie
196. Marukiewicz Marek POL 1987 biegamdlazdrowia.pl Jeżów Sudecki nie
197. Masiukiewicz Jacek POL 1981 SPIKA U.T Skwierzyna nie
198. Matczak Maciej POL 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski Odolanów nie
199. Matyja Rafał POL 1988 LeszNolimits Runners Lipno nie
200. Mazerski Grzegorz POL 1978 Gdańsk nie
201. Mękarska Małgorzata POL 1978 Kraków nie
202. Michalak Aleksandra POL 1981 Kobiety biegają / Night runners Poznań nie
203. Michalak Sławomir POL 1967 inżynier.eu nosi trailowe botki Pruszków nie
204. Mikolajczyk Lukasz POL 1982 Czeladź nie
205. Milkowska Justyna POL 1984 Rybnik nie
206. Milkowski Rafał POL 1980 OTK RZEŹNIK Rybnik nie
207. Miśków Marcin POL 1984 ZARAZIĆ PASJĄ Żory nie
208. Młodzik Dariusz POL 1988 Husaria Race Team Łączany nie
209. Mojek Michał POL 1980 Karpacz nie
210. Moniakowski Adam POL 1972 Button`s Team Żary nie
211. Morański Paweł POL 1986 Bożejowice nie
212. Morawska Anna POL 1953 Warszawa nie
213. Morus Tomek POL 1974 KWIDZYN nie
214. Mrowca Joanna POL 1990 SM KaMos Kamienna Góra nie
215. Mrówka Leszek POL 1974 Bralin nie
216. Muschinski Thomas DEU 1991 LC Zwieselstein Innsbruck nie
217. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław nie
218. Myślińska Anna POL 1975 Ekobiegi Warszawa nie
219. Nagiel Andrzej POL 1970 Zabiegani Częstochowa Częstochowa nie
220. Nalazek Marcin POL 1984 Kalenji by Decathlon Warszawa nie
221. Napiontek Maria POL 1986 Warszawa nie
222. Narecki Jarosław POL 1970 Kruszyn nie
223. Niedźwiedziński Piotr POL 1980 Wrocław nie
224. Niziołek Marek POL 1972 Zadyszka Zaborze nie
225. Norbert Michał POL 1988 KB Sobótka Świdnica nie
226. Nyka Jan POL 1970 Marcin Świerc Team Warszawa nie
227. Ogrodnik Tomasz POL 1988 Night Runners Poznań nie
228. Ohla Krzysztof POL 1976 CITYZEN_ Poznań nie
229. Okoń Kamila POL 1988 Runners team Nysa/ Fitkoop Rudniki nie
230. Okrój Dawid POL 1983 WARSZAWA nie
231. Ordziejewski Dominik POL 1983 Kościelna Wieś nie
232. Osakowicz Mateusz POL 1980 warszawa nie
233. Osmolak Agnieszka POL 1988 PRO RUN WROCLAW Wrocław nie
234. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Wrocław nie
235. Paczka Michał POL 1967 GLIWICE GLIWICE nie
236. Pałucka Marta POL 1989 Projekt Ultra Zalasewo nie
237. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Kaunas nie
238. Pasiecznik Miłosz POL 1986 miloszpasiecznik.run Poznań nie
239. Paul Violetta POL 1974 BPRT Gliwice nie
240. Perkowski Piotr POL 1979 Monk Sandals Team Kampinos nie
241. Pękal Artur POL 1969 Sadlinki nie
242. Piaseczny Marcin POL 1979 RUN-G Kraków nie
243. Piecha Artur POL 1977 Hercog Running Team Rybnik nie
244. Pietrzak Mariusz POL 1975 Warszawa nie
245. Pięta Marcin POL 1987 Wrocław nie
246. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław nie
247. Pławecki Leszek POL 1973 PSZCZYNA BIEGA Pszczyna nie
248. Płaza Artur POL 1979 PŁAZA TEAM Wrocław nie
249. Pochylski Przemysław POL 1974 Zgrupka Team Luboń nie
250. Pogocki Piotr POL 1979 Knurów nie
251. Polak Jacek POL 1973 biegusiem.pl Piaseczno nie
252. Poliwka Adam POL 1988 Install Group Adam Poliwka Rudna nie
253. Połczyński Paweł POL 1986 Stalowa Łyda Poznań nie
254. Poniewierka Joanna POL 1980 Żary Runners Team Iłowa nie
255. Postawa Radosław POL 1983 Szczecin nie
256. Przybylak Paweł POL 1980 Mosina Biega Mosina nie
257. Puchacz Piotr POL 1974 MPK Wybieganie Warszawa nie
258. Pura Paweł POL 1978 Baczyna nie
259. Purczyński Grzegorz POL 1979 ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA nie
260. Raczkiewicz Jarosław POL 1971 Natural Born Runners Rokietnica nie
261. Raczyński Bogusz POL 1983 TIGERS TEAM Aleksandrów Łódzki nie
262. Rasała Karolina POL 1993 KS Biegiem po marzenia TEAM Oleśnica nie
263. Ratajczak Konrad POL 1978 Trochę już biegam Rumia nie
264. Rączkowski Daniel POL 1985 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW Chocianów nie
265. Rejman Grzegorz POL 1983 Salomon Ambassador Poland Wałbrzych nie
266. Rembiasz Marcin POL 1977 Nowy Sącz nie
267. Remiorz Piotr DEU 1969 ABOVE 2000 Dortmund nie
268. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław nie
269. Robakowski Michał POL 1988 Łódź nie
270. Robert Cimander DEU 1966 Team Ultra SPORTS Sandbox Warriors Pirat Ludwigshafen nie
271. Roman Paweł POL 1977 Mińsk Mazowiecki nie
272. Romero Garcia Juan ESP 1985 WITC Warszawa nie
273. Rosa Aleksander POL 1982 Rabowice nie
274. Rosa Bartosz POL 1980 Smashing Pąpkins Toruń nie
275. Rospond Piotr POL 1969 TKKF MPK POZNAŃ Poznań nie
276. Rowiński Michał POL 1984 UltraFun Lubawa nie
277. Rudnik Tomasz POL 1979 Wieliczka nie
278. Rybarczyk Ilona POL 1989 SPARTA RUNNERS KOŁO nie
279. Rybinski Radoslaw POL 1990 Tyberian team Legnica Legnica nie
280. Rzepnicki Łukasz POL 1985 Józefa Team Toruń nie
281. Rzeszuto Piotr POL 1967 TRAIL-RUNNING.PL Sopot nie
282. Sacher Thomas DJI 1971 SALOMON/WILLPOWER Bernsdorf nie
283. Schmidt Andre DEU 1979 GutsMuths Rennsteiglaufverein e.V. Dresden nie
284. Schröder Dirk DEU 1968 Turnerschaft Bielefeld v. 1878 e. V. Bielefeld nie
285. Semmelroth Gerno DEU 1968 TEA / www.bilstein-marathon.de Kleinalmerode nie
286. Sempruch Witold POL 1997 Poznań nie
287. Sędzielowski Piotr POL 1973 Laser Dance Squad Crzanów nie
288. Sęk Zofia POL 1976 Tłumacze Biegacze Warszawa nie
289. Sieczkowski Artur POL 1975 Natural Born Runners Team Kostrzyn nad Odrą nie
290. Siemiątkowska Katarzyna POL 1986 Radosne Grzybki Poznań nie
291. Sikorska Mariola POL 1977 wkurw_team Piastów nie
292. Skraba Michał POL 1975 GT RAT Wrocław nie
293. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław nie
294. Skupień Tomasz POL 1986 Skawinki nie
295. Skutela Angelika POL 1989 Strefa Byków Bytom Świerklaniec nie
296. Smoter Damian POL 1982 Wroclaw nie
297. Sobka Zbigniew POL 1979 Lubin nie
298. Sofuł Tomasz POL 1975 brak Warszawa nie
299. Soiński Przemysław POL 1975 KB Maniac Poznań Poznań nie
300. Solarski Sergiusz POL 1981 Wałbrzych nie
301. Soszyński Wojtek POL 1975 PZU Sport Team Celestynów nie
302. Spławski Michał POL 1981 MSERWIS.pl Wrocław nie
303. Spychała Paweł POL 1968 Plewiska nie
304. Stachura Damian POL 1985 LA ROJA LUBIN nie
305. Stachurski Piotr POL 1986 STALGAST RADOM Jedlnia Letnisko nie
306. Stanisławski Karol POL 1983 Runner.pl legnica nie
307. Stańco Paweł POL 1991 Przedwojewski Mountain Team Zwardoń nie
308. Stawowski Piotr POL 1979 Warszawa nie
309. Stec Iwona POL 1990 Wilkowice nie
310. Stefański Krystian POL 1984 KS KANAŁEK Olsztyn nie
311. Stępień Paweł POL 1991 Wrocław nie
312. Stolarz Grzegorz POL 1977 Niepołomice Biegają Zabawa nie
313. Stpiczyński Marcin POL 1983 Lublin nie
314. Stroińska Iwona POL 1977 C&C Sports Team Wilkowice nie
315. Studencki Dawid POL 1989 Kościelisko nie
316. Styczeń Piotr POL 1981 CKBabcie/WoźniakRunningTeam Chęciny nie
317. Susmarska Ewa POL 1996 MUAY RUNNING TEAM Poznań nie
318. Szalewski Marcin POL 1984 Przyjaźń nie
319. Szarek Rafał POL 1979 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno nie
320. Szczepaniak Artur POL 1972 KB Czesio Biega Warszawa nie
321. Szczepaniak Jadwiga POL 1965 KS Staszewscy Aleksandrów Łódzki nie
322. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź nie
323. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa nie
324. Szczurek Mariusz POL 1978 PZU Sport Team Grodków nie
325. Szczypka Piotr POL 1989 Biegiem przez Chybie Chybie nie
326. Szlendak Anna POL 1983 wybiegaj siebie Legionowo nie
327. Szmyt Maciej POL 1980 Free RuN - GUTO - WLKP Mountains Ultra Poznań, pow. Poznań nie
328. Szotowicz Pawel POL 1983 SZWLA Stargard Stargard nie
329. Szpała Jakub POL 1997 Żagań nie
330. Szramowiat Marek POL 1977 Brita Lwówek Śląski nie
331. Szulc Krzysztof POL 1969 Albatrosy Warszawa nie
332. Szymański Paweł POL 1980 Poznań nie
333. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa nie
334. Szyszłowski Waldemar POL 1985 Poznań nie
335. Ślanda Maciej POL 1984 KS Janusze Grodzisko Dolne nie
336. Śliwiński Paweł POL 1981 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK Świdnik nie
337. Świeżawska-Ambroziak Katarzyna POL 1976 W pogoni za Kasią Kutno nie
338. Tankielun Grzegorz POL 1981 Olsztyn nie
339. Telatynska Sylwia POL 1977 Aktywne Choszczno Choszczno nie
340. Tęcza Dariusz POL 1962 Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój nie
341. Traczyk Marek POL 1968 MPK Wybieganie Warszawa nie
342. Trojnar Damian POL 1986 Ks Janusze ŁAŃCUT nie
343. Truszkowski Damian POL 1987 Albatrosy Zielona Gora nie
344. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław nie
345. Trzetrzelewska-Lalik Ewa POL 1975 PowerIce Jerzmanowice nie
346. Turlej Wojciech POL 1980 Środa Śląska nie
347. Tyszka Dariusz POL 1975 Warszawa nie
348. Ugorek Jarosław POL 1975 Gorzów Wielkopolski nie
349. Urbanek Dariusz POL 1973 OBY PRZED LIMITEM SKIERNIEWICE nie
350. Urbasek Łukasz POL 1982 Gliwice nie
351. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań nie
352. Walczak Patryk POL 1989 Konin nie
353. Walczyk Krzysztof POL 1985 21BSP Łowce nie
354. Waliszewski Jakub POL 1987 Rowery Małgośka Poznań nie
355. Walkiewicz Maciej POL 1979 Sopot nie
356. Walkowiak Joanna POL 1983 MUAY RUNNING TEAM Poznań nie
357. Wałach-Biśta Zuza POL 1987 Katowice nie
358. Wałek Piotr POL 1972 Runners Team Quibl Warszawa nie
359. Wąs Grzegorz POL 1976 Daniel Wosik Tervel Team Warszawa nie
360. Wątroba Tomasz POL 1987 JJW17 Warszawa nie
361. Wesołowski Krzysztof POL 1983 Poranny Patrol Kraków nie
362. Widomska-Maciejewska Joanna POL 1982 Pro-gres Lublin nie
363. Wiedermann Krzysztof POL 1977 Pedraforca Kobylany nie
364. Wierzbińska Karolina POL 1985 JacekBiega RunningTeam warszawa nie
365. Więcek Przemysław POL 1980 Kęckie Harpagany Kęty nie
366. Więcławski Robert POL 1970 Łódź nie
367. Więczkowski Wojciech POL 1974 Warszawa nie
368. Wiśniewski Jacek POL 1975 Poco Loco Kętrzyn nie
369. Witek Karolina POL 1991 Jarocin nie
370. Włodarska Magdalena POL 1977 Natalia Tomasiak Górski Styl Tarnów nie
371. Wojak Malwina POL 1986 WROCŁAW nie
372. Wojtaszek Marcin POL 1982 Muchy na zębach Wągrowiec nie
373. Wojtowicz- Sander Sylwia POL 1990 Rzeszów nie
374. Wolf Weronika POL 1975 Pozytywnie Zabiegani Sanok/3PBOT Sanok nie
375. Wolski Andrzej POL 1951 Smardzew - Łagiewniki Nowe nie
376. Woś Rafal POL 1976 Biegiem po marzenia-Team Geithus nie
377. Woźniak Gabriela POL 1976 Kraków nie
378. Woźniak Michał POL 1979 Stay Insane Dys nie
379. Wójcik Adrian POL 1983 NIE MAM POMYSŁU Łódź nie
380. Wręczycki Łukasz POL 1989 5 Pułk Chemiczny Lubliniec nie
381. Wróbel Marcin POL 1977 Mitsubishi MATERIALS MTB TEAM Wysoka nie
382. Wróblewski Łukasz POL 1973 Chrzanów nie
383. Wsuł Monia POL 1977 CH10 Poznań nie
384. Wyroba Waldi POL 1969 BeFit24Team Kraków nie
385. Wyrodek Jakub POL 1985 Turboptysie Nowa Ruda nie
386. Zakrzewska Katarzyna POL 1977 #BereznowskaTrenuje Miłków nie
387. Zarzyński Artur POL 1976 MPK Wybieganie Warszawa nie
388. Zawada Mateusz POL 1991 Zarażeni Bólem Warszawa nie
389. Zawisz Mariusz POL 1983 Radlinioki w biegu gaszowice nie
390. Zielinski Marek POL 1968 Datasport Szczawno-Zdroj nie
391. Zielińska Iwona POL 1975 Kujawscy Runners Gdańsk nie
392. Zieniewicz Marlena POL 1981 Zielona Góra nie
393. Zienkiewicz Agata POL 1980 Piaseczno Running Piaseczno nie
394. Zlabys Vaidas LTU 1986 La Sportiva Vilnius nie
395. Zydroń Tymoteusz POL 1975 Visegrad Maraton Rytro Kraków nie
396. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie nie
397. Żorniak Mateusz POL 1989 Mega Fason Sieniawa/ Stajnia Balona Sieniawa nie
398. Żubinski Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa nie
399. Żuchora Sylwester POL 1976 WIKTOR TEAM BRZEG DOLNY nie
400. Żurawski Arkadiusz POL 1970 TKKF Promyk Ciechanów Sońsk nie


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Wola Zaradzyńska
2. Paczuski Michal POL 1981 Lodz
3. Szczeszek Robert POL 1989 Poznań
4. Ściuba Aneta POL 1987 Stay Insane Lublin
5. Firlet Daniel POL 1975 SKW Hosnet Bogatynia
6. Asperski Michał POL 1977 KB Supermaratończyk Kalisz
7. Niezgódka Tomasz POL 1970 Załoga Górska Wrocław
8. Łukomski Maciej POL 1974 Szakale Bałut Łódź Łódź
9. Andres Kamil POL 1987 KS Janusze Leżajsk
10. Yates Rune DNK 1980 Egå
11. Nierada Marcin POL 1983 Katowice
12. Piechota Krzysztof POL 1975 SZWLA Stargard Stargard
13. Sobczak Henryk POL 1983 Nowy Targ
14. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague
15. Rossberg Volker DEU 1964 Run free - Run wild Peitz
16. Petersilie Dirk POL 1968 Team ULTRAsport Laufspass Schloss Holte
17. Kaulfuß Kaulfuß Torsten DEU 1968 Wesenitztal Dürrröhrsdorf
18. Karwacki Grzegorz POL 1972 Kat Cross Wałbrzych Wałbrzych
19. Studnička Václav CZE 1974 Krupka
20. Dobiecki Tomasz POL 1970 Karpacz sport Karpacz
21. Osmanowski Piotr POL 1988 SC Vilkerath 1961 e.V. Overath
22. Dawidowski Michał POL 1978 KP PSP Kamień Pomorski Nowogard
23. Cieszko Marek POL 1984 KW Warszawa Warszawa
24. Jarosz Dominika POL 1981 Intercom Jelenia Góra Jelenia Góra
25. Marchel Przemek POL 1978 Judo Sport Walki z Rakiem Warszawa
26. Piętnik Ewelina POL 1987 Jarmuż Runners Warszawa
27. Wasielewski Włodzimierz POL 1970 Zdzieszowice
28. Gaczyński Mateusz POL 1976 Warszawa
29. Batoryna Aleksander POL 1983 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH Będzin
30. Chlebowski Krzysztof POL 1985 Głuszyca
31. Kowalewska Claudia POL 1989 UBS Kraków Running Team Kraków
32. Majda Maciej POL 1987 Biegowo Tu i Tam Nowy Sącz
33. Nowakowski Łukasz POL 1978 Sobczak TEAM/ LOTOS Team Gdynia
34. Włochal Robert POL 1983 Wałbrzych
35. Szczygielski Radosław POL 1985 Szczecin
36. Buczkowska Sylwia POL 1992 Projekt Zdrowie Przemyśl Przemyśl
37. Majchrzak Marcin POL 1976 Holbox Ultra Runners Kędzierzyn-Koźle
38. Hejza Michał POL 1992 Natural Born Runners Nakło nad Notecią
39. Szeligowski Jarosław POL 1987 POZNAŃ
40. Feodorów Wojtek POL 1969 SkurczyByki Zabrze
41. Dreas Jakub POL 1985 Wędzikowski Team / Dzikie Bobry Rybitwy
42. Dersiewicz Adam POL 1984 Klub Wysokogórski Gliwice Gliwice
43. Krawczyk Łukasz POL 1981 GrupaLukTrans.pl Brzozówka
44. Rak Łukasz POL 1979 Obozy Górskie / #GrupaPanaTolka / #ChaseYourDreams Garbatka
45. Księżak Bartłomiej POL 1983 Bieg Szlak Trafi Warszawa
46. Ostapiński Wojtek POL 1972 OSTreSROki Piaseczno
47. Czyrnia Andrzej POL 1983 Rajsport Acvtive Turawa
48. Perykasza Paweł POL 1981 GRUPALUKTRANS.PL Kraków
49. Loska Michał POL 1985 Baran Trail Race Katowice
50. Wilk Katarzyna POL 1985 Pleśna