Lista startowa

VII Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 06-08 marca 2020 r.
Dystans: ok. 54 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 435

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 435


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamowski Jacek POL 1977 Compañeros Asfalt Team Gliwice tak
2. Adamska Zofia POL 1989 Run The Event Złotniki tak
3. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Wola Zaradzyńska tak
4. Andrzejewicz Paweł POL 1978 ŻARY RUNNERS TEAM ŻARY tak
5. Antoszczuk Arkadiusz POL 1972 Ultrack Team Kiełczów tak
6. Asperski Michał POL 1977 KB Supermaratończyk Kalisz tak
7. Badowski Aleksander POL 1984 Team Mountain Fuel Polska Warszawa tak
8. Balcerzak Robert POL 1974 Klub Biegacza WARTA Pajęczno tak
9. Banasik Bartosz Wojciech POL 1985 RAZEM w dobrym na/stroju Warszawa tak
10. Banaszek Adam POL 1980 biegusiem.pl Warszawa tak
11. Bankiewicz Damian POL 1971 Asseco Active Team Warszawa tak
12. Bartkowiak Michal POL 1987 City trail team Poznan tak
13. Bartosiewicz Adam POL 1977 OCR Polska Gryfino tak
14. Baryła Piotr POL 1982 Ronal Polska Run Wałbrzych tak
15. Bauzys Vaidotas LTU 1983 RungloriousBastards Vilnius tak
16. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka tak
17. Bednarz Sebastian POL 1971 OTM.b Otmuchów tak
18. Bem Piotr POL 1978 Wrocław tak
19. Bętkowski Piotr POL 1987 CITY TRAIL Team Warszawa tak
20. Biadasiewicz Andrzej POL 1963 HTF Łódź tak
21. Bicelli Raphael FRA 1982 Prague tak
22. Bielawiec Bartłomiej POL 1984 Białostocka Sekta Biegaczy Białystok tak
23. Bielawiec Magdalena POL 1993 Białostocka Sekta Biegaczy Białystok tak
24. Bieleń Agnieszka POL 1986 MUAY RUNNING TEAM Poznań tak
25. Bieniek Michał POL 1979 Wroclaw tak
26. Biesiekierski Krzysztof POL 1973 AKM Olsztyn/Drużyna Wilka Olsztyn tak
27. Błach Piotr POL 1979 Sławoborze tak
28. Błądek Sławomir POL 1985 Witkowo Drugie tak
29. Bogaczyk Krzysztof POL 1982 Równe tak
30. Bordych Andrzej POL 1974 BOREL Marathon Team Kożuchów tak
31. Bordych Jacek POL 1969 Borel Marathon Team Kożuchów tak
32. Borowiec Mariusz POL 1976 Run Run Oleszyce Stare Oleszyce tak
33. Borówka Ryszard POL 1975 Gdynia tak
34. Borucki Jakub POL 1987 Drużyna Mufy Poznań tak
35. Brygier Jacek POL 1971 RykoTeam Płock tak
36. Bryniarski Bartosz POL 1979 Jelenia Góra tak
37. Buchla Marcin POL 1974 GT RAT Wrocław tak
38. Bugajny Paweł POL 1963 TRUST Poznań tak
39. Buk Sławomir POL 1981 Lesz No Limits Runners Środa Wielkopolska tak
40. Burandt Magdalena POL 1980 Drużyna Wilka/Najmowicz Triatlon Olsztyn tak
41. Bury Marek POL 1970 Sosnowiec tak
42. Burzyński Sebastian POL 1979 MPK Wybieganie Warszawa tak
43. Ciepły Maciej POL 1990 Wrocław tak
44. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 iron4ultra Wrocław tak
45. Curyło Tomek POL 1976 Żory tak
46. Czarnomski Aleksander POL 1992 Gdynia tak
47. Czechoska Magdalena POL 1981 Warszawa tak
48. Czelej Rafał POL 1982 BIEGAJĄCY Świdnik ŚWIDNIK tak
49. Dabkowski Kamil POL 1973 Black Hat Ultra Warszawa tak
50. Dawidziak Arkadiusz POL 1985 Oleśnica tak
51. Dąbrowicz Jakub POL 1983 Komorniki MTB Team Komorniki tak
52. Dąbrowski Kamil POL 1988 Marcin Świerc Team Wrocław tak
53. Deiniuk Roman UKR 1992 Warszawa tak
54. Deja Dariusz POL 1976 Grodkow tak
55. Demby Michał POL 1988 Poznań tak
56. Dębicki Wojtek POL 1979 Namyslow tak
57. Dolatowski Łukasz POL 1980 Warszawa tak
58. Dolczewski Dariusz POL 1982 Naprzód Młociny Warszawa tak
59. Dołęga Anna POL 1979 zabiegana mama Białystok tak
60. Dołęgowski Krzysztof POL 1979 inov-8 team Bielsko-Biała tak
61. Domarkas Emilis LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius tak
62. Dombrowski Maciej POL 1989 ATTIQ Team Kraków tak
63. Draus Borys POL 1988 Krasne tak
64. Drozdziok Marcin POL 1975 Bielsko- Biala tak
65. Duc-Syposz Aureliusz POL 1976 Wieliczka tak
66. Duda Konrad POL 1984 Kraków tak
67. Durkiewicz Tomasz POL 1971 DOM KULTURY JOGI Dębno tak
68. Durmaj Bartek POL 1984 Wrocław tak
69. Dwornicki Tomasz POL 1973 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem Rybnik tak
70. Dziamski Ryszard POL 1976 chorzów tak
71. Dziuba Piotr POL 1977 Wroclaw tak
72. Falkowski Krzysztof POL 1981 Woodward Runners Kraków tak
73. Fijałkowski Radosław POL 1977 runLysyrun Warszawa tak
74. Fijałkowski Waldemar POL 1978 Trzebnica tak
75. Fijałkowski Wojciech POL 1961 MONAR-GRACZE Wrocław tak
76. Filon Małgorzata POL 1981 Warszawa tak
77. Firlet Daniel POL 1975 SKW Hosnet Bogatynia tak
78. Frankowski Michał POL 1980 Hässelby tak
79. Frenz Michael DEU 1970 LG Ultralauf / Team Meldeläufer Schopp tak
80. Frybel Damian POL 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa Obra tak
81. Gajda Sebastian POL 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Szczecin tak
82. Gala Grzegorz POL 1978 Schenker Technology Center Runners Sochaczew tak
83. Gałdyn Halina POL 1977 Szaflary tak
84. Gałecki Tomasz POL 1970 Warszawa tak
85. Gasik Leszek POL 1977 Human & Hunter Runners Team Olsztyn tak
86. Gawron Tomasz POL 1982 Lubsko tak
87. Gąsecki Daniel POL 1975 Aktywny Dynów Dynów tak
88. Glóra Aleksandra POL 1980 Żary Runners Team Żary tak
89. Głowacki Krzysztof POL 1989 WIDZEW RUNNING TEAM Łódź tak
90. Goleniewski Mateusz POL 1992 Toruń tak
91. Gołąb Mateusz POL 1986 Jurne Knury Poznań tak
92. Gościński Sławomir POL 1983 Ice4b.pl Dobrzeń Mały tak
93. Górny Robert POL 1976 OZIMEK tak
94. Grabowicz Paweł POL 1973 SIEKIERA TEAM Siekierki Wielkie tak
95. Grau Joanna POL 1978 Kwidzyn Biega Kwidzyn tak
96. Gręziak Ewa POL 1971 Yulo Run Team Siedlce Siedlce tak
97. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
98. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
99. Grzegorczyk Wojciech POL 1967 Kondycja Warszawa tak
100. Grzelak Kamila POL 1990 #męcinapany Kraków tak
101. Grzesica Paweł POL 1978 Lędziny tak
102. Grzeszak Rafał POL 1972 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa tak
103. Grzywiński Bartosz POL 1980 Toruń tak
104. Grzywiński Wojtek POL 1985 Toruń tak
105. Guzek Agnieszka POL 1974 Internet Talents Zielonka tak
106. Guzik Robert POL 1972 Pedraforca Więckowice tak
107. Hadam Michał POL 1977 KB Maniac Poznań Poznań tak
108. Hamrol Piotr POL 1974 Złotniki tak
109. Hankus Łukasz POL 1981 Żywiec tak
110. Herman Paweł POL 1974 MLUKS Trzebiatów Mrzeżyno tak
111. Hibner Zbigniew POL 1974 Zamiast UTMB Suchy Las tak
112. Hloucal Stephan DEU 1952 Deutsche Ultramarathon Vereinigung Erfurt tak
113. Hofmański Rafał POL 1988 Kotlin tak
114. Horbacz-Rosa Hanna POL 1985 Rabowice tak
115. Iwaszczyszyn Tomasz POL 1988 ratemytrail.com / RMT Team Wrocław tak
116. Jadach Grzegorz POL 1982 Wrocław tak
117. Jakubiec Bartosz POL 1974 TANKERSKRAFT Żyrardów tak
118. Jakubiec Radosław POL 1977 GoLenie Dąbrowa Górnicza tak
119. Jandziś Wiesław POL 1974 Aktywny Dynów Dynów tak
120. Janerka Marzka POL 1978 DZIABNIĘCI CHORZÓW tak
121. Janisz Katarzyna POL 1988 Garwolin tak
122. Jankowska Małgorzata POL 1982 Take Run Poznań tak
123. Jarecka Katarzyna POL 1976 Allergan Running Team Warszawa tak
124. Jarus Andrzej POL 1973 Wkurw_team Gallspach tak
125. Jarząb Marcin POL 1981 Warszawa tak
126. Jastrzębski Rafał POL 1972 Warszawa tak
127. Jaz Krzysztof POL 1970 KM TEAM Mieszkowice tak
128. Jazy Szymon POL 1984 Poznań tak
129. Jeżewski Sławomir POL 1971 Grzmot Komorniki Rosnówko tak
130. Jędrzejewski Łukasz POL 1977 Wataha Sława tak
131. Jóźwiak Michał POL 1977 Kórnik tak
132. Juda Witold POL 1974 Jelenia Góra tak
133. Junghanns Thomas DEU 1961 SV Wesenitztal Dürrröhrsdorf-Dittersbach tak
134. Juozapaitis Dziugas LTU 1986 Love stream running Vilnius tak
135. Jura Mariusz POL 1980 Złowieszcze Zgrzytnięcie Zwieracza Łódź tak
136. Kalinauskas Egmontas LTU 1983 Vilnius tak
137. Karawacki Grzegorz POL 1989 Kęckie Harpagany Kęty tak
138. Kasiński Przemysław POL 1973 Lesz No Limits Runners Leszno tak
139. Kasperski Grzegorz POL 1981 Antonteam Kędzierzyn-Koźle tak
140. Kawałko Ryszard POL 1966 Wolny Ryś Legnica tak
141. Keridis Georgios GRC 1981 Sandbox Warriors / Ultra Sports Ludwigshafen tak
142. Khan David POL 1979 Dystans Leszno Leszno tak
143. Kiec Mateusz POL 1994 Przenosimy Góry Bieruń tak
144. Kiedrowski Bartosz POL 1987 Poznań tak
145. Kirchner Bert DEU 1969 OCR Frankfurt Hattersheim tak
146. Kita Ewa POL 1963 Kędzierzyn-Koźle tak
147. Kita Michał POL 1975 pędzący w miejscu Wrocław tak
148. Kitlas Rafał POL 1981 Dream Run Warszawa tak
149. Kłapacz Joanna POL 1977 KĘCKIE HARPAGANY MALEC tak
150. Kłoczko Marcin POL 1986 Luboń tak
151. Kłopotowska Sosna Kaśka POL 1968 unlimited triathlon team Kraków tak
152. Knurowski Marcin POL 1971 Progress Głogów Przedmoście tak
153. Kociuba Przemysław POL 1989 TT Szczecin Szczecin tak
154. Kocjan Paweł POL 1979 KB I Love Ziemek Poznań tak
155. Kocoń Mariusz POL 1968 10 Opolska Brygada Logistyczna Opole tak
156. Kolasa Konrad POL 1977 szczecin tak
157. Kołek Adrian POL 1986 Drink Team Legnica tak
158. Kołodziejski Jarek POL 1976 NwZnBHC Poznan tak
159. Kopania Kamil POL 1990 K.S Tęcza Warszawa tak
160. Kopczyński Leszek POL 1970 Me, myself & I Świerklany tak
161. Kosmala Paweł POL 1969 Vajra Team Sosnowiec tak
162. Kowalewska Izabela POL 1980 Piaseczno running Piaseczno tak
163. Kozerański Przemysław POL 1982 WILD DOGS TEAM NADARZYN tak
164. Kraczkowski Przemysław POL 1979 Koszalin tak
165. Król Marcin POL 1979 Oborniki Śląskie tak
166. Krupiński Maciej POL 1983 AGB Torfy Zgierz tak
167. Krużołek Monika POL 1986 Turboptysie Radków tak
168. Krym Katarzyna POL 1977 Night Runners Wrocław Smolec tak
169. Krysiak Robert POL 1969 Borzęcin Mały tak
170. Krzyżan Jakub POL 1974 KW Kraków Jerzmanowice tak
171. Kubasiewicz Paweł POL 1969 BezNapiny Józefosław tak
172. Kulanty Krzysztof POL 1985 Krzywopłoty tak
173. Kurek Artur POL 1970 ArturKurek.pro Żyrardów tak
174. Kurkowiak Krzysztof POL 1983 Wkurw_Team Wrocław tak
175. Kurpiewska Anna POL 1977 GT RAT Wrocław tak
176. Kurzawski Piotr POL 1981 Poznań tak
177. Kutaj Grzegorz POL 1979 Wieliczka tak
178. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Czarnów tak
179. Kwiatkowski Przemysław POL 1989 Pisarzowice tak
180. Kwiatkowski Wojciech POL 1983 TSA Sandomierz Szczytniki tak
181. Lamek Andrzej POL 1970 Aktywny Ostrzeszów OSTRZESZÓW tak
182. Lasocki Marcin POL 1979 12tri.pl/Team ZabieganeDni Warszawa tak
183. Ledwolorz Anna POL 1980 Vege Runners Warszawa tak
184. Lemieszka Marta POL 1991 Fracht Sport Club Warszawa tak
185. Lenkowska Adrianna POL 1994 U-lock Poznań tak
186. Leśniak Marcin POL 1986 Zarażeni Bólem Sulejówek tak
187. Lewandowski Janusz POL 1972 Tarnowskie Góry tak
188. Lewandowski Piotr POL 1991 Jelenia Góra tak
189. Lichota Tomasz POL 1989 Dekoria Świdnica tak
190. Lisiecki Tomasz POL 1975 Trzynastka Plus Luboń tak
191. Litwinowicz Karolina POL 1981 ParaNieDoPAry Będzin tak
192. Losor Andrzej POL 1975 Prószków tak
193. Lubański Robert POL 1966 Bukowice tak
194. Lubowiecka Kasia POL 1981 100 Marathon Club Godalming tak
195. Łachacz Robert POL 1979 Kamionek tak
196. Łakomiec Krzysztof POL 1984 ON-SIGHT Montabaur tak
197. Łęcka Agnieszka POL 1989 JacekBiega Running Team Golub-Dobrzyń tak
198. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
199. Łukomski Maciej POL 1974 Szakale Bałut Łódź Łódź tak
200. Łuksza Robert POL 1970 I-SPORT Poznań tak
201. Łużyński Tomasz POL 1976 TT Szczecin Szczecin tak
202. Maćkowski Mateusz POL 1975 Natural Born Coffee Lovers Poznań tak
203. Madaj Zuzanna POL 1991 Poznań tak
204. Maj Marek POL 1980 Wrocław tak
205. Makowska Olga POL 1985 JacekBiega Runnning Team Warszawa tak
206. Malesa Radosław POL 1974 LESZKOWICE BIEGAJĄ LESZKOWICE tak
207. Marchuk Ilya POL 1987 ULTIMATE DIRECTION Warszawa tak
208. Marciniak Przemysław POL 1987 NOA Prudnik tak
209. Marcol Mateusz POL 1989 Bieg Rzeźnika Rybnik tak
210. Marczewski Bartosz POL 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie Stargard tak
211. Margas Grzegorz POL 1970 MeerCaTeaM Proszowice tak
212. Marukiewicz Marek POL 1987 biegamdlazdrowia.pl Jeżów Sudecki tak
213. Maryniak Agata POL 1979 Załom tak
214. Masiukiewicz Jacek POL 1981 SPIKA U.T Skwierzyna tak
215. Matczak Maciej POL 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski Odolanów tak
216. Matyja Rafał POL 1988 LeszNolimits Runners Lipno tak
217. Mazerski Grzegorz POL 1978 Gdańsk tak
218. Michalak Aleksandra POL 1981 Kobiety biegają / Night runners Poznań tak
219. Michalak Sławomir POL 1967 inżynier.eu nosi trailowe botki Pruszków tak
220. Milczarek Paweł POL 1989 Road to UTMB / WOZ-TRANS Dobrzyca tak
221. Milewicz Daniel POL 1984 KB Bolesławiec Bolesławiec tak
222. Milkowska Justyna POL 1984 Rybnik tak
223. Milkowski Rafał POL 1980 OTK RZEŹNIK Rybnik tak
224. Młodzik Dariusz POL 1988 Husaria Race Team Łączany tak
225. Mojek Michał POL 1980 Karpacz tak
226. Moniakowski Adam POL 1972 Button`s Team Żary tak
227. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
228. Morus Tomek POL 1974 KWIDZYN tak
229. Mrowca Joanna POL 1990 SM KaMos Kamienna Góra tak
230. Muschinski Thomas DEU 1991 LC Zwieselstein Innsbruck tak
231. Myślińska Anna POL 1975 Ekobiegi Warszawa tak
232. Nagiel Andrzej POL 1970 Zabiegani Częstochowa Częstochowa tak
233. Nalazek Marcin POL 1984 Kalenji by Decathlon Warszawa tak
234. Napiontek Maria POL 1986 Warszawa tak
235. Narecki Jarosław POL 1970 Kruszyn tak
236. Ners Maciek POL 1979 Kingrunner ULTRA Warszawa tak
237. Nicpoń Sebastian POL 1993 sebextron@gmail.com Krzepice tak
238. Niedźwiedziński Piotr POL 1980 Wrocław tak
239. Nierada Marcin POL 1983 Katowice tak
240. Niezgódka Tomasz POL 1970 Załoga Górska Wrocław tak
241. Norbert Michał POL 1988 KB Sobótka Świdnica tak
242. Nowak Mariusz POL 1981 HRT Wrocław tak
243. Nyka Jan POL 1970 Marcin Świerc Team Warszawa tak
244. Ogrodnik Tomasz POL 1988 Night Runners Poznań tak
245. Ohla Justyna POL 1979 Biegam Bo Nie Lubię Poznań tak
246. Okoń Kamila POL 1988 Runners team Nysa/ Fitkoop Rudniki tak
247. Okrój Dawid POL 1983 WARSZAWA tak
248. Oracz Mateusz POL 1988 Bez Litości Zalasewo tak
249. Osakowicz Mateusz POL 1980 warszawa tak
250. Osikowska Teresa POL 1981 Zakopane tak
251. Osmolak Agnieszka POL 1988 PRO RUN WROCLAW Wrocław tak
252. Ostapski Kamil POL 1982 Vege Runners Wrocław tak
253. Ostrowski Tomasz POL 1972 Niepołomice Biegają Kraków tak
254. Ozimkiewicz Radosław POL 1987 SZWLA / Kalmar runners Stargard tak
255. Paczka Michał POL 1967 GLIWICE GLIWICE tak
256. Paczuski Michal POL 1981 forever Young lodz Lodz tak
257. Paprzycki Rafał POL 1976 NBRTEAM Poznań tak
258. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Kaunas tak
259. Pasela Bartosz POL 1983 Smashing pĄpkins / teamkrasus Warszawa tak
260. Pasiecznik Miłosz POL 1986 miloszpasiecznik.run Poznań tak
261. Paszyński Piotr POL 1981 UKS Orientuś Łódź Łódź tak
262. Paul Violetta POL 1974 BPRT Gliwice tak
263. Perykasza Paweł POL 1981 GRUPALUKTRANS.PL Kraków tak
264. Petersilie Dirk POL 1968 Team ULTRAsport Laufspass Schloss Holte tak
265. Pękal Artur POL 1969 Sadlinki tak
266. Piaseczny Marcin POL 1979 RUN-G Kraków tak
267. Picheta Magdalena POL 1985 Kenzo Warszawa tak
268. Piecha Artur POL 1977 Hercog Running Team Rybnik tak
269. Pietrzak Mariusz POL 1975 Warszawa tak
270. Pięta Marcin POL 1987 Przedwojewski Mountain Team Wrocław tak
271. Pilarski Tomasz POL 1981 Bogatynia tak
272. Piniarski Paweł POL 1988 DPKJIP Poznań tak
273. Piotrowski Tomasz POL 1981 Warszawa tak
274. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
275. Płaza Artur POL 1979 PŁAZA TEAM Wrocław tak
276. Pochylski Przemysław POL 1974 Zgrupka Team Luboń tak
277. Pogocki Piotr POL 1979 Knurów tak
278. Polak Jacek POL 1973 biegusiem.pl Piaseczno tak
279. Poliwka Adam POL 1988 Install Group Adam Poliwka Rudna tak
280. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
281. Poniewierka Joanna POL 1980 Żary Runners Team Iłowa tak
282. Postawa Radosław POL 1983 Szczecin tak
283. Przybylak Paweł POL 1980 Mosina Biega Mosina tak
284. Puchacz Piotr POL 1974 MPK Wybieganie Warszawa tak
285. Pura Paweł POL 1978 Baczyna tak
286. Purczyński Grzegorz POL 1979 ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA tak
287. Putowski Maciej POL 1988 eSesja.pl Mosina tak
288. Raczkiewicz Jarosław POL 1971 Natural Born Runners Rokietnica tak
289. Rajner Krzysztof POL 1981 ULTRA Koszalin Koszalin tak
290. Rasała Karolina POL 1993 KS Biegiem po marzenia TEAM Oleśnica tak
291. Ratajczak Konrad POL 1978 Trochę już biegam Rumia tak
292. Rączkowski Daniel POL 1985 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW Chocianów tak
293. Rejman Grzegorz POL 1983 Salomon Ambassador Poland Wałbrzych tak
294. Remiorz Piotr DEU 1969 ABOVE 2000 Dortmund tak
295. Respondek Dariusz POL 1974 Wrocław tak
296. Robakowski Michał POL 1988 Łódź tak
297. Robert Cimander DEU 1966 Team Ultra SPORTS Sandbox Warriors Pirat Ludwigshafen tak
298. Roguszka Marcin POL 1983 Przesieka tak
299. Roman Paweł POL 1977 Mińsk Mazowiecki tak
300. Romero Garcia Juan ESP 1985 WITC Warszawa tak
301. Rosa Aleksander POL 1982 Rabowice tak
302. Rosa Bartosz POL 1980 Smashing Pąpkins Toruń tak
303. Rosa Jarosław POL 1976 Natural Born Runners Poznań tak
304. Rospond Piotr POL 1969 TKKF MPK POZNAŃ Poznań tak
305. Rossberg Volker DEU 1964 Run free - Run wild Peitz tak
306. Rowiński Michał POL 1984 UltraFun Lubawa tak
307. Rudnik Tomasz POL 1979 Wieliczka tak
308. Rutkowska Małgorzata POL 1984 Warszawa tak
309. Rybarczyk Ilona POL 1989 SPARTA RUNNERS KOŁO tak
310. Rybinski Radoslaw POL 1990 Tyberian team Legnica Legnica tak
311. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1968 Oleśnica Spalice tak
312. Rzeszuto Piotr POL 1967 TRAIL-RUNNING.PL Sopot tak
313. Schaefer Tomasz POL 1975 WiTL Poznań tak
314. Schmidt Andre DEU 1979 GutsMuths Rennsteiglaufverein e.V. Dresden tak
315. Schröder Dirk DEU 1968 Turnerschaft Bielefeld v. 1878 e. V. Bielefeld tak
316. Semmelroth Gerno DEU 1968 TEA / www.bilstein-marathon.de Kleinalmerode tak
317. Sempruch Witold POL 1997 Poznań tak
318. Sędzielowski Piotr POL 1973 Laser Dance Squad Crzanów tak
319. Sęk Zofia POL 1976 Tłumacze Biegacze Warszawa tak
320. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
321. Sieczkowski Artur POL 1975 Natural Born Runners Team Kostrzyn nad Odrą tak
322. Siemiątkowska Katarzyna POL 1986 Radosne Grzybki Poznań tak
323. Sienkiewicz Wojtek POL 1970 Ogary Dolores Warszawa tak
324. Sikorska Mariola POL 1977 wkurw_team Piastów tak
325. Siwiec Stanisław POL 1956 Rzeszów tak
326. Skraba Michał POL 1975 GT RAT Wrocław tak
327. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
328. Skupień Tomasz POL 1986 Skawinki tak
329. Sługocka Karolina POL 1989 Barlinek tak
330. Smoliński Piotr POL 1983 Dembkowe Chłopaki Warszawa tak
331. Smoter Damian POL 1982 Wroclaw tak
332. Sobczak Henryk POL 1983 Nowy Targ tak
333. Sobka Zbigniew POL 1979 Lubin tak
334. Sofuł Tomasz POL 1975 brak Warszawa tak
335. Soiński Przemysław POL 1975 KB Maniac Poznań Poznań tak
336. Solińska Katarzyna POL 1990 Salomon Suunto Team Polska Kraków tak
337. Soszyński Wojtek POL 1975 PZU Sport Team Celestynów tak
338. Spławski Michał POL 1981 MSERWIS.pl Wrocław tak
339. Stachura Damian POL 1985 LA ROJA LUBIN tak
340. Stachurski Piotr POL 1986 STALGAST RADOM Jedlnia Letnisko tak
341. Stanisławski Karol POL 1983 Runner.pl legnica tak
342. Stańco Paweł POL 1991 Przedwojewski Mountain Team Zwardoń tak
343. Staszelis Krzysztof POL 1988 Poco Loco Adventure Team Poznań tak
344. Stawowski Piotr POL 1979 Warszawa tak
345. Stefański Krystian POL 1984 KS KANAŁEK Olsztyn tak
346. Stępień Paweł POL 1991 Wrocław tak
347. Stolarz Grzegorz POL 1977 Niepołomice Biegają Zabawa tak
348. Stopyra Grzegorz POL 1979 Warszawa tak
349. Stpiczyński Marcin POL 1983 Lublin tak
350. Stroińska Iwona POL 1977 C&C Sports Team Wilkowice tak
351. Stroiński Wojciech POL 1977 C&C Sports Team Wilkowice tak
352. Studencki Dawid POL 1989 Kościelisko tak
353. Styczeń Piotr POL 1981 CKBabcie/WoźniakRunningTeam Chęciny tak
354. Sujak Mirosław POL 1965 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
355. Szarek Rafał POL 1979 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno tak
356. Szczepaniak Artur POL 1972 KB Czesio Biega Warszawa tak
357. Szczepaniak Jadwiga POL 1965 KS Staszewscy Aleksandrów Łódzki tak
358. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
359. Szczotka Paweł POL 1972 Warszawa tak
360. Szczurek Mariusz POL 1978 PZU Sport Team Grodków tak
361. Szczypka Piotr POL 1989 Biegiem przez Chybie Chybie tak
362. Szlendak Anna POL 1983 wybiegaj siebie Legionowo tak
363. Szmyt Maciej POL 1980 Free RuN - GUTO - WLKP Mountains Ultra Poznań, pow. Poznań tak
364. Szotowicz Pawel POL 1983 SZWLA Stargard Stargard tak
365. Szpała Jakub POL 1997 Żagań tak
366. Szramowiat Marek POL 1977 Brita Lwówek Śląski tak
367. Szulc Krzysztof POL 1969 Albatrosy Warszawa tak
368. Szymczyk Tomasz POL 1982 Częstochowa tak
369. Szyszłowski Waldemar POL 1985 Poznań tak
370. Ściuba Aneta POL 1987 Stay Insane Lublin tak
371. Ślanda Maciej POL 1984 KS Janusze Grodzisko Dolne tak
372. Śliwiński Paweł POL 1981 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK Świdnik tak
373. Świeżawska-Ambroziak Katarzyna POL 1978 Kutno biega Kutno tak
374. Tankielun Grzegorz POL 1981 Olsztyn tak
375. Telatynska Sylwia POL 1977 Aktywne Choszczno Choszczno tak
376. Tęcza Dariusz POL 1962 Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój tak
377. Traczyk Marek POL 1968 MPK Wybieganie Warszawa tak
378. Trojnar Damian POL 1986 Ks Janusze ŁAŃCUT tak
379. Truszkowski Damian POL 1987 Albatrosy Zielona Gora tak
380. Tryk Sebastian POL 1971 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
381. Trzetrzelewska-Lalik Ewa POL 1975 PowerIce Jerzmanowice tak
382. Turlej Wojciech POL 1980 Środa Śląska tak
383. Tyszka Dariusz POL 1975 Warszawa tak
384. Urbanek Dariusz POL 1973 OBY PRZED LIMITEM SKIERNIEWICE tak
385. Urbasek Łukasz POL 1982 Gliwice tak
386. Uznański Piotr POL 1986 Pamtrans / Euroclear Running Team Kraków tak
387. Von Ossowska Aleksandra POL 1985 TJ! Poznań tak
388. Walczak Patryk POL 1989 Konin tak
389. Walczyk Krzysztof POL 1985 21BSP Łowce tak
390. Waliszewski Jakub POL 1987 Rowery Małgośka Poznań tak
391. Walkiewicz Maciej POL 1979 Sopot tak
392. Wałach-Biśta Zuza POL 1987 Katowice tak
393. Wałek Piotr POL 1972 Runners Team Quibl Warszawa tak
394. Waszyk Anita POL 1985 MUAY RUNNING TEAM Zalasewo tak
395. Wąs Grzegorz POL 1976 Daniel Wosik Tervel Team Warszawa tak
396. Wątroba Tomasz POL 1987 JJW17 Warszawa tak
397. Wesołowski Krzysztof POL 1983 Poranny Patrol Kraków tak
398. Widomska-Maciejewska Joanna POL 1982 Pro-gres Lublin tak
399. Wiedermann Krzysztof POL 1977 Pedraforca Kobylany tak
400. Więcek Przemysław POL 1980 Kęckie Harpagany Kęty tak
401. Więcławski Robert POL 1970 Łódź tak
402. Więczkowski Wojciech POL 1974 Warszawa tak
403. Wilk Katarzyna POL 1985 Pleśna tak
404. Wiśniewski Jacek POL 1975 Poco Loco Kętrzyn tak
405. Witek Karolina POL 1991 Jarocin tak
406. Włodarska Magdalena POL 1977 Natalia Tomasiak Górski Styl Tarnów tak
407. Wojak Malwina POL 1986 WROCŁAW tak
408. Wojtaszek Marcin POL 1982 Muchy na zębach Wągrowiec tak
409. Wojtowicz- Sander Sylwia POL 1990 Rzeszów tak
410. Wolf Weronika POL 1975 Pozytywnie Zabiegani Sanok/3PBOT Sanok tak
411. Wolski Andrzej POL 1951 Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
412. Woś Rafal POL 1976 Biegiem po marzenia-Team Geithus tak
413. Woźniak Michał POL 1979 Stay Insane Dys tak
414. Wójcik Adrian POL 1983 NIE MAM POMYSŁU Łódź tak
415. Wróbel Marcin POL 1977 Mitsubishi MATERIALS MTB TEAM Wysoka tak
416. Wyroba Waldi POL 1969 BeFit24Team Kraków tak
417. Wyrodek Jakub POL 1985 Turboptysie Nowa Ruda tak
418. Yates Rune DNK 1980 Egå tak
419. Zakrzewska Katarzyna POL 1977 #BereznowskaTrenuje Miłków tak
420. Zalewska Agata POL 1981 Klub Biegacza Bolesławiec Raciborowice Dolne tak
421. Zarzyński Artur POL 1976 MPK Wybieganie Warszawa tak
422. Zawada Mateusz POL 1991 Zarażeni Bólem Warszawa tak
423. Zawisz Mariusz POL 1983 Radlinioki w biegu gaszowice tak
424. Ziejewski Grzegorz POL 1976 Wieliczka tak
425. Zielinski Marek POL 1968 Datasport Szczawno-Zdroj tak
426. Zielińska Iwona POL 1975 Kujawscy Runners Gdańsk tak
427. Zieniewicz Marlena POL 1981 Zielona Góra tak
428. Zienkiewicz Agata POL 1980 Piaseczno Running Piaseczno tak
429. Zlabys Vaidas LTU 1986 La Sportiva Vilnius tak
430. Zydroń Tymoteusz POL 1975 Visegrad Maraton Rytro Kraków tak
431. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
432. Żorniak Mateusz POL 1989 Mega Fason Sieniawa/ Stajnia Balona Sieniawa tak
433. Żubinski Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa tak
434. Żuchora Sylwester POL 1976 WIKTOR TEAM BRZEG DOLNY tak
435. Żurawski Arkadiusz POL 1970 TKKF Promyk Ciechanów Sońsk tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Karwacki Grzegorz POL 1972 Kat Cross Wałbrzych Wałbrzych
2. Studnička Václav CZE 1974 Krupka
3. Dobiecki Tomasz POL 1970 Karpacz sport Karpacz
4. Osmanowski Piotr POL 1988 SC Vilkerath 1961 e.V. Overath
5. Dawidowski Michał POL 1978 KP PSP Kamień Pomorski Nowogard
6. Cieszko Marek POL 1984 KW Warszawa Warszawa
7. Jarosz Dominika POL 1981 Intercom Jelenia Góra Jelenia Góra
8. Marchel Przemek POL 1978 Judo Sport Walki z Rakiem Warszawa
9. Piętnik Ewelina POL 1987 Jarmuż Runners Warszawa
10. Wasielewski Włodzimierz POL 1970 Zdzieszowice
11. Gaczyński Mateusz POL 1976 Warszawa
12. Batoryna Aleksander POL 1983 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH Będzin
13. Chlebowski Krzysztof POL 1985 Głuszyca
14. Kowalewska Claudia POL 1989 UBS Kraków Running Team Kraków
15. Majda Maciej POL 1987 Biegowo Tu i Tam Nowy Sącz
16. Nowakowski Łukasz POL 1978 Sobczak TEAM/ LOTOS Team Gdynia
17. Włochal Robert POL 1983 Wałbrzych
18. Szczygielski Radosław POL 1985 Szczecin
19. Buczkowska Sylwia POL 1992 Projekt Zdrowie Przemyśl Przemyśl
20. Majchrzak Marcin POL 1976 Holbox Ultra Runners Kędzierzyn-Koźle
21. Hejza Michał POL 1992 Natural Born Runners Nakło nad Notecią
22. Szeligowski Jarosław POL 1987 POZNAŃ
23. Feodorów Wojtek POL 1969 SkurczyByki Zabrze
24. Dreas Jakub POL 1985 Wędzikowski Team / Dzikie Bobry Rybitwy
25. Dersiewicz Adam POL 1984 Klub Wysokogórski Gliwice Gliwice
26. Krawczyk Łukasz POL 1981 GrupaLukTrans.pl Brzozówka
27. Rak Łukasz POL 1979 Obozy Górskie / #GrupaPanaTolka / #ChaseYourDreams Garbatka
28. Księżak Bartłomiej POL 1983 Bieg Szlak Trafi Warszawa
29. Ostapiński Wojtek POL 1972 OSTreSROki Piaseczno
30. Czyrnia Andrzej POL 1983 Rajsport Acvtive Turawa
31. Loska Michał POL 1985 Baran Trail Race Katowice